dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak chyba podczas Manity :)
5
E lepszy był Ronaldo vs Pedro
- Ronaldo kim Ty jesteś?
- Pedrito, mistrzem świata, a Ty? La Da da da la da da XD
0
Hehe o co chodzi?
4
Teraz już ogórków nie ma :) słabsi odpadli XD
0
Żebyś się nie zdziwił :)
Nie wiem, czy dobrze że Real chwali się że ma tyle kasy. Raz że kluby będą chcieli od nich dużo siana, dwa Ronaldo powie że mają kasę a podwyżki nie chcą dac. Eh ale to nie mój problem, niech skończą na 5 miejscu i porażce z Paryżem :)
0
Przypomina Dembele w poruszaniu się po boisku.
0
Jeszcze kilka minut i będzie miał więcej udanych dryblingów, od The Best XD
2
Albo po prostu magik Coutinho
1
Eh co ten Coutinho gra, to nie mam pytań. Oj przyciągnie tłumy na Camp Nou.
0
Za Realem ups przecież odpadł xD
0
Jego córka. To wielka fanka Realu, ciekawe jaki Nick ma w notatniku :)
1
Chyba 2 miliardy rubli :)
0
W sumie masz rację, trzeba im wbijać szpilki póki można. Ja jeszcze mam jedno marzenie, aby Real zajął 5 miejsce w lidze :)
0
Nie wygra a 100% z taką grą niech modlą się o top4 la liga.
0
Jak Real odpadnie z ligi mistrzów z Psg, będzie mógł skupić się na lidze i obronie czwartego miejsca. Może niech lepiej przejdą te Psg, to
Zidana Perez nie zwolni i będą skupieni na lidze mistrzów z taką grą to ligi mistrzów nie wygrają. Prędzej czy później ktoś ich wyeliminuje.
4
Racja tego nie można jemu zarzucić. Morata i James ławka, ale kiedy wchodzili robili robotę.
9
Kibli nie rozwalili?
16
Fart sezon 15/16 Liga mistrzów, droga do finału usłana różami. Gol że spalonego w finale, brak czerwonej kartki dla Ramosa. 16/17 trochę to lepiej wyglądało z Bayernem na dobrym farcie. La Liga to już nie chcę komentować co tam sędziowie robili, aby Real zdobył Lige. I jeszcze ta taktyka tysiąca i jednej wrzutki.
0
Sallah, Coutinho, Kane, Fekir.
8
Firma wymiana kibli na Santiago Bernabeu, może znajdzie się jakaś firma która to sprawnie i szybko zrobi.
0
Eh ludzie dajcie im już spokój, bo aż mi szkoda białych.
0
A schede po nim przejmie Arsene Wenger XD
2
O Panu co widzę, właśnie wróciłem z piłki a tutaj Real za burtą :)
1
Uf podwójna szansa na remis Alaves Valencia
0
Barcainfo, będzie miał cztery złote piłki, a Ty żadnej. XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Hahaha rozdarta serca, nigdy tego nie zapomnę :)
1
Eh co się chwalisz :) Zazdroszczę. Życzę wam, aby Barca wam/na. Sprawiła dużo radości.
1
Może i racja eh ładny kupon mi Edmonton -Bufallo zepsuł:) 0-5 dostać od Bufallo eh dramat.
0
Stawiales na Edmonton w hokeja?
:(