dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Messi kiedyś mówił że mógłby grać za darmo dla Barcy. Ma możliwość się pokazania w tym trudnym momencie. Wszyscy poprzez zarząd zawodników powinni obniżyć pensję o 70%
Korona z głowy im nie spadnie. Co jak co ale piłkarzy na to stać
0
No i cyk samiec alfa wypity
Brakuje jemu do poprzedniej warki, no ale cóż nie ma co narzekać w głowie swoje zrobił :)
0
@FC1899Barca co to za jamnik?
Xd
0
@Wojcio damy radę miałem wcześniej takiego wariata i jego wychowałem. Poradzę sobie i z tym gadem :) trzeba być cierpliwym
0
@msmsms York 6 miesięcy
1
@Triv44 mój spalił dekoder
Zwarcie się zrobiło
Zostawić jego w domu chwilę to kartki na podłodze w strzępach. Heh jakby Tornado przeszło
7
Jak dobrze że teraz nie ma meczu mój psotny pies wpadł na pomysł aby obskiać dekoder nc+
3
@MichVeB może do kuchni Polsatu się dostaniesz
0
Brałbym Pedrito w tych trudnych czasach
1
Przyszło mi pismo do zapłacenia oc za przyczepke. Aż oczy przecierałem z niedowierzenia podrożało z 60 zł na 242zl. Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?
3
@tadzik447 szanuj pracę bo wypowiedzenia są
0
@tristan87 1 pezet 2 ostr 3 magik 4 Peja 5 sokół
0
@tadzik447 gmina Brwinów
0
I jest pierwszy przypadek u mnie w gminie
1
Ulubiony kawałek hip-hopowy jaki słuchacie i gwałcicie replay, To?
U mnie Pezet 98
6
Kopią sobie piłeczkę jężdzą ekskluzywnym furami i jeszcze im źle. Niech się postawią w roli lekarzy którzy poświęcają swoje życie kiedy oni sobie siedzą zamknięci w domu. Gdzie się podziała ta piłka którą pokochałem.
1
@IronSanHybrid piękne podanie lepsze niż Rakitic
0
@NeroTFP przez takich inteligentów jeszcze wstrzymają zakaz sprzedaży alkoholu
0
@jeyx77x Fenomeno kiedy grał y nas robił miazgę
0
@dominik127pl spakować w walizkę i do bagażnika
0
@barcafan9512 pośpiewaj na balkonie
0
@norbi77 też zacząłem
4
@mercurial2000 ja mogę odwiedzić za ciebie daj adres :) może mam blisko
0
@G9 luz dobrze zrobiłeś da do myślenia tej osobie.
0
@G9 od tego siedzenia w głowie się tobie poprzewracało. Chyba że strażnik miejski jesteś i praca zdalna xd
1
@ksobi postawiłbym na real w el clasico potem porażka z białych z Betisem. Łapcie pewniaczki
0
Angielska gra serial
Ktoś coś oglądał?
Godny uwagi?myślę zacząć ten serial
5
Ej ja Liverpoool lubię nic do nich nie mam. A tak to Bayern, Chelsea, Psg, Lazio, Juventus, Inter, Espanol, City
0
@tomFCB też nie znam typa, ale słyszałem że jest jakiś tam discopolowym raperem i związał się z jakimś transseksualistą
0
@messi564 Roberto Carlos i Raul niby z Realu ale szacuneczek jest