dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A mogłem napisać Kuba Wawrzyniak, swego czasu był przymierzany do La Messi. W SUMIE bułowaty na twarzy :)
1
U nas, o taką jedenastkę, by było ciężko. Trzeba by było zrobić jedenastkę jaką oddaliśmy za darmo :)
0
Eh żart z dystansem trochę :) Niech mu się powiedzie i zarobi nawet trzy razy tyle.
0
1 Barca
2 Psg
3 Bayern
4 Juve
5 City
6 Liverpool
7 Roma
8 United
1
Jordi Alba
0
Jakie finansowe fair Play? To powstało aby kasa pod stolem szła dla cwaniaczków z Uefa.
2
Mam rozdarte serce :)
Sextet mogę zamienić na półfinał lub finał
Ale liga mistrzów i La liga musi być. Resztę pucharów mógłbym przeżyć, dla wyjścia Polski z grupy.
7
Korona królów
0
Pewnie jest tak że my mamy bardziej wymagającego rywala.
0
Kartek żółtych będzie sporo Sevilla Atleti
1
Po co ci To? Przez całe życie, tyle nie zarobisz co Messi przez rok :)
1
Haha jeszcze dostanie nagrodę tej best za styczeń :)
1
Michał taki użytkownik zawiezie Ciebie na rowerze, aby zobaczyć pożegnalny mecz Do niego.
Super tekst o moim ulubionym grajki, dzięki niemu tak naprawdę pokochałem Blaugrane.
0
Szefuncia szkoda, wiek swoje robi. Ale co to będzie, jak Leo odejdzie :( Eh 5 lat szybko zleci
3
Stronę robią :)
0
A Mascherano?
0
Razem z De Gea XD
2
Tak, lubiany? To dlaczego połowa szatni psg jest przeciwko Neymarowi? W Barcelonie też miał spine z Semedo.
1
Uwielbiam jelenie jaja, są mega śmieszni :)
0
Ribbery jak wygrał lige mistrzów, czemu nie dostał ZP? Wtedy to było oszustwo Ronaldo wykładał balona :)
1
Dwa razy lepszy i nie ma co się oszukiwać.
0
Przykład bierze się od najlepszych jedni padają drudzy miewają :)
0
Partidazo partidazo xD
0
O rany co tam się stało. Jakiś banan wyzywa od debili, a bana dostaje gościu który nie obrażał. Ciekawe czy donos na Policję był :)
0
moje okolice Grodzisk Maz :)
W Milanòwku dobry nocny jest :)
2
Eh ja dopiero z impry wròciłem, a tutaj poranny przegląd :)
0
Ronaldo Fichado. Bartomeu podkupi Perezowi The Best :)
0
rudy zawsze wredny :)
0
co to jest? haha
6
Deyna Kazik może?