1

Raz się przegrywa, Raz się przegrywa XD

163

Tebas, Barcelona prowokowała strzelając bramki.

0

Zdradziła jak Figo :)

0

Figo XD.

0

Luisito według mnie

19

Może jesteś świadkiem jak ktoś pisał komentarz w notatniku. Tylko nie posprzedawaj nas XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Połowa nie wejdzie szkoda kasy. Alaves mocne, leganes 1x, Sevilla Girona dałbym obie strzelą, tak samo Celta Espanol, Tottenham- Arsenal ciężko ni wytypować coś

9

Gdy słyszę o Dudku, to mi się to przypomina:)

0

Gościu jaką policja, władze La Liga, żadne sądy, nic nie zrobią w tej sprawie. Gwarantuje tobie, że jak jeszcze raz będą wyzywać Shakire i syna nikt nic nie zrobi.

0

Podrzucisz jakieś typy z kosza? Bo chce kupon zrobić.

25

Tryplet bym wolał niż rekord punktowy. Porażką z Villarreal bym się nie przejmował. Jeszcze jakby to Villarraeal dało czwarte miejsce, a Realowi piąte, to bym był podwójnie szczęśliwy:)

11

Co ci ludzie z La ligi uszu nie myją, albo ślepi. Wyzwiska na Pique były przez cały mecz, a Cilesen jak sprowokował? Kiedy oberwal w oko. Już tam powinna pójść kara, w postaci zamknięcia sektora za bramką Jaspera i kara pieniężna, dla klubu.

0

Tak, Ania późna godzina , trzeba iść spać, a nie siedzieć na La Rambli.

1

U Kasi Lewandowskiej:)

1

Miałem co innego na myśli. Isco rozdawał karty. Sam jest sobie winny mógł zgodzić się na mniejszą klauzulę. Jakby odszedł do Barcy, to Perez by zawału dostał.

0

Jaką klauzule ma Isco?

1

Ciekawe co zrobią, jak The Best zasymuluje, hahhah kara pieniężna w wysokości 1tys€

0

Isco miał szansę przyjść do nas w letnim okienku. Teraz już za późno, Perez prędzej umrze niż nam Isco sprzeda.

0

Kawał spoko :)

Korzystając z okazji, mam do Ciebie prośbę podrzucisz mi dwa dobre kursy z kosza na piątek :) Na piątek dlatego, że chcę wrzucić Tampa Bay w hokeja + liga mistrzow

0

Dobrze że nie Nicklas :)Król futbolu

1

Ależ będzie zonk jak Liverpool zdobędzie Ligę Mistrzów.

0

Dobrze że nie Espanol The Cornella :)

0

Co jest z Marcosem Alonso? Kontuzja?

0

Ciekawe czy znajdzie się taki klub, żeby jego kupić. Tylu młodych i tańszych piłkarze jest.

1

Ja bym rzucił jeszcze w niego plackiem i powiedział że Ne€mar wróci do Barcy.

2

Deulofeu wypożyczony, czy sprzedany?

0

Jak żyć Chelsea?

0

Za takiego kopniaka kara trzech meczów. A przecież to Hiszpania, Tebas jeszcze pochwali takie zachowanie.p

30

Espanol ma stadion na Cornella, właściciela z Chin. W czym mają problem? Gerrard powinien pozwać Espanolu za przyśpiewki tyle w temacie. Klub odpowiada za kibiców. Jaki klub, tacy kibice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?