dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ksobi o mam tak samo jak ty Raul idol i nawet lubiłem Real. Jak dorosłem zrozumiałem kto jest lepszy.
0
@Barti123 lep na muchy
1
@Kamiloza91 Pepe Ronaldo Ramos
0
@Konradomoreno Może i mecz kupili :)
1
@SeeleyBooth coś pięknego u kumpla w kosza grałem i jego dziadek trzymał bańki z mlekiem w studni. Eh jak spragnieni byliśmy to kubek takiego chłodnego mleka. Aj to były czasy.
0
@Koors Pepe, Casemiro
16
@Coutinho007jestem przekonany że przy innym trenerze Coutinho grałby zdecydowanie lepiej
0
@Kapitan hawk Lakers Orlando i GSW
0
@mandigal o rany jakie problemy. Zgłoś to do programu trudne sprawy, albo zrób impreze dla nas :)
0
Ten De Light będzie lepszy od Van Dijka
13
@FeloRPS no co strzelił wczoraj hatricka i z wolnego golaso :)
1
@kerouac albo ta pani od łopatowania i mandatu?
6
I złota piłka wyjaśniona :)
4
@vangoor my zgwałciliśmy real, nas liverpool żadnych oskarżeń nie było.
3
@draxidox dobra te bere się za to po niedzieli
6
@Jakchcesz Messi
5
@Odesseiron Czekam na następny projekt koszulek, może pod Japonię i Rakutena w kropki?
2
@insp1re nie trybi Valverde, z nim szkoda następnego sezonu.
26
@mientusek1407 więcej pokory samemu pokaż. Z Kloopem szybciej wygrają niż my z Waldkiem.
0
@Kubix93
1Messi, bez konkurencyjny.
2 Ronaldo Nazario, gdyby nie kontuzje byłby numer 2, a tak daję krysztiano
3 Tutaj damy fenomeno
4 Ronaldinho
5 Xavi, Iniesta, Zidane
0
@barteq Milan nie da tyle kasy Guardioli
0
W Grodzisku Mazwoieckim ten zlot?
1
Dwa? hm kobieta upita, kobieta zdobyta :)
0
Idź do dobrego sklepu z winami to tobie pomogą. Dobrze jakbyś napisał czy lubi czerwone, białe, różowe, słodkie, półsłodkie, wytrawne. Ja polecam że swojej strony czerwone wytrawne, ale znając życie dziewczyny wolą słodkie.
0
Nie, nie pisałem rozwinąć. Przecież nie będę pisał wszystkich procedur zakładania trawnika :)
0
Messi Mbappe Hazard lub Mane mógłby być Neymar, ale nie lubię jego za pajacowanie
0
Ja tam nie płaczę, fajnie w piłkę się grało w deszczyk i w końcu mogę trawnik założyć.
4
Valverde przykucnie przy linki i będzie drygował Rakitcem.
1
Może taktyk Valverde tak nakazał
0
Gdyby był Puyol wątpię aby obrona tak odopuściła tego rożnego.