3

O kibic realu pewny siebie :)

1

Ten model rozkrecany jest bardzo dobry, sam mmam i jest ok. Szwagier ma ten nie rozkręcany od Cejrowskiwgo zamówil w konplecie z Palosanto jakby co to polecam to naczynko sam mam zamiar kupić, bo męcze się z ceramiki
Edit
Polecam jakby co tą bombille, to będzie mój najbliższy zakup :)
https://allegro.pl/oferta/zestaw-okute-matero-palo-santo-big-bombilla-v2-0-7598194168

1

Dobrze że Carvajal nie usłyszał jego myśli, byłby geniuszem.

5

Jutro święto pączka to jego oszczędzą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Niedlugo o niej usłyszysz jak wejdzie do oktaganu z jakimś przeszczepem.

1

Na idiotach xd

1

O chodzi?

0

Tak i Albe z Celtikiem pamietam pluje na takie karne tylko że tsm.była inna sytuacja nie po Varze

1

Nie wiem.ja nadal tam kontaktu nie widzę.wydaje mi się że zawodnik Levante chowa stope a Pączek podskakuje jakby jego ugryzł.

8

Za dzwięk to powinien dostać zawodnik Levante bo Krasnajal slyszał z 25 metrów. Dobra starczy tej szydery mi xd

5

Nie wiesz o co chodzi chodzi o pieniądze. Za nic takie Levante mają.

1

Dzwięk uderzenia i łamiącej sìę nogi dotarł i do mojej mojej wsi xd.
Tak na serio dobry towar w tym madrycie biorą niech tylko lekarz nie zapomni wpisać do karty leczenia.

0

To nie ból 4 liter tylko irytacja ileż można na to patrzeć? Postaw się teraz w sytuacji z Levante, a co jak im tego 1 pkt zabraknie do utrzymania?

2

I dwóch karnych nam nie przyznano takie tam szczegóły.

0

Akurat Real zagrał minimalizm. Pamiętaj mecz meczowi nie równy. Dzisiaj mieli szczęście, może fax nie działa, ale przelewy dochodzą na czas.

0

Mniej niż zero. Szkoda strzępić ryja

0

Tak zagra w środe z jedną i straci kolejną nogę.

3

Ten cały Var to kabaret, ale co sie dziwić jak ten śmieszny klub kupuje mecze.
Nawet nie wiecie jak mnie ten Casmiro irytuje, gardze takimi symulantami. Żeby nie bylo to samo dotyczy Suareza, Neymara, Krysztiano itd

2

Jeden moze i tak, ale ten drugi to kabaret i jeszcxe ten śmieszny pączek

0

Jaki faul obcierka takich karnych to kilka w meczu powinno być

1

Zaraz ciebie zjedzą :)

3

Prawie jak Pablo Escobar

0

A teraz zobacz ile Van Dijk kosztował, a wedlug mnie De Ligt wcale gorszy nie będzie.

0

Smali? Smalić cholewki coś kiedyś słyszalem że starać się o względy kobiety :)

2

Ramos po meczu nie będę oszukiwał że wykartowalem się na El Clasico
J Tebas bardzo dobra roboto Sergio będziesz mógł komuś z łokcia przyfasolić.

0

Haha mam tak samo :)

0

Dobra nie włączam Realu znając szczęście moje zaraz strzelą.

0

Gdzie piłka a gdzie zawodnik na siłe szukany spalony.

0

Moze odejdą razem do tego samego klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?