dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kupon robiłeś :)
siaadło coś w nowy rok?
1
a Roberto czasami nie wygrał?
0
Trzeba pić z głową :)
wódeczka Strumbas i Dębowa polcam zero kaca :)
0
0,7 i mi mało :)
1
ehba miałe. kapitana Salaha zmienilem na Sterlinga, a ten Ławka :( Dobrze że Otamendiego nie posadził na ławie.
0
Czekamy na transfer Coutinho :) kwestia godzin :)
0
Real, Bayern, Inter, Chelsea, Psg
9
1Barca Psg 6:1
2 Real Barca 0:3
3 Barca Juve 3:0
0
Coś jemu, te życzenia się nie spodobały :)
0
wy wolicie taniec wino i zabawe.
16
uwaźaj aby żona ciebie z domu nie wygnała
0
el jarek
0
strumabasa polecam, w święta trzy dni pilłem i nie wiedziałem co to kac.
0
Co tam Casemiro robi? nie pasuje do tego zacnego grona.
0
hahah komentator obok to za Realem :)
1
ministrem obrony?
0
Eh od tygodnia juź El Clasico zyje, co tam święta :)
1
Zagra z kontuzjom :) najlepszy skrzydłowy.
1
skóra w której żyję
troche inny, ale nic mi do głowy nie przychodzi :)
0
obie strzelą moźna ten mecz
0
1x
18
Teraz porównamy Do Benzemy gra w Realu od 2009 roku goli strzelonych dla Realu ma 145 w 294 przepaść
2
eh juz jeden taki był z Brazylii:) Wynalazek skauta Neymara seniora. Douglas :)
0
chelsea nie wejdzie mysle ze odpuszcza puchar ligi.
0
eh wez L4 albo na telefon ja bym tak zrobil na elclasico :)
0
ta Sol Perez, od pogody to do tv się nie nadaje, z łysym powinna kręcić filmy dlla doroslych. Jak miałbym wybierać to ta od fitnesu, ale bez rewelacji :)
0
wszędzie, tam gdzie piłka się odbije tam będzie :)
0
tak, dostałem smsa w przerwie meczu.
Wystarczy było zobaczyć że bramkarz był za linnią, ja niepotrzebowałem żadnych powtórek aby być przekonany że był gol.
2
wedlug mnie gol był Messi i Suarez widzieli.
0
Ja dzisiaj dałem Juventus, Lecha, Naents, United, narazie wygrywają, ale Naents w 10 gra :(