dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NismoFCB joma są bardzo dobre. Ewentualnie jak masz więcej grosza to Munich
0
@Dziki15 Barca Guardioli
1
@Jacu327 taki Ramos jak wycina Messiego to aż mi nóż w kieszenie się sam otwiera.
0
@tbas kanał na Youtube jest taki stop cham Warszawa
1
@Krzychu1010 może nie Hiszpański, ale dobry jest "nie zdołasz mi się ukryć"
0
Komentarz usunięty
0
W tamtym sezonie był Boateng, to może w tym Lord Nicklas Bendtner?
1
@kuz haha literówka przecież wiadomo o kogo chodzi. Czekaj sezon dwa i ten Rodrygo z realu odejdzie.
0
Loading Lautaro-Rodrygo-Tadic-Giroud- BOATENG
0
@Konradomoreno dobra a wyrzucili kogoś z klubu? Nie może tak byc że zawodnik może być ponad klubem. Ktoś jest od grania ktoś od zarządzania. Poszedł do Juve, Psg tam miłości zaznał?
8
@barcafan9512 i cyk w cieniu Messiego xd
0
@Piotr777 przestraszył się tak jak na Anfield xd
0
@NeroTFP 21 Daniel Jarque
0
@LoveValverde Neymar kasa :)
Neymar Turlarski xd
9
@Chwytliwy dokąd ten świat zmierza? Jakiś klub zabrania czarnych opasek, a opaski lgbt to wszędzie prawie pozwalają. Albo tutaj jakiś beton wyskoczy żeby nie pisać o Kobym. Brak słów.
1
@kamilos1214 za dużo wątków homoseksualnych to co netflix lubi lgbt
1
@monciaak bilety dostaniesz spokojnie trzy dni przed meczem. Widząc naszą formę to spokojnie w dniu meczowym nawet.
0
@sonek ja bym unikał
0
@kamilos1214 A weź idź z tym dużo lepsze seriale. Ostatnio oglądam i tak niezdołasz się ukryć.
5
@wierbafcb nie każdy zamieszcza wpisy. Najważniejsze to pomodlić się za ofiary tego wypadku i pożegnać ich na pogrzebie.
1
@beznicku1000 oj tam na pasch możesz zginąć przez pędzącego Tomasza H.
Jakbym tak myślał to bym w domu umarł. Ostatnio czytałem że nawet w domu w katastrofie można zginąć przez wybuch petrochemi chyba na 3 km wyrzuciło kopułe, która wpadła do mieszkania i zabiła kogoś. Nie wyobrażam sobie żebym na mecz mojej ukochanej drużyny nie poleciał.
0
@MiczenS Gomesinho xd
0
@Hiacynk zrobię kupon na real znając moje szczęście kasa w dup...
2
@qbuteq co ja bym dał teraz za takie wrzutki xd
4
@Chaoss dużo lgbt bo to produkcja netflix oni chcą namieszać w głowie młodym i osiągną cel.
1
Nie mogę w to uwierzyć odrazu łzy mi poleciały mój idol koszykówki.
2
Ależ bramek dzisiaj w la liga
Valladolid zapłaci rachunek :)
1
@Kuczek szacunek by się przydał. Można się irytować, ale chłodną głowę warto zachować.
0
@Uukasz_93 to co teraz gramy to nie jest Tiki Taka aj kiedyś to było z ciekawością się obserwowało kto komu zagra. Teraz to nerwicy dostaje jak taki Rakitic cofa do tyłu A taki Collado wychodzi na pozycję.
0
@klopx Douglas lub Gomes po urazie wraca