0

kupon robiłeś :)
siaadło coś w nowy rok?

1

a Roberto czasami nie wygrał?

0

Trzeba pić z głową :)
wódeczka Strumbas i Dębowa polcam zero kaca :)

0

0,7 i mi mało :)

1

ehba miałe. kapitana Salaha zmienilem na Sterlinga, a ten Ławka :( Dobrze że Otamendiego nie posadził na ławie.

0

Czekamy na transfer Coutinho :) kwestia godzin :)

0

Real, Bayern, Inter, Chelsea, Psg

9

1Barca Psg 6:1
2 Real Barca 0:3
3 Barca Juve 3:0

0

Coś jemu, te życzenia się nie spodobały :)

0

wy wolicie taniec wino i zabawe.

16

uwaźaj aby żona ciebie z domu nie wygnała

0

el jarek

0

strumabasa polecam, w święta trzy dni pilłem i nie wiedziałem co to kac.

0

Co tam Casemiro robi? nie pasuje do tego zacnego grona.

0


hahah komentator obok to za Realem :)

1

ministrem obrony?

0

Eh od tygodnia juź El Clasico zyje, co tam święta :)

1

Zagra z kontuzjom :) najlepszy skrzydłowy.

1

skóra w której żyję
troche inny, ale nic mi do głowy nie przychodzi :)

0

obie strzelą moźna ten mecz

0

1x

18

Teraz porównamy Do Benzemy gra w Realu od 2009 roku goli strzelonych dla Realu ma 145 w 294 przepaść

2

eh juz jeden taki był z Brazylii:) Wynalazek skauta Neymara seniora. Douglas :)

0

chelsea nie wejdzie mysle ze odpuszcza puchar ligi.

0

eh wez L4 albo na telefon ja bym tak zrobil na elclasico :)

0

ta Sol Perez, od pogody to do tv się nie nadaje, z łysym powinna kręcić filmy dlla doroslych. Jak miałbym wybierać to ta od fitnesu, ale bez rewelacji :)

0

wszędzie, tam gdzie piłka się odbije tam będzie :)

0

tak, dostałem smsa w przerwie meczu.
Wystarczy było zobaczyć że bramkarz był za linnią, ja niepotrzebowałem żadnych powtórek aby być przekonany że był gol.

2

wedlug mnie gol był Messi i Suarez widzieli.

0

Ja dzisiaj dałem Juventus, Lecha, Naents, United, narazie wygrywają, ale Naents w 10 gra :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?