dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vebrol Maxi lepszy niż Goatwite i Luuk
0
Hej jak kto jest z tymi wylotami za granicę?
Ktoś mi mówił ze nie potrzebne testy ani szczepionka. Czy to prawda?
1
@Janas11224 i zajęcia z lgbt xd
1
@Pawel13sz kaske chciał przytulić jeszcze rudy zawsze wredny
0
YT działa patrzcie na to.
Pisać kto czego się spodziewał po naszym Fenomeno
0
@Muszynianka ty racja wskoczę po jednego zimnego xd podsunąłeś pomysła. Brawo ty
0
Straciłem sens życia Fb nie działa xd
0
@Junngeas Suarez Benzema Oblak
2
Pewnie Jordi Crujff przekonał Laporta
0
Zabawił się w Leo
0
@arkasath gratuluje myślenia? Ta szczepionka Ciebie nie uratuje. przed wirusem.
0
O Roberto zbawiciel
2
@Jakub1513 nie dziwie się tobie jak widzę naszą grę tez nam takie odruchy
0
@norbi77 ale ich tam zaorał xd
0
@haryveb944 większy dlug
0
@Kozinho. Haha naoglądał się kosmicznego meczu
1
@Kgorecki2500 ekstraklasa jest wyzej niż liga Europy. Jak za chwile tam będzie grała słaba Barcelona xd
0
@takisobiektos może pensja mniejsza niż odszkodowanie ???? Śle pewnie znając Bartomeu ładny kontrakt dał
2
@FCB24 o tak byłaby bramka i śpiew jeszcze jedna jeszcze jedna
0
@matirix20 prawnie to ja bym odsunął jego na bok bez zrywania umowy i tak nic rudy nie robi oprócz narzekania i ściągania swoich pupilków
0
@NaFazieHitman to wiem ale czy musi zrywać umowę? Chyba wyraźnie napisałem, chyba że jeszcze w szoku jestem po meczu i nie wiem co pisze :)
0
Jak ktoś się orientuję może mi wytłumaczyć czy Barca musi rozwiązać umowę z trenerem żeby zatrudnić drugiego?
1
Wstaje rano a ten dalej trenerem masakra
0
@Xxxbarca4ever bał się lania. Mówiąc krótko zesral. Się
2
@barcelonaLM 1200 wieka mi plandemia
0
@FCB_dimiC coś czuje że to będzie łąkotka, ale lekarz będzie wiedział napewno co tobie dolega tylko chodź do sprawdzonych czytaj opinie. Mojemu koledze powiedział jeden ze wszystko ok, a okazało się ze podobna kontuzja do mojej. Jakbyś był z Warszawy lub okolic to mogę polecić dobrych fachowców.
0
@FCB_dimiC bez usg odrazu rezonans
Operacje miałem w Otwocku przez NFZ, na wizyty chodziłem prywatnie do Warszawy.
1
@Encore gavi, Pique, Dest, Ronaldinho, Koemnan czy Setien tutaj nikt, Coutinho, Messi, Navas
1
@LeoMessiah kurna marszczyć gubiona do zdjęć Leosi, przecież ona jest okropna bee
0
@FCB_dimiC rezonans magnetyczny