1

A Messi kiedyś mówił że mógłby grać za darmo dla Barcy. Ma możliwość się pokazania w tym trudnym momencie. Wszyscy poprzez zarząd zawodników powinni obniżyć pensję o 70%
Korona z głowy im nie spadnie. Co jak co ale piłkarzy na to stać

0

No i cyk samiec alfa wypity
Brakuje jemu do poprzedniej warki, no ale cóż nie ma co narzekać w głowie swoje zrobił :)

0

@FC1899Barca co to za jamnik?
Xd

0

@Wojcio damy radę miałem wcześniej takiego wariata i jego wychowałem. Poradzę sobie i z tym gadem :) trzeba być cierpliwym

0

@msmsms York 6 miesięcy

1

@Triv44 mój spalił dekoder
Zwarcie się zrobiło
Zostawić jego w domu chwilę to kartki na podłodze w strzępach. Heh jakby Tornado przeszło

7

Jak dobrze że teraz nie ma meczu mój psotny pies wpadł na pomysł aby obskiać dekoder nc+

3

@MichVeB może do kuchni Polsatu się dostaniesz

0

Brałbym Pedrito w tych trudnych czasach

1

Przyszło mi pismo do zapłacenia oc za przyczepke. Aż oczy przecierałem z niedowierzenia podrożało z 60 zł na 242zl. Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?

3

@tadzik447 szanuj pracę bo wypowiedzenia są

0

@tristan87 1 pezet 2 ostr 3 magik 4 Peja 5 sokół

0

@tadzik447 gmina Brwinów

0

I jest pierwszy przypadek u mnie w gminie

1

Ulubiony kawałek hip-hopowy jaki słuchacie i gwałcicie replay, To?
U mnie Pezet 98

6

Kopią sobie piłeczkę jężdzą ekskluzywnym furami i jeszcze im źle. Niech się postawią w roli lekarzy którzy poświęcają swoje życie kiedy oni sobie siedzą zamknięci w domu. Gdzie się podziała ta piłka którą pokochałem.

1

@IronSanHybrid piękne podanie lepsze niż Rakitic

0

@NeroTFP przez takich inteligentów jeszcze wstrzymają zakaz sprzedaży alkoholu

0

@jeyx77x Fenomeno kiedy grał y nas robił miazgę

0

@dominik127pl spakować w walizkę i do bagażnika

0

@barcafan9512 pośpiewaj na balkonie

0

@norbi77 też zacząłem

4

@mercurial2000 ja mogę odwiedzić za ciebie daj adres :) może mam blisko

0

@G9 luz dobrze zrobiłeś da do myślenia tej osobie.

0

@G9 od tego siedzenia w głowie się tobie poprzewracało. Chyba że strażnik miejski jesteś i praca zdalna xd

1

@ksobi postawiłbym na real w el clasico potem porażka z białych z Betisem. Łapcie pewniaczki

0

Angielska gra serial
Ktoś coś oglądał?
Godny uwagi?myślę zacząć ten serial

5

Ej ja Liverpoool lubię nic do nich nie mam. A tak to Bayern, Chelsea, Psg, Lazio, Juventus, Inter, Espanol, City

0

@tomFCB też nie znam typa, ale słyszałem że jest jakiś tam discopolowym raperem i związał się z jakimś transseksualistą

0

@messi564 Roberto Carlos i Raul niby z Realu ale szacuneczek jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?