0

@Joey fajna ta twoja mamcia?
Moze będziesz do mnie mowił tato

0

@LloretDeMar powiedz im żeby uciekali z kraju jak się im nie podoba. Haha głupota ludzka nie zna granic. Nie daj Boże jakby na Dude zagłosował. Eh obrońcy demokracji.

0

@Danny Gaucho tak zgadza się uciąłem z tym polskim. Ale można było wywnioskować że ważne ze zna swój język. Nie chcę się kłócić który zna lepiej język, tylko pokazać że nikt nie jest idealny. Ja też błędy popełniam. Dobra skończmy z tą polityką bo źle się tutaj dzieje. Pozdrawiam.

0

@Chakalaka po pierwsze nie jestem pisowcem. Jak coś piszesz to się upewnij najpierw.

0

@Danny Gaucho gdzie ja napisałem że gajowy nie umiał mówić po angielsku? Dany on polskiego nie umiał i kultury nie miał. Chodź tu szogunie xd

0

@Hushovt ten drugi lud niby taki mądry, a wybrał kiedyś prezydenta który polskiego nie znał :)

2

O rany prezydent nie zna języka obcego ważne żeby znał swój język. Bo był taki gajowy który nie znał polskiego. To dopiero obciach.

3

@Ricardinio14 z tego co wiem to aktualna jest do 6 sierpnia

0

@mikiiki haha jest polski Messi jest polski Dembele. Lat 35 może druga kontuzja. Raz kostka, teraz poważniejsza wiązadło krzyżowe przednie.

0

@lukas10 znając nasz zarząd xd

0

@MarioVeB! Właśnie zmień avatar raz trochę przesadziłem, teraz grzecznie proszę Mariuszku.

0

@BarcaInfo taką samą na orliku strzeliłem kiedyś, tylko nieco bliżej z 12 metrów jakoś :)
Eh pograł bym, ale niestety lecze kontuzję stawu kolanowego.

0

@DarekFCBnaZawsze do pracy. Pracować na moje pincet plusy i zasiłek rehabilitacyjny

0

@ksobi własnie tak jest został zdominowany xd

2

@Kwiatek67 Alba

12

@Mario96w haha mój kumpel też tak myślał i żona mówi jemu, ale ja też chce coś wypić.

8

Co oni grają
Od Zawsze kibicowałem Atalancie :)

0

Gdzie jest ilicic?

2

@Janiama do Niemiec?

1

@DonMatteo901 udostepniajcie to a nie wojenki polsko polskie

0

@blaugrana_36 tak będzie sedziował Lhaoz i pozamiatane

2

@TrzecieOko według mnie taco nie powinien czegoś takiego rapować. Później sie dziwicie czemu Jarek wyzywa od chamskiej Chołoty. Takie słowa niczego Polsce nie dają, tylko napędzają kłótnie.

4

@macio_944 powiem tobie szczerze, mi się źle nie żyje. Lepiej mam niż za rządów PO xd

7

Ależ bije od was złością do Pisu. Jeszcze nie ma wyborów a już chcą wybierać rząd. A co jak Pis zdobędzie młodych wyborców i wygra wybory, a co będzie jak ten cały Pis sprawdzi sìę i będzie super rządził. Jakby co to na dzisiaj głosuję na Bosaka, ale trzy lata to sporo czasu jeszcze. Proponuję napić się meliski i poczekać co czas pokaże, a nie wypisywać tutaj swoje żale. Ciekawe ile czasu minie jak moja ukochana la rambla, wróci do normalności?
Pozdrawiam więcej spokoju, gwarantuję wam nie będzie tak źle, Trzaskowski by Polski nie zbawił xd

0

@piotrek1315 do ortopedy idź. Nie wiem ciężko ocenić to przez internet, ale może to być ostroga.

1

@NeroTFP więźniowie to cwaniaki którzy kombinują łatwy hajs sporo pewnie poszło siedziec za Andrzeja i dlatego głosowali przeciw Dudzie. Jestem pewien ze jakby Duda nie był prezydentem, a byłby Trzaskowski wynik byłby odwrotny. Na taką statystyke nie ma co patrzeć.

11

@Janiama oj cztery litery bolą. Pomyśl przez minutę co by Trzaskowski zmienił? Tak samo popierał socjal, chciał zdobyć emerytów dając im 200zl. To podbija pod hipokryzje.

2

Dobra mozna spać spokojnie.
Dobranoc

0

@Kremisco ceny w knajpach sa wyższe, ponieważ są podwyżki. To chyba normalne.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?