1

@Avada Kedavra tylko na Trzaskowskiego nie głosować!

0

@Bykunn Serio wierzysz w niewinność Tuska? Przecież to z daleka wali cwaniactwem od rudego. Dodać do tego reprywatyzacje w Warszawie Trzaskowski to uczeń i zastępca Gronkiewicz- Waltz, Hołownia ma w sztabie doradców Tuska. Podsumowując ładna klika. Nigdy nie oddam głosu na tą stronę polityczną.

0

@Barca1992 Duda

0

Duda leci do Stanów chyba mają jakiegoś asa w rękawie. Duda coś wywalczyć dla Polski.
#Wielki Duda

0

@Arkon wiem że doradzał Romanowi i dlatego się wacham nad Bosakiem. Powiem tak trudno wybrać kandydata po debacie najbardziej mi się Żółtek spodobał. Ale on daleko nie zajdzie. Najlepiej by odpuścić wybory, ale zawsze chodzę i tym razem nie odpuszczę. Dlatego zostaje Duda na PO nigdy głosu nie oddam, dlatego mniejsze zło.

0

@Arkon zobacz jakich doradców ma w sztabie Hołownia, a zobaczysz kim jest Szymon. Serio wierzysz że on będzie sam decyzje podejmował? Niech zostanie tym prezenterem telewizji niemieckiej.

8

Nie dla Trzaskowskiego
Wybierzcie mniejsze zło w drugiej turze.
Pierwsza tura Bosak

0

@jakub9611 Duda
Nie chce żeby Polską rządził Trzaskowski lub Pionek Hołownia. Wolę propagandę pisowską.

1

Wyśle ktoś linka na priva?

0

@Hiacynk haha poratuj chorego ze szpitala

0

Teraz dopiero przeczytałem jak Jarek pocisnął tego Budke xd

0

@adasko1998 nie wiem będę miał operację może mi zdrowie nie pozwoli xd

14

@NeroTFP Pójdę i oddam głos na Andrzejka, aby Rafałek przez przypadek nie wygrał, lub Szymon.

1

@damiano996 A gdzieś mam tą Grecję i Tuska Niemieckiego pionka

0

Jest ktoś z was umówiony do dentysty? Ile dopłacacie sanitarnego?

7

@haryveb944 A ja do Andrzejka nic nie mam wole jego od tych z PO. Ale każdy ma swoje zdanie, które trzeba szanować.

2

@Mesi12 to jedna klika. Serio naprawdę już wole Andrzejka. Nikogo sensownego nie widzę. Trzaskowski, Hołownia by przepychali wszystko co Unia powie.

0

Duda czy Trzaskowski?

6

Ależ ta koalicja sie kompromituje. Ten cały Czajkowski, to dno a nie przyszły prezydent. Jestem ciekawy czy chociaż do drugiej tury wejdzie.

14

@Mns21 ten Hołownia to pionek. Nadaje się jedynie na prezentera TVN

3

@AV0CAD0 ładnie podsumowałeś te peło. Najgorsza partia jaką widziałem.

5

@alegre84 wszyscy to dno z tej koalicji. Tam nie ma sensownego polityka.

0

@Triv44 a co to za nowy łak?

0

@vebkuba mecz z real psg pokaż jak wszedł odwrócił losy meczu.

0

Operacje planowane kiedy przywrócą orientuje się ktoś?

0

@Witekk10 szósty dzień tygodnia płonę kur... Jak pochodnia
Jest impreza mister snaki kręcą się tu fajne sraki.

1

@Katalończyk 99 to Fede Valverde już nie wytnie Moraty i brak pucharów.

1

@Krzychu1010 ładne ok to odpale stronę dla dorosłych. Pytanie czy mądre?

0

Ej ma ktoś z was ten kicz tik tok?

0

@Kubox wykorzystuje sytuację buc.
Tu takich to bym rozjeżdzał walcem jak Wilku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?