0

@AlvaroHanso dobrze że się obudziłeś bo zaraz by się tobie przyśnił Rzym lub Liverpool.

0

@Nolife1899 strumbas jest dobry u nas na imprezach tylko tą pijemy i jest ok

0

@Kapitan hawk Posłuchaj drogi Kapitanie. Tam, gdzie ty zmierzasz, Barcainfo był już tysiące razy. Barcainfo i jego koledzy z La Rambli zmiażdżyli twoje posty. Było ci ciężko, Kapitanie? W twoim najlepszym roku w karierze Barcainfo wygrał więcej zielonych niż ty. Świetnie, co nie?"

8

@NeroTFP Jak wygrywał Ronaldo to Messi był na ceremonii

0

@Kapitan hawk ima się każdego sposobu aby wygrać ZP :)
Zaraz kompilację postów zrobi :)

3

Ciekawe jak Krysztiano wygra za rok i czy Leo wręczy pięknemu Balona?

0

@barcelonaLM siiiìiiiiiiiiiiiiii

2

@Gajor93 Cień Leo dopadł w Paryżu

7

Przypomnijmy Robert Lewandowski zajął ósme miejsce

0

sporo piłkarek Realu Madryt A z nami chyba 8:0 przegraly

0

zatkało w głosie
ciekawe co będzie jak Messi nie wygra
La Rambla co wy na to?

2

@Socjopata Zrób Focha jak Krysztianu może pomoże coś:)

10

@Socjopata Do porażek ty przyzwyczajony :)

0

@ViscaBarca123 Cucurella mógłby być

1

Messi Messi Messi

3

kogo on zmienia gościa bez żółtej kartki

1

@Witekk10 mecze można oglądać :)

1

@Akobz Ronald nie chce przyjechać to dali Salahowi trzecie miejsce :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@blue_shark A weź daj spokój, lepsza cisza niż takie dyskusje

1

@GeraltzKatalonii A według mnie dobry trener by jego zmotywował a ten kuca i wymyśla swoje widzimisię

0

@macio_944 Jaki piłkarz taki ekspert. Przykro się patrzy jak były piłkarz ma pojęcie o piłce. Piłkę oglądam od 1993 roku i nigdy nie widziałem lepszego grajka. A wcale Leo nie jest moim ulubionym zawodnikiem u mnie ma 5 miejsce :)

0

0

@ddanioofcb mam tak samo jak ty

1

@Kapitan hawk to Marlenka z Rolnika ładniejsza :)

1

@KamQiX myślałem że chcesz napisać święty Valverde :)

0

maszyna ruszyła Valverde szacun

2

Ciekawe który użytkownik to Pezet?
Jak czytasz to pozdro.

0

@pichichi7 Jak tak zrobił ten Moreno to jest szczurem bez empatii

0

@AmigoBlancos ELiverpool
F Barcelona
G ? strzelam Lipsk
H Ajax

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?