2

Dissblaster ZE
Uwielbiam Jelenie Jaja

0

Hahaha papa Neymar z dziuniorem:) zabierają sporo szmalu z kasy P$G

0

Jak jego głównym konkurentem był drugi na tamte czasy Arsenal.

0

Tak bo Real miał słabą obronę. Carlos, Hierro, Huelgera, Salgado.

12

Z biegiem czasu żałuję, że do nas trafił.

0

Maldini, Puyol, Beckenbauer, Pique, Ramos.

1

Może to syn jakiegoś policjanta. Coś kiedyś mówili że krew się będzie lała. Eh co za ludzie, brak mi słów.

2

Rzucaj, same pozytywy, dwa miesiące nie będziesz palił, to uzbiera się kasa na wyjazd do Barcelony:)

0

Jakby tak Neymar leżał i dać jemu plik pieniędzy, szybko by wstał i w zębach zniósł by Papie.

0

Może ma jakieś taśmy. Nie bez przyczyny stara się o Benzeme.

0

Na Arsenal w życiu nie postawie, tak samo Napoli :) chociaż grają Z Buenevetto nie wiem jak to się piszę

0

Prywatne sklepy będą otwarte, to jest dobra ustawa, dla małych sklepów.

3

Tylko stary dobry hip hop z głośnika. Teraz to jakieś gnioty same na autotune, aż uszy krwawią.

0

Mundial kolego :) Po mundialu wczasy w Maroku.

0

A ty hejterzy. Jakby w
Tobie Perez sypnął kasą, to poszedł byś do Realu i mówił że to najlepszy klub na świecie.

0

E tam samym ogórkom strzelał :)

0

Wie Ktoś, Kiedy wróci do gry Toni Sanabria? Ładnie zaczął sezon, a potem długa kontuzja.

0

Gdyby był VAR w tamtym sezonie, to mistrzostwa dla Realu by nie było. Barcelismo idealnie podsumował. Chociaż czasami zastanawiam się czy ci sędziowie w Hiszpanii by poradzili sobie z odczytem Video.

0

Chciałbym żeby to był Lyon lub Monaco

0

Może i Deulofeu się przełamie.

5

Lepszy Gomes XD

0

Tego gola zawalił drużyna, moim zdaniem, ciężko komuś zarzucać tego gola. Zawalił Messi, tracąc piłkę, potem pomoc nie za asekurowała, stoperzy źle się ustawili I Digne nie wiadomo gdzie był.

1

Nie lubię takiego zachowania. W Anglii, wyleciałby na trzy mecze.

1

Po Rabonie, pierwszy raz :)

0

Warto przypomnieć, o czterech punktach zebranych.

0

Eh trolowanie w modzie, łatwo o zielone.

0

Racja według mnie karny.

17

O Panie TVP by wykupiła mecze Realu w La Liga zatrudniła Dudka na komentatora, a ten by dogryzał Barcelonie.

2

Przecież Benzema by nawet z drabiny nie trafił.

3

Kto jak Kto, ale donos że strony Espanolu, to wygląda śmiesznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?