dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Avada Kedavra tylko na Trzaskowskiego nie głosować!
0
@Bykunn Serio wierzysz w niewinność Tuska? Przecież to z daleka wali cwaniactwem od rudego. Dodać do tego reprywatyzacje w Warszawie Trzaskowski to uczeń i zastępca Gronkiewicz- Waltz, Hołownia ma w sztabie doradców Tuska. Podsumowując ładna klika. Nigdy nie oddam głosu na tą stronę polityczną.
0
@Barca1992 Duda
0
Duda leci do Stanów chyba mają jakiegoś asa w rękawie. Duda coś wywalczyć dla Polski.
#Wielki Duda
0
@Arkon wiem że doradzał Romanowi i dlatego się wacham nad Bosakiem. Powiem tak trudno wybrać kandydata po debacie najbardziej mi się Żółtek spodobał. Ale on daleko nie zajdzie. Najlepiej by odpuścić wybory, ale zawsze chodzę i tym razem nie odpuszczę. Dlatego zostaje Duda na PO nigdy głosu nie oddam, dlatego mniejsze zło.
0
@Arkon zobacz jakich doradców ma w sztabie Hołownia, a zobaczysz kim jest Szymon. Serio wierzysz że on będzie sam decyzje podejmował? Niech zostanie tym prezenterem telewizji niemieckiej.
8
Nie dla Trzaskowskiego
Wybierzcie mniejsze zło w drugiej turze.
Pierwsza tura Bosak
0
@jakub9611 Duda
Nie chce żeby Polską rządził Trzaskowski lub Pionek Hołownia. Wolę propagandę pisowską.
1
Wyśle ktoś linka na priva?
0
@Hiacynk haha poratuj chorego ze szpitala
0
Teraz dopiero przeczytałem jak Jarek pocisnął tego Budke xd
0
@adasko1998 nie wiem będę miał operację może mi zdrowie nie pozwoli xd
14
@NeroTFP Pójdę i oddam głos na Andrzejka, aby Rafałek przez przypadek nie wygrał, lub Szymon.
1
@damiano996 A gdzieś mam tą Grecję i Tuska Niemieckiego pionka
0
Jest ktoś z was umówiony do dentysty? Ile dopłacacie sanitarnego?
7
@haryveb944 A ja do Andrzejka nic nie mam wole jego od tych z PO. Ale każdy ma swoje zdanie, które trzeba szanować.
2
@Mesi12 to jedna klika. Serio naprawdę już wole Andrzejka. Nikogo sensownego nie widzę. Trzaskowski, Hołownia by przepychali wszystko co Unia powie.
0
Duda czy Trzaskowski?
6
Ależ ta koalicja sie kompromituje. Ten cały Czajkowski, to dno a nie przyszły prezydent. Jestem ciekawy czy chociaż do drugiej tury wejdzie.
14
@Mns21 ten Hołownia to pionek. Nadaje się jedynie na prezentera TVN
3
@AV0CAD0 ładnie podsumowałeś te peło. Najgorsza partia jaką widziałem.
5
@alegre84 wszyscy to dno z tej koalicji. Tam nie ma sensownego polityka.
0
@Triv44 a co to za nowy łak?
0
@vebkuba mecz z real psg pokaż jak wszedł odwrócił losy meczu.
0
Operacje planowane kiedy przywrócą orientuje się ktoś?
0
@Witekk10 szósty dzień tygodnia płonę kur... Jak pochodnia
Jest impreza mister snaki kręcą się tu fajne sraki.
1
@Katalończyk 99 to Fede Valverde już nie wytnie Moraty i brak pucharów.
1
@Krzychu1010 ładne ok to odpale stronę dla dorosłych. Pytanie czy mądre?
0
Ej ma ktoś z was ten kicz tik tok?
0
@Kubox wykorzystuje sytuację buc.
Tu takich to bym rozjeżdzał walcem jak Wilku