0

@DLFCB klauzula 111 mln Barca da 150 mln

0

@4drian0 jak stałem dzisiaj w kolejce to miałem ochotę tak zrobić

0

@godlike Bedom sprzedawać jak maseczki

0

@MarioVeB! Nie czytam prasy

0

@DawidekFCB byłem w dwóch sklepach i nie było patrzę jakaś babka ma 4 opakowania eh człowiek po jedno przyjechał

1

@Mario96w jak u kiepskich?

0

@Kamil92 może być stary Passat?

0

@Katalończyk 99 jak będzie w Biedrze dostawa :)lub na ryneczku lidla

1

Pożyczy ktoś rolke papieru toaletowego :)?

0

@capoN o stary byłem i tragedia wszystko wykupione prawie wyjeżdżam na parking i patrzę na samym wstępie kombi załadowany cały bagażnik jedzenia. W miesnym byłe. To wszystko wykupione i trzeba czekać było by na dostawę. Stwierdziłem że rano pojadę jakby co.

0

@Nano22 i Undiano Mallenco

0

Mama wysyła mnie na zakupy bo mam sporo czasu wolnego. Serio aż tak tragicznie jest? Coś mówiła że ludzie szturmują sklepy jakby wojna była:)

1

@mpolska25 trzech kumpli PanIpani

1

@cchesterr43 Holba Premium polecam szukaj w sklepach nie każdym jest.

0

Ależ dzisiaj helikopterów lata wojskowych
Chyba sytuacja robi się nie ciekawa.

0

@barcafan9512 szczerze to też bym się bał na miejscu lekarzy nie wiadomo kogo badasz. A jak pisałeś że jest już osobą starszą. Trochę wyrozumiałości.

6

Ale trafiłem z ilicicem na kapitanie

2

Dobra dziabnę kielicha zapobiegawczo przeciwko temu ustrojstwowi

0

@tombard Albie da podwyżkę i problemu nie ma

1

Chyba Bartomeu na rękę te puste trybuny? Jak myślicie?

0

0

@kodi77 do Tello asystę miał ktoś z Betisu.

1

I znowu odwróć tabelę Barcelona na czele. Jak mnie się to podoba :)
Tello jak ty mi zaimponowałeś.

1

@tadzik447 jak nas widzą

0

0

@matirix20 gdzie oglądasz?

1

@zawsze_barca dobra odpalam PH

0

@deyna2018 zależy jak będziesz często używał. Jak często to AEG jak rzadko to wystarczy tobie z Lidla Parkside

0

Cześć piłkarzy trzeba by się pozbyć co to ma być? Valverde nie krzyczał, efekt kompromitacja w lidze mistrzów. Niech oni się wezmą w garść i trochę krytyki przyjmą na bary i do ciezkiej pracy się wezmą, święte krowy. Kolejnej kompromitacji nie wytrzymam. Już teraz mecze Barcy ogląda się z wielkim bólem.

1

@norbi77 Artur Messi Powietrze kryli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?