dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mow_mi_Douglas ty dobre nie gadaj :)
0
@Bartek46 papier się przyda do Łazienek na Santiago :)
0
@Admin030 idź do kąta synku.
2
@Kidd Contratiempo dokładnie oglądałem 2 razy jeden z lepszych hiszpańskich filmów.
0
@Explode pierwszą usłyszałem i już dalej nie mogę. Właśnie takie ludzie głosują na Koalicję. Wybrała najgorszą opcję jaką mogła.
6
@Transu96 nie interesują mnie te białe piłkarzyki. Jak widzę, Pepe, Ramos, to scyzoryk mi się w kieszeni otwiera. Z realu toleruję tylko Raula i Casillasa.
0
@Janiama lewy, Ronaldo, Pele, Van Basten
0
@głardiola A co to za ķółko różańcowe Peło? eh mało wam tej polityki jeszcze?
7
@Jakchcesz może to ten sam typ co o Asensio pisał że złotą piłkę zgarnie
0
@koksik2700 shrek po wyborach.
1
@msmsms ależ bolą 4 litery po wyborach :)
1
@A_Gomesinho_21 ziemniaki nie są drogie bo PiS tak chce, była susza na wiosnę i jest ich mało pod krzakiem. eh ale co wy wiecie PiS tak ustala :)
3
@Lola120 PiS
I nie zostałem przekupiony 500+, emeryturami, dopłatami, czy inną kiełbasą wyborczą. Ale widzę że zaraz mnie zjedzą tutaj antypisowcy:)
0
@Odesseiron Tak to jest wina Pisu. precz z dyktaturą Pisu :)
0
@deyna2018 za granicą szukaj bo PiS nie da żyć :)
0
@Janiama ależ ten Poznań i Warszawa zacofana umysłowo mogli na Konfederacje przynajmniej :)
0
@_wiktoria_ tak było sìę do Łotwy wybrać. Eh nigdy więcej na taki wyjazd patologia karków i pijanych gamoni.
2
@A_Gomesinho_21 Według mnie oddanie głosu to obowiązek każdego Polaka
0
@KamQiX Korwin to dobry cwaniaczek, dużo obiecuje, a mało robi. Po wyborach zmieni nazwę partii i przytuli kolejny hajs. O koalicji, SLD, PSL nie będę się wypowiadał mieli swój czas i nic nie zrobili, afera goniła aferę. Słucham teraz twoich propozycji może zmienię zdanie. Na ostatnich wyborach głosowałem na Korwina :)
1
@pax nikogo nie będę przekonywał, ale widzę że inni to tu robią :)
1
@KamQiX a czy ja gdzieś sugeruję na kogo masz głosować? jest demokracja i głosuj sobie na kogo chcesz.
1
@Grzesior667 Jaka tu nagonka na ten PiS, ale co się dziwić jak większość na tej stronie to dzieci i są za Korwinem który obiecuję Państwo bez podatków i zusów :)
Wymyślają że większość PiS przekupił 500+ i trzynastkami. Ja dla przykładu żadnych świadczeń nie pobieram i PiS niczym mnie nie przekupił. Jakimś wielkim Pisowcem nie jestem, ale lepszej partii nie widzę.
0
@macio_944 ale gamonie że ziemia trzyma takich łaków
0
Eh druga kontuzja moja i okazuje się że wiązadło lub łękotka, czekam na rezonans magnetyczny. Jak ja wytrzymam bez piłki przez tyle lat grałem minimum dwa razy w tygodnie, a teraz okazuje się że mogę wrócić najwcześniej do gry za dwa miesiące, a może być gorzej :(
5
ten valverde to dzban wystawił Alene w pierwszym meczu w podstawie, a teraz nawet do kadry nie powoła.
1
Widzę duże zainteresowanie polityką na La Rambli i tak myślę żeby zrobić wybory i za kim jest La Rambla.
0
@halfnolife dasz radę :)
0
Zizu kleszcze bo nie oglądam meczu?
5
Dobra wiem na kogo oddam głos. PO mnie przekonało tym że da więcej niż 500+ :*
2
@Janiama o Rany niby ogarnięty użytkownik, ale głosować nie umie :) eh i w tym kraju ma być dobrze?