dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dissblaster ZE
Uwielbiam Jelenie Jaja
0
Hahaha papa Neymar z dziuniorem:) zabierają sporo szmalu z kasy P$G
0
Jak jego głównym konkurentem był drugi na tamte czasy Arsenal.
0
Tak bo Real miał słabą obronę. Carlos, Hierro, Huelgera, Salgado.
12
Z biegiem czasu żałuję, że do nas trafił.
0
Maldini, Puyol, Beckenbauer, Pique, Ramos.
1
Może to syn jakiegoś policjanta. Coś kiedyś mówili że krew się będzie lała. Eh co za ludzie, brak mi słów.
2
Rzucaj, same pozytywy, dwa miesiące nie będziesz palił, to uzbiera się kasa na wyjazd do Barcelony:)
0
Jakby tak Neymar leżał i dać jemu plik pieniędzy, szybko by wstał i w zębach zniósł by Papie.
0
Może ma jakieś taśmy. Nie bez przyczyny stara się o Benzeme.
0
Na Arsenal w życiu nie postawie, tak samo Napoli :) chociaż grają Z Buenevetto nie wiem jak to się piszę
0
Prywatne sklepy będą otwarte, to jest dobra ustawa, dla małych sklepów.
3
Tylko stary dobry hip hop z głośnika. Teraz to jakieś gnioty same na autotune, aż uszy krwawią.
0
Mundial kolego :) Po mundialu wczasy w Maroku.
0
A ty hejterzy. Jakby w
Tobie Perez sypnął kasą, to poszedł byś do Realu i mówił że to najlepszy klub na świecie.
0
E tam samym ogórkom strzelał :)
0
Wie Ktoś, Kiedy wróci do gry Toni Sanabria? Ładnie zaczął sezon, a potem długa kontuzja.
0
Gdyby był VAR w tamtym sezonie, to mistrzostwa dla Realu by nie było. Barcelismo idealnie podsumował. Chociaż czasami zastanawiam się czy ci sędziowie w Hiszpanii by poradzili sobie z odczytem Video.
0
Chciałbym żeby to był Lyon lub Monaco
0
Może i Deulofeu się przełamie.
5
Lepszy Gomes XD
0
Tego gola zawalił drużyna, moim zdaniem, ciężko komuś zarzucać tego gola. Zawalił Messi, tracąc piłkę, potem pomoc nie za asekurowała, stoperzy źle się ustawili I Digne nie wiadomo gdzie był.
1
Nie lubię takiego zachowania. W Anglii, wyleciałby na trzy mecze.
1
Po Rabonie, pierwszy raz :)
0
Warto przypomnieć, o czterech punktach zebranych.
0
Eh trolowanie w modzie, łatwo o zielone.
0
Racja według mnie karny.
17
O Panie TVP by wykupiła mecze Realu w La Liga zatrudniła Dudka na komentatora, a ten by dogryzał Barcelonie.
2
Przecież Benzema by nawet z drabiny nie trafił.
3
Kto jak Kto, ale donos że strony Espanolu, to wygląda śmiesznie.