0

@Triv44 jak chcesz dobry i podobnym klimacie, to zobacz cara la oculta

0

@beznicku1000 u 5 minut dobry z Ciebie dzik

3

@Rakitovic00 Ramos, Casemiro, Carvajal, Vazquez
Alba, Suarez

1

Dzięki Busqetsa

0

@DarekFCBnaZawsze pornhub dał wrażenia tobie na żywo xd

0

@FafitFCB ja :) jestem the best
Niestety ale Ronaldo

1

O to temat Leo transferu upadnie

0

@macio_944 sorry ale gdzieś mam tą politykę p
PO PiS itd wchodzę żeby dowiedzieć się czegoś o moim klubie. Bierzcie przykład z Barcainfo. Ewentualnie można wrzucić coś śmiesznego lub ciekawostkę. Ale polityka to zło wiadomo ktoś nie lubi tej partii inny drugiej. Tak wiem nie jestem osobą ustalającą co tutaj ma być udostępnianie. Proszę was na to się nie da patrzeć już.

1

Komentarz usunięty

4

@DonMatteo901 ależ sensację robicie z tego. Nigdy nikomu środkowego palca nie pokazaliście?

0

@Jaca27 A jaką karę dostali chyba za transparent na inwestorów Poloni? Sorry źe męczę, ale w ogóle nie oglądam ekstraklapy

0

O co chodzi z tym #wykluczeni z pko ekstraklasy na fejsbukach?

1

@IronSanHybrid Ramos się załączył

1

@Chwytliwy to jest ewidentna ręka i karny. Każdy może wyskakiwać tyłem robiąc pajacyka i wtedy powiększa powierzchnie ciała. Karny jak najbardziej prawidłowy.

5

Ten Ronaldo to zbudował formę.

0

Ależ błąd edogarda

0

Faul z kilometra widoczny

0

@NeroTFP ciekawe co by Valverde powiedział?

0

@Szicek10 Gra o tron, Breaking bad, Kompania braci, Detektyw, Dom z papieru, Narcos, Narcos Meksyk, Peaky blienders, Fargo, Prawo ulicy, Dexter, Nawiedzony dom na wzgórzu, Spartakus, Banshe, zakazane imperium, Synowie Anarchi

0

@Ramos9248 dobra dzięki już widzę opinie i masz rację.
Polecasz coś z nowości?

0

Elo serialomanniacy. Właśnie rozpoczynam serial locke&Key I mam pytanie czy warto?

1

@IronSanHybrid A idź z tym gniotem. Te kawałki nic nie wnoszą, dzieciaki wyłapią zło jak to te patusy z bogatych domów się bawiły. Jak to słyszę to aż uszy mi krwawią.

0

@Objectivo chyba nie :) wartość rynkowa 30 mln :) umowa do 30 czerwca chyba 2022

1

@Objectivo Klauzule ma i chyba nie duża

1

Co byście powiedzieli o Achrafie Hakimi? W Realu boki obrony zajęte u gościa widać potencjał prawa lewą strona, szybki dużo asyst. Ja bym powalczył o niego.

19

@Veb1233 trochę ryzykowne to podanie Langleta trochę i by Emerson przechwycił i kontra by poszła. Ale kto nie ryzykuje ten nie nie pije szampana. Lepsze takie podania niż Rakitica do tyłu lub w nogi rywala.

0

@barteq może pora coś zmienić w taktyce? zobacz Real wrzutki i gol

1

@jakub9611 zapytaj wprost o co tobie chodzi? Nie ma co czekać i się męczyć

25

Te jedno mistrzostwo Modrica to śmiech. Pamiętam to jak dziś jak piłka przekroczyła linię bramkową 70 cm lub obrona ręką Bruno. A było jeszcze tego więcej.

1

@ShawnC starsi wykonawcy tak, ale może kilku takich jak Ostr, Dongoralesko, szad, Sokół, Pezet, Ero, Fokus, Rahim, Pono, może jeszcze z 5 bym znalazł, ci młodsi w większości to dno na aototunie podrabiający Amerykę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?