dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DLFCB klauzula 111 mln Barca da 150 mln
0
@4drian0 jak stałem dzisiaj w kolejce to miałem ochotę tak zrobić
0
@godlike Bedom sprzedawać jak maseczki
0
@MarioVeB! Nie czytam prasy
0
@DawidekFCB byłem w dwóch sklepach i nie było patrzę jakaś babka ma 4 opakowania eh człowiek po jedno przyjechał
1
@Mario96w jak u kiepskich?
0
@Kamil92 może być stary Passat?
0
@Katalończyk 99 jak będzie w Biedrze dostawa :)lub na ryneczku lidla
1
Pożyczy ktoś rolke papieru toaletowego :)?
0
@capoN o stary byłem i tragedia wszystko wykupione prawie wyjeżdżam na parking i patrzę na samym wstępie kombi załadowany cały bagażnik jedzenia. W miesnym byłe. To wszystko wykupione i trzeba czekać było by na dostawę. Stwierdziłem że rano pojadę jakby co.
0
@Nano22 i Undiano Mallenco
0
Mama wysyła mnie na zakupy bo mam sporo czasu wolnego. Serio aż tak tragicznie jest? Coś mówiła że ludzie szturmują sklepy jakby wojna była:)
1
@mpolska25 trzech kumpli PanIpani
1
@cchesterr43 Holba Premium polecam szukaj w sklepach nie każdym jest.
0
Ależ dzisiaj helikopterów lata wojskowych
Chyba sytuacja robi się nie ciekawa.
0
@barcafan9512 szczerze to też bym się bał na miejscu lekarzy nie wiadomo kogo badasz. A jak pisałeś że jest już osobą starszą. Trochę wyrozumiałości.
6
Ale trafiłem z ilicicem na kapitanie
2
Dobra dziabnę kielicha zapobiegawczo przeciwko temu ustrojstwowi
0
@tombard Albie da podwyżkę i problemu nie ma
1
Chyba Bartomeu na rękę te puste trybuny? Jak myślicie?
0
@Pablopicasso27 tadam
0
@kodi77 do Tello asystę miał ktoś z Betisu.
1
I znowu odwróć tabelę Barcelona na czele. Jak mnie się to podoba :)
Tello jak ty mi zaimponowałeś.
1
@tadzik447 jak nas widzą
0
@beznicku1000 35
0
@matirix20 gdzie oglądasz?
1
@zawsze_barca dobra odpalam PH
0
@deyna2018 zależy jak będziesz często używał. Jak często to AEG jak rzadko to wystarczy tobie z Lidla Parkside
0
Cześć piłkarzy trzeba by się pozbyć co to ma być? Valverde nie krzyczał, efekt kompromitacja w lidze mistrzów. Niech oni się wezmą w garść i trochę krytyki przyjmą na bary i do ciezkiej pracy się wezmą, święte krowy. Kolejnej kompromitacji nie wytrzymam. Już teraz mecze Barcy ogląda się z wielkim bólem.
1
@norbi77 Artur Messi Powietrze kryli.