0

@MESSIah16 gdzie amigosi? Sam bym na pożegnaniu?

1

Jedno jest pewne do klubu amigosów nie dołączy

0

@max1982 szybka rehabilitacja to podstawa ja prywatnie chodziłem.

1

@Kvothe07 luisito ale spójrz na siebie. Leo daj spokój jeden burger nikomu nie zaszkodził. :)

1

Tak sobie oglądałem ostatni mecz Neymara i dobrze że jego nie kupiliśmy, zachowywał się jak szczyl na boisku prowokator, wiele kiwek na ośmieszanie przeciwnika. Jak ja nie lubię takich grajków.

1

@neeed zjedzone teraz leżę do góry brzuchem.

5

Sos grzybowy, ziemniaczki, pieczona karķówka i zimne piwko. Mogę umierać, coś pięknego.

0

@betonito Amigo któremu grzeje się głowa. Widocznie nie pasuje Enrique

0

@Dani13 byłem już na Camp Nou i wiem jak wygląda dzień meczowy. Ale to co ostatnio grali nasi to ledwie oglądam mecze, a uwierz że rzadko przegapie mecz Barcy. W ciągu sezonu może trzy lub cztery.

0

@Dani13 stary ja teraz z trudem w tv mecze oglądam, a co dopiero na Camp Nou. Serce mi krwawi jak oglądam.

0

@l0Messini już jednego madidiste Bartomeu mamy

0

@FafitFCB ja właśnie od 7 rano walczyłem z trawą kosiłem kosą spalinową. Ciekawe co na to somisiady?

2

@FC1899Barca A potem wyrosną dzieci hwdp i jp na 100%
Tatuś kozaczył dostał za swoje.

4

Po kilku treningach Suareza w Juve. Wiecie co, najlepszy grajek jakiego widziałem to Leo. Już widzę minę Krysztiano xd

0

@FC1899Barca on pracuje dla Ziobry

1

@itmustbejoke to Tiger Bonzo.

5

@BarcaInfo wpadnie papcio i zabierze syna jak papa Neymara do szejków.

0

@Azi za 1.5 bańki to może jakiś fatalny Kucharczyk odejść

1

@MSN30 ty ale w sobotę do Lidla się chodzi.

5

@Pavlovsky może los Amigos wywalczyli decyzję jeszcze jeden rok kompromitacji, a potem za darmo odejdzieny jak Rakieta.

0

@Transu96 dba o nasze zdrowie

1

@PrinceDamon A weź mnie nie denerwuj co ten Bartomeu robi z tym klubem. Drugi Milan i United.

0

Jakby odszedł Leo do City to w zamian by dali Canselo, De Bruyne, Angelinhio, Garcie+ jakaś kasa. Jakby co wiadomo że wolę aby odszedł Bartomeu niż Leo.

0

@VENOMStyle i widać jakim jesteś kibicem chyba niedzielnym. Tyle co Messi dał drużynie i potem dowiaduje się od innych źródeł że jest oczerniany przez ludzi z klubu. On wie więcej niż my.

0

@Medrzakoo01 weź mi tego Semedo, to nie jest gościu na fc Barcelone

0

@Chaoss bo Bartomeu niszczy ten klub. Sam się przekonasz jak Leo spakuje mandzur.

0

Ależ będziemy cierpieć w tym sezonie. Masakra co się dzieję w tym klubie.
Bartomeu niech on spada z tego klubu.

0

@Drozdu7 tylko dzik Adama Traore

2

@AV0CAD0 za 2 lata za darmo i będzie już 30+ czyli idealny dla nas.

1

@BarcaInfo to kot w obronie. Jego klauzula to jakaś promocja, ale nasz zarząd za głupi żeby jego kupić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?