dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Błagam o link dopiero z pracy wróciłem i nic nie moge znaleźć
0
Suarez, Cillesen i Busi lekkie dotknięcie i myśleli by że wszyscy trupy :)
0
mam tylko jade autem 15 km :)
1
wow Arkadiuszo jakie Golazo
0
Ja tylko Barce oglądam :)
0
I gra gitara pierwszy mecz na kuponie siedzi
0
Haha Perez działa
0
A czy oni nie rozumieją co to znaczy termin odpowiedni? To tez jest jakiś przepis.
0
Zinedine Zidane Zidanowi
Buteng
1
Jako dziecko nie mialem koszulki piłkarskiej pamiętam bardzo chciałem Raula, mams mi kupiła Del Piero(jakaś imitacja koszulki) ależ byłem zły. Dzisiaj nie załuje, bo Realu nie lubie. Jak już byłem starszy to chciałem sobie kupić Ronaldinho, ale jakoś tak wyszło że nie kupiłem. Dopiero pare lat temu kupiłem na Camp Nou Iniesty.
5
A Levante terminu dotrzymało?
25
Pamietaj w Hiszapnii wszystko jest możliwe, tam nawet jak piłka przekroczy prawie metr to nie ma gola.
3
Jakiś Perez ma decydować, a więc raczej tak.
0
Poratuje ktoa dobrym linkiem. W zeszłym tygodniu ktoś wrzucił asia tv sport coś takiego było
0
Gosciu wyżej pytal o top3 to dałem Narcos, chociaż zastanwiałem się nad La casa de papel, detektyw i dexter też fajny
0
Gra o Tron, Breaking Bad, Narcos
19
Przypadek
0
Zlatanowi brakuje ligi mistrzów może by z nami wygrał w końcu
4
Mam nadzieje że Puig i Alena odpalą
2
Mientka faja u nas potrzeba walczaków takich jak Arturo gościu jest genialny transfer za grosze i zarobki pewnie nie wysokie, a szczeniak chce przyjść dużo zarabiac i pierwszy skład. Tacy mile widziani w Psg
0
Kulenovic też trenował z pierwszą drużyna Juve, a gdzie teraz gra :)
0
Co myślicie o tym że zawody Pucharu świata w zakopanym mają odbyć się w atmosferze żałoby?
0
Douglas był talizmanem na tryplet.
0
I prezesem Jarkiem :)
0
Dobrze, a co mają wiadomości do mojego wpisu? Zrobiłeś niepotrzebne zamieszanie. Jedni i drudzy siebie warci.
34
Nie no to już przesada, ludzie na fb udostepniają że winny śmierci jest Jarek. Ludzie to zamiast mózgu to chyba mają tam kalarepę. Jakiś psychol wleciał na scenę z nożem i to winna Pisu :) Przydałby się jakiś Bolek żeby takich ludzi zgłaszał :) Ja tym czasem pośmieje się ze stanu umysłu. A miałem nic nie pisać o polityce. Sorry ale to co zobaczyłem to wielka przesada.
3
Noe wiem czy jest na Netflixie, ale polecam Dextera jeden z lepszych kryminalnych seriali
0
Poluje na żubra :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika