0

Tak chyba podczas Manity :)

5

E lepszy był Ronaldo vs Pedro

- Ronaldo kim Ty jesteś?

- Pedrito, mistrzem świata, a Ty? La Da da da la da da XD

0

Hehe o co chodzi?

4

Teraz już ogórków nie ma :) słabsi odpadli XD

0

Żebyś się nie zdziwił :)
Nie wiem, czy dobrze że Real chwali się że ma tyle kasy. Raz że kluby będą chcieli od nich dużo siana, dwa Ronaldo powie że mają kasę a podwyżki nie chcą dac. Eh ale to nie mój problem, niech skończą na 5 miejscu i porażce z Paryżem :)

0

Przypomina Dembele w poruszaniu się po boisku.

0

Jeszcze kilka minut i będzie miał więcej udanych dryblingów, od The Best XD

2

Albo po prostu magik Coutinho

1

Eh co ten Coutinho gra, to nie mam pytań. Oj przyciągnie tłumy na Camp Nou.

0

Za Realem ups przecież odpadł xD

0

Jego córka. To wielka fanka Realu, ciekawe jaki Nick ma w notatniku :)

1

Chyba 2 miliardy rubli :)

0

W sumie masz rację, trzeba im wbijać szpilki póki można. Ja jeszcze mam jedno marzenie, aby Real zajął 5 miejsce w lidze :)

0

Nie wygra a 100% z taką grą niech modlą się o top4 la liga.

0

Jak Real odpadnie z ligi mistrzów z Psg, będzie mógł skupić się na lidze i obronie czwartego miejsca. Może niech lepiej przejdą te Psg, to
Zidana Perez nie zwolni i będą skupieni na lidze mistrzów z taką grą to ligi mistrzów nie wygrają. Prędzej czy później ktoś ich wyeliminuje.

4

Racja tego nie można jemu zarzucić. Morata i James ławka, ale kiedy wchodzili robili robotę.

9

Kibli nie rozwalili?

16

Fart sezon 15/16 Liga mistrzów, droga do finału usłana różami. Gol że spalonego w finale, brak czerwonej kartki dla Ramosa. 16/17 trochę to lepiej wyglądało z Bayernem na dobrym farcie. La Liga to już nie chcę komentować co tam sędziowie robili, aby Real zdobył Lige. I jeszcze ta taktyka tysiąca i jednej wrzutki.

0

Sallah, Coutinho, Kane, Fekir.

8

Firma wymiana kibli na Santiago Bernabeu, może znajdzie się jakaś firma która to sprawnie i szybko zrobi.

0

Eh ludzie dajcie im już spokój, bo aż mi szkoda białych.

0

A schede po nim przejmie Arsene Wenger XD

2

O Panu co widzę, właśnie wróciłem z piłki a tutaj Real za burtą :)

1

Uf podwójna szansa na remis Alaves Valencia

0

Barcainfo, będzie miał cztery złote piłki, a Ty żadnej. XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hahaha rozdarta serca, nigdy tego nie zapomnę :)

1

Eh co się chwalisz :) Zazdroszczę. Życzę wam, aby Barca wam/na. Sprawiła dużo radości.

1

Może i racja eh ładny kupon mi Edmonton -Bufallo zepsuł:) 0-5 dostać od Bufallo eh dramat.

0

Stawiales na Edmonton w hokeja?
:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?