dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@MesQueUnClub96 co lol? jako kapitan powinien coś powiedzieć. Czy chce grać czy nie, musi dać jakiś przekaz kapitan nigdy się nie powinien poddawać.
1
@MESSIah16 chyba był wtedy spalony.
0
@Granto to był gol po spalonym chyba lewego
3
@FafitFCB nie jest żle Bartek zadzwoni do bociana i będzie na nowego grajka 30+
0
@Medrzakoo01 patrzę Semedo i już mi nie dobrze się zrobiło. Tego Nelsona pierwszego bym sprzedał
0
@DarekFCBnaZawsze contratiempo dobry
8
Łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu xd
2
Jakbym mieszkał w Barcelonie wziął bym taczki i czekał pod biurami Camp Nou na Tego prezesa.
0
@D10SLEO coś słyszałem że jak wygra Coutinhio ligę mistrzów to mamy 5 mln zapłacić liverpoolowi. Takie coś tylko w Barcelonie.
1
@kulka po ósmej zaśniesz xd
0
Co wam powiem ale ten semedo drybling spoko, ale obrona tragedia. Od dawna mi nie pasuje, to lepiej się sprawuje Sergi Roberto na prawej obronie.
0
@BarcaInfo eh A mógł powiedzieć wolę Messiego
0
@Nicko A kto na tvp?
1
@Irmscher10 gratulacje niech Barca wygra ten mecz a twój dzień będzie wyjątkowy.
1
@Encore ja 100 zl daje na Bayern
3
@Cariones jak wygra nam tryplet może dostać złotą piłkę. Nie mam z tym problemu. Na pierwszym miejscu klub.
0
Wiem że do tego nie dojdzie, ale wyobraźcie sobie minę kibiców realu jak Krisztiano strzela im gola. Artykuł na rm.pl rozdarte serca.
0
Neymar sabotuje Psg wymusza transfer do Barcy
2
@olikwierk10 ja dwa miesiące po operacji eh masakra. Ciężko wytrzymać bez gry jak się grało trzy razy w tygodniu.
Trzymaj się znam ten ból
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Takie coś to mogę słuchać.
0
@FafitFCB A teraz przypomnę sobie Valverde jak kucał w szatni. Niech ten Guardiola wraca do domu.
1
@Esio złotą piłkę jeszcze xd
0
@AlexDark00 Sanchez Pijzuan
2
@Bamboleo dzieci co wy za badziew oglądacie?
1
@dawo17 Messi, Xavi, Lewandowski
1
@MichalZZZ nie udało się na literę p, to może uda się na r. Nominuję Pole Raksa.
0
@MESSIah16 Dani Alves powinien być
0
@Barcaa12 jak z filmu chłopiec w pasiastej piżamie. Tak mi się kojarzą te koszulki.
7
@masq ja wytrzymałem do bezpieczeństwa kontynentu. Niektórzy tutaj to bajki piszą.