0

@Nazio87 na bank mundial 1994 wtedy pokochałem grę Romario nie pamietam jaki to mecz, ale potem oglądałem każdy mecz, a na koszulce markerem pisałem Romario

2

@Kondziubarca szczepimy się xd

1

@tobiasson92 Eh ze wasz jeszcze te liczby interesują

2

@LS przestałbym pić wreszcie, nic mnie nie przekona do tych szczepień
Chyba że osoba która mnie szczepi weźmie odpowiedzialność ze mi nic nie będzie. Druga sprawa poczekam na skuteczna szczepionkę. Te mnie nie przekonują

0

@EldoradoHaze to jak ta drużyna się nazywała?
Jeszcze w kadrze wylądujesz xd

0

@Commandement to wyjaśnij mi hipokryzje teraz z Marszu Niepodległości, który był krytykowany?
A nie można oceniać wszystkich…….

1

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro Niemcy zaprosili Francja zaprosiła mało tobie informacji jak strzelają do ludzi nie winnych weź przez chwilę pomyśl. Nie życzę tobie żeby ktoś z twojej rodziny został postrzelony lub zraniony nożem to jest dzicz.

0

@Rust_Cohle nie tylko on :)

0

@tomcruise trudno ostatnio przez jednego bana już dostałem
Edit lepiej ty o nim nie pisz, edytuj bo donosik będzie xd

4

To są biedne dzieci które potrzebują pomocy xd
Nie mogę i przyjdzie tobie tutaj jakiś użytkownik z nazw nie będę wymieniał, ponieważ szkoda czasu, nerwów i później pluł na Polskie Wojsko. Z góry powinny być bany, a redakcja widzę broni poprawności politycznej. Z takim myśleniem nigdy nie będzie dobrze. Później będą przypadki jak w Liverpoolu lub w Niemczech jak w jechał w tłum ludzi.

2

Piękny avatar wjechał?

1

Umtiti nowy transfer Xaviego

2

@dziaraka Dobrze ze chociaż tyle zrobił, ilu kibiców przybyło dzięki Roniemu

8

@Sulimo Ronaldinho jaki był taki był ale dużo zrobił dla klubu. Rivaldo i Romario bym pochwalił jeszcze

2

@Rust_Cohle a mi się podobał ten jak w koszulkę się nie mieścił. Prawie jak mały zidane Nasri

0

@Rewolucja123 tak i Andre Gomesa

0

@agaFCB przeczytał ze u xaviego będzie zapieprz

0

Może to zadziała na imigrantów


6

@marcinK0000 weź tego spacyfikuj co z szpadlem się rzuca

0

@Abominacja złe wybory w Ameryce. Stany dały oszukać się mediom

0

@Abominacja tak, a co się dzieje w Holandii? 85% zaszczepionych i przypadki śmiertelne nadal są
A i powiedz to mojej mamie która nie miała problemów z chorobami, a po dwóch dawkach meczy chorobą już ponad miesiąc i w 100% się nie może wyleczyć

0

@LS ile dałbym żeby to był miesiąc

3

@Pawel13sz trzeba jego umiejętnie obić xd idealna wrzutkę taką nie za niską, ani za wysoką

0

@Pogba będą rzucać kostką w policję
Potem powiedzą ze to narodowcy xd

1

@Commandement trzeba użyć odpowiednich metod, stawianie ogrodzenia nie ma sensu. My nie mamy takiego doświadczenia z takimi problemami, możemy tylko wymieniać się głupimi pomysłami. Nam nadzieję że wojsko podejmie odpowiednie decyzje.

4

@Commandement tak bo ogrodzenia powstaną za pstryknięciem palców Eh niezły magik jesteś. Z takim pomysłem to granice obronimy

0

@draxidox


Warto posłuchać i zastanowić się na kogo głosujemy. Po latach wychodzi prawda.

0

@Rust_Cohle akurat oglądam czasami mecze united fakt rzadko, ale widzę też że Luczo ogląda i broni Simon, a nie ten cudowny De Gea

19

@Kidd Haha zamienił stryjek siekierkę na kijek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?