dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca oj mi ciężko wybrać pomiędzy manitą z Realem i 0:4 na Santiago, Eh wcisnął bym gdzieś któryś finał z united.
0
@damian16161212
Dzisiaj mówię do szefa ze zostanę dzisiaj dłużej w pracy. Dobra wiem ze chcesz mecz obejrzeć i dla ciebie mam plan przyjdziesz wcześniej i zdążysz na mecz.
2
Jeden z lepszych meczów top 3 w moim życiu
1
https://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20210214/492042744710/el-psg-alentado-por-sus-radicales-con-insultos-al-barca-antes-de-ir-a-barcelona.html?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_content=futbol
A co to ma być? Trzeba im zlać poślady!
1
@DaPi stroje Barca
Stadion Sevilla
3
Co do Moriby każdy popełnia nawet Leo miał podobny błąd już nie pamietam z kim.
0
Jest gdzieś transmisja meczu el clasico w kosza?
0
Dzięki tym młodym grajkom wróciła mi chęć do oglądania meczy kochanej Barcy
1
Jak tam dogonił Busi Lahoza?
1
@MesQueUnClub96 audi i BMW to złe auta
0
@ksobi niech sobie dziabią, tylko żeby była ciekawa oferta sportowa nawet nie miałbym pretensji do opłacania abonamentu, tylko niech puszczają mecze ligi mistrzów, la ligi, pucharu króla, Mś, ME, moja osoba będzie zadowolona.
0
@WiernyDoKoncaFCB o dzięki najlepsza tv w Polsce fajnie, mają ciekawe oferty sportowe, meczy nie kodują w PPV
0
Jakie stacje tv strajkują bo nie jestem w temacie? Mecz zobaczę dzisiaj?
0
Same Legendy xd
Przynajmniej z Sevilla Pjanic nie zagra
1
Tak vamos celta
0
@JORD10 co będzie to będzie najwyżej moja wina xd
0
Co tu robić włączyć te Atletico?
1
@MesQueUnClub96 taki typ z którym zdobyliśmy tryplet. Tera to nie to samo
0
@PopekMonster prezerwatywę
0
@jeyx77x według mnie to Tenas bramkarz
1
Wielki Trincao wrocil
5
Nie ma jak wrócić z pracy i złocisty napój na sen. Dobranoc
0
Dla tych co nie wierzyli w naszą kochaną Barce powtórka meczu o 10:35 na TVP sport
1
Widać było wczoraj frustracje i momenty załamania u Alby ale chyba Leo ich wczoraj nakręcał i grali do końca jak nigdy. Brawo taką Barce chcemy oglądać. Muszę się przyznać że Barce w tym sezonie skreśliłem tak samo jak mecz wyłączyłem co mi się nigdy nie zdarzyło( na moją obronę byłem w pracy i kątem oka oglądałem:) Mam nadzieje ze ten mecz zbuduje zespół i w końcu Trincao się obudzi bo chłopak ma potencjał tylko głowa jemu nie pozwala grać to widać.
0
Pytanie do mechaników myśle nad kupnem auta Nissan X-Trail 2005 rok diesel silnik 2.2. Co wy na to? Wiem że La Rambla nieraz mi pomogła może i teraz dowiem się ciekawych rzeczy.
0
O rany zaraz do pracy muszę się zbierać jeszcze nigdy mi się tak nie chciało jak dzisiaj zaczynam od 19 tej do 4:00. Co wy robicie żeby się zmotywować?
7
I Liverpool spuchł w koncu
0
Ale mina Rudego
3
Wchodzi nasza nadzieja
0
@tobiasson92 98% hm toż to jak dobry spirytus xd