0

@avexavi z przeziębieniem walczyłem i udało się

0

Kurna rano o 5 ruszam na wyprawę rowerową i zasnąć nie mogę pospałem 2 godzinki może.

0

@Kidd wybacz ale ten Dest mnie nie przekonuje

1

@Katalonbar większość lepsza by była od rudego on taktycznie słaby, sporo użytkowników coś z Fifki umie i chyba nikt by nie powiedział że słabych ma piłkarzy.

9

@Magicc89PL większe straty będą jak zostanie

0

@Kidd że co dośrodkowanie ma lepsze? Nie przypominam sobie aby jakiś gol wpadł po jego wrzutce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@culesjasiules wiem ze każdy inaczej to widzi, nic bym nie pisał gdyby nie ten Dest to już stary Alves byłby lepszy.

3

@Rewolucja123 a skąd nam wiedzieć czy chciał zostać? Tego się pewnie nie dowiemy żeby nie psuć legendy klubu. Według mnie to już dawno było ustalone, ale to jest tylko moje zdanie. Jak było to wie tylko Prezes i otoczenie Messiego

1

@Bobo25 adoptować dziecko powinno Kobieta z Facetem, a nie dwóch tatusiów. Koniec kropka za dużo tej tolerancji. Są pewne granice

0

Co on z tym Luukiem? Gość zagrał słabo z automatu ławka powinna być

7

@PodkarpackiKibic mi też stał się obojętny klub jest ponad piłkarza. Przeżyłem już sporo odejść, a klubowi dalej kibicuje

0

@Coutinho007 Krysztiano powiedział by że Granada zapłaci rachunek

2

@Don-Corleone Don do czego to doszło ze czekasz na mecz ligue 1? Eh gratuluję wytrwałości mnie nawet Messi nie przekona do tej ligi, fakt ze na YT zobaczę jak sobie radzi Leo, bo to mój ulubiony piłkarz zaraz po Romario Ronaldinho Iniesta I Xavi, ale ta liga mnie nigdy nie przekona i jeszcze bardziej jak tam szejkowie grają. Haha nienawiść do szejków tak zostałem wychowany w mordę xebane kuxwy rozjeżdżał bym walcem

1

@RonnieVEB pograłbym kiedyś ekipa z LR ale muszę dobrze rehabilitacje przejść po zerwanych wiązadłach i łąkotkach. W siatkę już trochę gram tenisa i myślę wrócić do Piłki zaczynając od pozycji bramkarza

0

@DaPidejpi do gry? Czy do browara?

0

@DaPidejpi wyterani nie chcieli grac bo złe samopoczucie mieli :)
A tak na serio to trochę dziwne typy tyle lat a nie potrafią się zorganizować

3

@DaPidejpi pisz relacje na żywo o naszej legendzie

1

@cules100pro Garcia Pimenta

6

@chudinhomc oni szczekają i więcej oczekują daj im palec wezmą rękę

1

@MesQueUnClub96 narazie bardziej się stara a czy zasługuje to się zobaczy w ciągu dwóch miesięcy

1

@MesQueUnClub96 Według mnie lewy bardziej pracuje na złotą piłkę

2

@Barca1992 a ja tak mam ze nawet oglądać nie mogę. Sorry ale na ten klub to odruchy wymiotne mam to jeszcze na Real mogę luknąć

0

Kto z was zamienił kibicowanie Barcelonie na Paryż? Pisać ale tak szczerze.

0

Ale by było jakby szejki z grupy by nie wyszli

0

@barcelonaLM myślisz ze Kurski wybiera te mecze?

0

@donleo12 zero celnych strzałów powtarzam zero celnych strzałów
Chciał de Jonga dostał ten trener to kompromitacja

0

@Piotruś-BARCA akurat Pique bym oszczędził

2

@gumaz jadę w tenisa pograć

0

@agaFCB tylko śnić nam pozostało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?