1

@Mow_mi_Douglas ty dobre nie gadaj :)

0

@Bartek46 papier się przyda do Łazienek na Santiago :)

0

@Admin030 idź do kąta synku.

2

@Kidd Contratiempo dokładnie oglądałem 2 razy jeden z lepszych hiszpańskich filmów.

0

@Explode pierwszą usłyszałem i już dalej nie mogę. Właśnie takie ludzie głosują na Koalicję. Wybrała najgorszą opcję jaką mogła.

6

@Transu96 nie interesują mnie te białe piłkarzyki. Jak widzę, Pepe, Ramos, to scyzoryk mi się w kieszeni otwiera. Z realu toleruję tylko Raula i Casillasa.

0

@Janiama lewy, Ronaldo, Pele, Van Basten

0

@głardiola A co to za ķółko różańcowe Peło? eh mało wam tej polityki jeszcze?

7

@Jakchcesz może to ten sam typ co o Asensio pisał że złotą piłkę zgarnie

0

@koksik2700 shrek po wyborach.

1

@msmsms ależ bolą 4 litery po wyborach :)

1

@A_Gomesinho_21 ziemniaki nie są drogie bo PiS tak chce, była susza na wiosnę i jest ich mało pod krzakiem. eh ale co wy wiecie PiS tak ustala :)

3

@Lola120 PiS
I nie zostałem przekupiony 500+, emeryturami, dopłatami, czy inną kiełbasą wyborczą. Ale widzę że zaraz mnie zjedzą tutaj antypisowcy:)

0

@Odesseiron Tak to jest wina Pisu. precz z dyktaturą Pisu :)

0

@deyna2018 za granicą szukaj bo PiS nie da żyć :)

0

@Janiama ależ ten Poznań i Warszawa zacofana umysłowo mogli na Konfederacje przynajmniej :)

0

@_wiktoria_ tak było sìę do Łotwy wybrać. Eh nigdy więcej na taki wyjazd patologia karków i pijanych gamoni.

2

@A_Gomesinho_21 Według mnie oddanie głosu to obowiązek każdego Polaka

0

@KamQiX Korwin to dobry cwaniaczek, dużo obiecuje, a mało robi. Po wyborach zmieni nazwę partii i przytuli kolejny hajs. O koalicji, SLD, PSL nie będę się wypowiadał mieli swój czas i nic nie zrobili, afera goniła aferę. Słucham teraz twoich propozycji może zmienię zdanie. Na ostatnich wyborach głosowałem na Korwina :)

1

@pax nikogo nie będę przekonywał, ale widzę że inni to tu robią :)

1

@KamQiX a czy ja gdzieś sugeruję na kogo masz głosować? jest demokracja i głosuj sobie na kogo chcesz.

1

@Grzesior667 Jaka tu nagonka na ten PiS, ale co się dziwić jak większość na tej stronie to dzieci i są za Korwinem który obiecuję Państwo bez podatków i zusów :)
Wymyślają że większość PiS przekupił 500+ i trzynastkami. Ja dla przykładu żadnych świadczeń nie pobieram i PiS niczym mnie nie przekupił. Jakimś wielkim Pisowcem nie jestem, ale lepszej partii nie widzę.

0

@macio_944 ale gamonie że ziemia trzyma takich łaków

0

Eh druga kontuzja moja i okazuje się że wiązadło lub łękotka, czekam na rezonans magnetyczny. Jak ja wytrzymam bez piłki przez tyle lat grałem minimum dwa razy w tygodnie, a teraz okazuje się że mogę wrócić najwcześniej do gry za dwa miesiące, a może być gorzej :(

5

ten valverde to dzban wystawił Alene w pierwszym meczu w podstawie, a teraz nawet do kadry nie powoła.

1

Widzę duże zainteresowanie polityką na La Rambli i tak myślę żeby zrobić wybory i za kim jest La Rambla.

0

@halfnolife dasz radę :)

0

Zizu kleszcze bo nie oglądam meczu?

5

Dobra wiem na kogo oddam głos. PO mnie przekonało tym że da więcej niż 500+ :*

2

@Janiama o Rany niby ogarnięty użytkownik, ale głosować nie umie :) eh i w tym kraju ma być dobrze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?