dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlvaroHanso dobrze że się obudziłeś bo zaraz by się tobie przyśnił Rzym lub Liverpool.
0
@Nolife1899 strumbas jest dobry u nas na imprezach tylko tą pijemy i jest ok
0
@Kapitan hawk Posłuchaj drogi Kapitanie. Tam, gdzie ty zmierzasz, Barcainfo był już tysiące razy. Barcainfo i jego koledzy z La Rambli zmiażdżyli twoje posty. Było ci ciężko, Kapitanie? W twoim najlepszym roku w karierze Barcainfo wygrał więcej zielonych niż ty. Świetnie, co nie?"
8
@NeroTFP Jak wygrywał Ronaldo to Messi był na ceremonii
0
@Kapitan hawk ima się każdego sposobu aby wygrać ZP :)
Zaraz kompilację postów zrobi :)
3
Ciekawe jak Krysztiano wygra za rok i czy Leo wręczy pięknemu Balona?
0
@barcelonaLM siiiìiiiiiiiiiiiiii
2
@Gajor93 Cień Leo dopadł w Paryżu
7
Przypomnijmy Robert Lewandowski zajął ósme miejsce
0
sporo piłkarek Realu Madryt A z nami chyba 8:0 przegraly
0
zatkało w głosie
ciekawe co będzie jak Messi nie wygra
La Rambla co wy na to?
2
@Socjopata Zrób Focha jak Krysztianu może pomoże coś:)
10
@Socjopata Do porażek ty przyzwyczajony :)
0
@ViscaBarca123 Cucurella mógłby być
1
Messi Messi Messi
3
kogo on zmienia gościa bez żółtej kartki
1
@Witekk10 mecze można oglądać :)
1
@Akobz Ronald nie chce przyjechać to dali Salahowi trzecie miejsce :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@blue_shark A weź daj spokój, lepsza cisza niż takie dyskusje
1
@GeraltzKatalonii A według mnie dobry trener by jego zmotywował a ten kuca i wymyśla swoje widzimisię
0
@macio_944 Jaki piłkarz taki ekspert. Przykro się patrzy jak były piłkarz ma pojęcie o piłce. Piłkę oglądam od 1993 roku i nigdy nie widziałem lepszego grajka. A wcale Leo nie jest moim ulubionym zawodnikiem u mnie ma 5 miejsce :)
0
@Rewolucja123 3
0
@ddanioofcb mam tak samo jak ty
1
@Kapitan hawk to Marlenka z Rolnika ładniejsza :)
1
@KamQiX myślałem że chcesz napisać święty Valverde :)
0
maszyna ruszyła Valverde szacun
2
Ciekawe który użytkownik to Pezet?
Jak czytasz to pozdro.
0
@pichichi7 Jak tak zrobił ten Moreno to jest szczurem bez empatii
0
@AmigoBlancos ELiverpool
F Barcelona
G ? strzelam Lipsk
H Ajax