dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 gdzie amigosi? Sam bym na pożegnaniu?
1
Jedno jest pewne do klubu amigosów nie dołączy
0
@max1982 szybka rehabilitacja to podstawa ja prywatnie chodziłem.
1
@Kvothe07 luisito ale spójrz na siebie. Leo daj spokój jeden burger nikomu nie zaszkodził. :)
1
Tak sobie oglądałem ostatni mecz Neymara i dobrze że jego nie kupiliśmy, zachowywał się jak szczyl na boisku prowokator, wiele kiwek na ośmieszanie przeciwnika. Jak ja nie lubię takich grajków.
1
@neeed zjedzone teraz leżę do góry brzuchem.
5
Sos grzybowy, ziemniaczki, pieczona karķówka i zimne piwko. Mogę umierać, coś pięknego.
0
@betonito Amigo któremu grzeje się głowa. Widocznie nie pasuje Enrique
0
@Dani13 byłem już na Camp Nou i wiem jak wygląda dzień meczowy. Ale to co ostatnio grali nasi to ledwie oglądam mecze, a uwierz że rzadko przegapie mecz Barcy. W ciągu sezonu może trzy lub cztery.
0
@Dani13 stary ja teraz z trudem w tv mecze oglądam, a co dopiero na Camp Nou. Serce mi krwawi jak oglądam.
0
@l0Messini już jednego madidiste Bartomeu mamy
0
@FafitFCB ja właśnie od 7 rano walczyłem z trawą kosiłem kosą spalinową. Ciekawe co na to somisiady?
2
@FC1899Barca A potem wyrosną dzieci hwdp i jp na 100%
Tatuś kozaczył dostał za swoje.
4
Po kilku treningach Suareza w Juve. Wiecie co, najlepszy grajek jakiego widziałem to Leo. Już widzę minę Krysztiano xd
0
@FC1899Barca on pracuje dla Ziobry
1
@itmustbejoke to Tiger Bonzo.
5
@BarcaInfo wpadnie papcio i zabierze syna jak papa Neymara do szejków.
0
@Azi za 1.5 bańki to może jakiś fatalny Kucharczyk odejść
1
@MSN30 ty ale w sobotę do Lidla się chodzi.
5
@Pavlovsky może los Amigos wywalczyli decyzję jeszcze jeden rok kompromitacji, a potem za darmo odejdzieny jak Rakieta.
0
@Transu96 dba o nasze zdrowie
1
@PrinceDamon A weź mnie nie denerwuj co ten Bartomeu robi z tym klubem. Drugi Milan i United.
0
Jakby odszedł Leo do City to w zamian by dali Canselo, De Bruyne, Angelinhio, Garcie+ jakaś kasa. Jakby co wiadomo że wolę aby odszedł Bartomeu niż Leo.
0
@VENOMStyle i widać jakim jesteś kibicem chyba niedzielnym. Tyle co Messi dał drużynie i potem dowiaduje się od innych źródeł że jest oczerniany przez ludzi z klubu. On wie więcej niż my.
0
@Medrzakoo01 weź mi tego Semedo, to nie jest gościu na fc Barcelone
0
@Chaoss bo Bartomeu niszczy ten klub. Sam się przekonasz jak Leo spakuje mandzur.
0
Ależ będziemy cierpieć w tym sezonie. Masakra co się dzieję w tym klubie.
Bartomeu niech on spada z tego klubu.
0
@Drozdu7 tylko dzik Adama Traore
2
@AV0CAD0 za 2 lata za darmo i będzie już 30+ czyli idealny dla nas.
1
@BarcaInfo to kot w obronie. Jego klauzula to jakaś promocja, ale nasz zarząd za głupi żeby jego kupić.