dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore kompania braci i jak nas widzą
0
@AllBundy lubi sobie popić i dziecka naszyjnik oddać do lombardu
3
@MichalZZZ to uciekaj stąd bo nas pozararzasz xd
0
@Colon polecam dobry serial 2 sezony pierwsze sztos
0
@ViscaBarca123 Andre Onana to kot myślę że jakby bronił bardziej w medialnym klubie było by o nim głosniej
7
@Hushovt jak się tobie niepodoba to możesz się przeprowadzić. Szkoda mi takich jak ty. Gościu coś robi A ty w necie narzekasz.
0
@A_Gomesinho_21 1994 i canrinhos na czele z Romario
1
Barca Bilbao finał Copa del rey
Messi
1
@Qlewer A ja myślę że zamkną kwestia godzin Zaraz po konferencji Andrzeja :)
1
@AllBundy kto bogatemu zabroni:)
1
Papier toaletowy w cenie A Ryszard Puig sobie nim żongluje lepiej niż Vinijusz na prezentacji.
3
Jakiś dobry serial na Netflix? Przymierzam się do Dark Warto?
0
@haryveb944 i cyk kolejna nagroda na najlepszego człowieka i złota piłka loading
2
@SkN oo yeah
0
@Chwytliwy gdzie tak wieje?
U mnie cisza
4
Czuje głód oglądania piłki. Ależ bym takiego Ronaldinho nawet poogladał na turnieju więziennym :)
0
@niepoprawniepoprawny już nie ma co praktycznie kupować pustki w sklepach
0
@Chakalaka dobry film :)
4
@Ermitano staram się nie wariować i śledzę uważnie i przestrzegam zaleceń. Nie wykupuje 10 opakowań papieru, makaronu. Na spokojnie.
0
@TheNekro94 na żywo fajnie wygląda?
0
Ależ plastiki w tym Hotel Paradise
1
@IronSanHybrid może znalazła lekarstwo na koronawirusa
0
@Danny Gaucho biegunka wczoraj była po śledziach z biedry :)
1
Dobra uf udało się kupiłem 12 opakowań papieru toaletowego xd
0
@DLFCB klauzula 111 mln Barca da 150 mln
0
@4drian0 jak stałem dzisiaj w kolejce to miałem ochotę tak zrobić
0
@godlike Bedom sprzedawać jak maseczki
0
@MarioVeB! Nie czytam prasy
0
@DawidekFCB byłem w dwóch sklepach i nie było patrzę jakaś babka ma 4 opakowania eh człowiek po jedno przyjechał
1
@Mario96w jak u kiepskich?