1

@Katalończyk 99 to Fede Valverde już nie wytnie Moraty i brak pucharów.

1

@Krzychu1010 ładne ok to odpale stronę dla dorosłych. Pytanie czy mądre?

0

Ej ma ktoś z was ten kicz tik tok?

0

@Kubox wykorzystuje sytuację buc.
Tu takich to bym rozjeżdzał walcem jak Wilku

0

@draxidox tylko dwa piwa to jest ok gorzej jakby zachciało się 4 lub więcej
Dwa to odpowiednia norma. Po jednym to spać się chce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@IronSanHybrid w jakim kierunku patrzeć zachodnia Warszawa ja

1

@AmigoBlancos chyba sezon przekrętów
Karne symulki krysztiano

0

@krzychu1526 bo to zła kobieta

0

O Gin z toniciem to jest to rozgrzewa w te zimne wieczory.

22

@Mroziu Hołownia no nie mogę przecież to nie polityk tylko jakaś marionetka TVN. Gadać to i ja mogę dobrze. Bądźmy poważni.

1

@Ratamahatta Sens zamknięcia lasów był bo jak zobaczyłem co się dzieło w Kampinosie to aż oczy przecierałem. Tylu samochodów to na majówce nigdy nie widziałem. Łatwo sie komentuje czyjeś decyzje, uwierz że trudno jest podjąć odpowiednie. Akurat nasz rząd widzę że daje radę i trzeba się cieszyć z tego co jest, wyobraź sobie teraz jakby rządziła nieudolna Koalicja Obywatelska.

1

@xVENUMx zamykają źle, otwierają źle trudno dogodzić tym ludziom.

0

@Mirek81 tak jest film 6 częściowy na Youtube o Maradonie i jego kontuzji z Bilbao. Gości i wjechał w niego jak terrorysta w przechodnia

0

@krzychu1526 co to ma być? Haha

0

Tydzień temu kupiłem rozgrzewkę perły wypiłem 6 sztuk jestem dumny z siebie z mojej silnej woli. Kilka lat temu wypiłbym w 3 dni A jakby koleżka przyszedł to w jeden dzień. Jadenak jakieś pozytywy tego koronawirusa są.

0

@DarekFCBnaZawsze 70 mln maks co bym dał

1

@barcelonaLM to szybko
Trzeba będzie zrobić oprysk na trawniku

1

I zaczęły się kleszcze panoszyć. Dzisiaj swojemu psu wyciągnąłem tego obrzydliwego pajęczaka.

0

A bączka można puścić? :)
Niezdrowo tak długo trzymać

0

@xVENUMx szalik Barcy załóż:)

1

@Krzychu1010 wygrany turniej szóstek
15 piwek na kajakach xd

0

Dzisiaj ktoś pisał o symulantach
Zobaczcie na to


Maestro

0

@tobiasson92 o tak bo to najważniejsze xd

0

@NeroTFP Ronaldo Neymar Ramos Alba Young Bale

0

@Gitarkafcb1 Pepe 2 Ramos 3 Figo 4 Krysztiano 5 Casemiro 6 Carvajal 7 Contrao 8 Arbeloa 9 Schols 10 Alba

1

@SeeleyBooth Andres Iniesta i Ronaldinho

0

@barcafan9512 gdzie tak pada? u mnie słońce swieci

1

@IronSanHybrid lepiej żongluje niż Dembele na prezentacji

0

@MESSIah16 kwiecień 2012 stronę obserwuję i czytam od 2010 jakoś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?