dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raz się przegrywa, Raz się przegrywa XD
163
Tebas, Barcelona prowokowała strzelając bramki.
0
Zdradziła jak Figo :)
0
Figo XD.
0
Luisito według mnie
19
Może jesteś świadkiem jak ktoś pisał komentarz w notatniku. Tylko nie posprzedawaj nas XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Połowa nie wejdzie szkoda kasy. Alaves mocne, leganes 1x, Sevilla Girona dałbym obie strzelą, tak samo Celta Espanol, Tottenham- Arsenal ciężko ni wytypować coś
9
Gdy słyszę o Dudku, to mi się to przypomina:)
0
Gościu jaką policja, władze La Liga, żadne sądy, nic nie zrobią w tej sprawie. Gwarantuje tobie, że jak jeszcze raz będą wyzywać Shakire i syna nikt nic nie zrobi.
0
Podrzucisz jakieś typy z kosza? Bo chce kupon zrobić.
25
Tryplet bym wolał niż rekord punktowy. Porażką z Villarreal bym się nie przejmował. Jeszcze jakby to Villarraeal dało czwarte miejsce, a Realowi piąte, to bym był podwójnie szczęśliwy:)
11
Co ci ludzie z La ligi uszu nie myją, albo ślepi. Wyzwiska na Pique były przez cały mecz, a Cilesen jak sprowokował? Kiedy oberwal w oko. Już tam powinna pójść kara, w postaci zamknięcia sektora za bramką Jaspera i kara pieniężna, dla klubu.
0
Tak, Ania późna godzina , trzeba iść spać, a nie siedzieć na La Rambli.
1
U Kasi Lewandowskiej:)
1
Miałem co innego na myśli. Isco rozdawał karty. Sam jest sobie winny mógł zgodzić się na mniejszą klauzulę. Jakby odszedł do Barcy, to Perez by zawału dostał.
0
Jaką klauzule ma Isco?
1
Ciekawe co zrobią, jak The Best zasymuluje, hahhah kara pieniężna w wysokości 1tys€
0
Isco miał szansę przyjść do nas w letnim okienku. Teraz już za późno, Perez prędzej umrze niż nam Isco sprzeda.
0
Kawał spoko :)
Korzystając z okazji, mam do Ciebie prośbę podrzucisz mi dwa dobre kursy z kosza na piątek :) Na piątek dlatego, że chcę wrzucić Tampa Bay w hokeja + liga mistrzow
0
Dobrze że nie Nicklas :)Król futbolu
1
Ależ będzie zonk jak Liverpool zdobędzie Ligę Mistrzów.
0
Dobrze że nie Espanol The Cornella :)
0
Co jest z Marcosem Alonso? Kontuzja?
0
Ciekawe czy znajdzie się taki klub, żeby jego kupić. Tylu młodych i tańszych piłkarze jest.
1
Ja bym rzucił jeszcze w niego plackiem i powiedział że Ne€mar wróci do Barcy.
2
Deulofeu wypożyczony, czy sprzedany?
0
Jak żyć Chelsea?
0
Za takiego kopniaka kara trzech meczów. A przecież to Hiszpania, Tebas jeszcze pochwali takie zachowanie.p
30
Espanol ma stadion na Cornella, właściciela z Chin. W czym mają problem? Gerrard powinien pozwać Espanolu za przyśpiewki tyle w temacie. Klub odpowiada za kibiców. Jaki klub, tacy kibice.