dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brawo vive 29-27 z Barca
1
@Kgorecki2500 co to za śmieszna kwota tym mnie kupią
4
@BarcaInfo Haha chciałbym zobaczyć minę jordiego
5
Hajta powiedzonka
Gdzie tu wjeżdżasz jak pasy są
1
Ale prezent dla straży granicznej od rolników
1
@Don-Corleone ja nadal wole canal plus od eleven. W skokach TVP robiło robotę ja tam nie patrzę czy to tvpis czy coś innego w tv oglądam tylko sport nic innego
1
Oglądacie skoki w TVN? Dla mnie straciły urok. Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do komentarzu TVP
0
@nammah sam teatr oglądasz nafukanych dzbanów
0
@TheNekro94 ja nie wiem kto ten cyrk ogląda? Dokąd ten świat zmierza? Potem dzieciaki biorą wzorce z takich patoli
1
@LuQa_ presja meczu
2
Langlet przy Maquierze to profesor
0
Rany ale mnie pośladek boli chyba rwa kulszowa mnie za atakowała. Miał ktoś z was z tym problem? Eh spać nie mogę jaki ból
0
Haha szukam meczu Bayernu, a zapomniałem że to na viaplay
0
@kamilos1214 lepiej mieć 200 zł niż nie mieć. Ale faktycznie lipa 200 zł za sobotę to nawet na obiad w dobrej knajpie na dwie nie wystarczy
1
@DaPidejpi mam podobne zdanie mordo
2
@DaPidejpi zaraz zjedzą Ciebie xd
0
Wow co sokół wydał After, nic i na cały świat przesłuchane same sztosiwa
2
@Darkfin No to zapinamy pasy i oglądamy
0
@Darkfin Pozdrowileś La Ramble?
0
@macio_944 z czego rżysz? To poważne sprawy. Tak samo możesz zachorować po szczepieniu jak i bez szczepienia, a i ludzie po szczepieniach umierają znam takie przypadki że dwa dni po szczepieniu zmarli. Ja uważam ze mam dobra odporność i mój organizm dobrze sobie radzi z chorobami. Ja rzadko choruje, a pociągami jeżdżę gdzie ludzie kichają, kaszlą i jakoś wirusów nie łapie. Pozdro i szanujmy się elo.
Każdy ma prawo wyboru.
1
@Abominacja Ta szczepionka nie ratuje Ciebie przed chorobą, ani zarażeniem. Gdzie tu logika szczepienia? Jak chcą to niech się szczepią ludzie z słabą odpornością. Ja mam dobra od kilku lat nie choruje. Jak mnie coś złapie to dwa dni i zdrowy najczęściej gardło sobie podrażniam zimnymi napojami.
Zrozum to że nie każdemu potrzebna ta szczepionka
0
@deyna2018 tak jedna osoba chorowała, a cztery nie zachorowały.
0
@nammah po wpisach nie ma co sprawdzić widać że to nie sport tylko jakaś patologia. Cyrk i jeszcze w ppv pewnie.
0
@Joe_Pesci o kim wy piszecie? Co to z walki? Kto to ten Don kasjo, non stop w melanżu, to jakieś walki patoli?
1
Ładny mecz vive
0
@cules100pro zrób to dla rodziny
0
@Comentateiro jakby się zachowywali jak ludzie to można by kilku przyjąć. A widać jaka to młodzież kamień w rękę i jazda. Nie chce problemów w naszym Państwie. Weż się ogarnij i pomysł dlaczego Francja i Niemcy bezpośrednio nie przyjmą xd
0
@deyna2018 znam takie przypadki
2
@Comentateiro a co tutaj mają w tym wypadku wyborcy Pisu?
Haha no nie wierzę
0
@bartas97 prawie po fali?
Haha nie mogę z tych numerów prawie jak w siquid game