1

@Vebrol Maxi lepszy niż Goatwite i Luuk

0

Hej jak kto jest z tymi wylotami za granicę?
Ktoś mi mówił ze nie potrzebne testy ani szczepionka. Czy to prawda?

1

@Janas11224 i zajęcia z lgbt xd

1

@Pawel13sz kaske chciał przytulić jeszcze rudy zawsze wredny

0

YT działa patrzcie na to.
Pisać kto czego się spodziewał po naszym Fenomeno


0

@Muszynianka ty racja wskoczę po jednego zimnego xd podsunąłeś pomysła. Brawo ty

0

Straciłem sens życia Fb nie działa xd

0

@Junngeas Suarez Benzema Oblak

2

Pewnie Jordi Crujff przekonał Laporta

0

Zabawił się w Leo

0

@arkasath gratuluje myślenia? Ta szczepionka Ciebie nie uratuje. przed wirusem.

0

O Roberto zbawiciel

2

@Jakub1513 nie dziwie się tobie jak widzę naszą grę tez nam takie odruchy

0

@norbi77 ale ich tam zaorał xd

0

@haryveb944 większy dlug

0

@Kozinho. Haha naoglądał się kosmicznego meczu

1

@Kgorecki2500 ekstraklasa jest wyzej niż liga Europy. Jak za chwile tam będzie grała słaba Barcelona xd

0

@takisobiektos może pensja mniejsza niż odszkodowanie ???? Śle pewnie znając Bartomeu ładny kontrakt dał

2

@FCB24 o tak byłaby bramka i śpiew jeszcze jedna jeszcze jedna

0

@matirix20 prawnie to ja bym odsunął jego na bok bez zrywania umowy i tak nic rudy nie robi oprócz narzekania i ściągania swoich pupilków

0

@NaFazieHitman to wiem ale czy musi zrywać umowę? Chyba wyraźnie napisałem, chyba że jeszcze w szoku jestem po meczu i nie wiem co pisze :)

0

Jak ktoś się orientuję może mi wytłumaczyć czy Barca musi rozwiązać umowę z trenerem żeby zatrudnić drugiego?

1

Wstaje rano a ten dalej trenerem masakra

0

@Xxxbarca4ever bał się lania. Mówiąc krótko zesral. Się

2

@barcelonaLM 1200 wieka mi plandemia

0

@FCB_dimiC coś czuje że to będzie łąkotka, ale lekarz będzie wiedział napewno co tobie dolega tylko chodź do sprawdzonych czytaj opinie. Mojemu koledze powiedział jeden ze wszystko ok, a okazało się ze podobna kontuzja do mojej. Jakbyś był z Warszawy lub okolic to mogę polecić dobrych fachowców.

0

@FCB_dimiC bez usg odrazu rezonans
Operacje miałem w Otwocku przez NFZ, na wizyty chodziłem prywatnie do Warszawy.

1

@Encore gavi, Pique, Dest, Ronaldinho, Koemnan czy Setien tutaj nikt, Coutinho, Messi, Navas

1

@LeoMessiah kurna marszczyć gubiona do zdjęć Leosi, przecież ona jest okropna bee

0

@FCB_dimiC rezonans magnetyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?