0

@Woland10 Dest więcej niż Ter Stegen?
Widzę to tak Dest 20 mln
Ter Stegen 30
De jong 75 fajnie jakby barca odzyskała kasę

0

@Janiama ja od początku jestem jego hejterem. Grajek z przebłyskami poziom Semedo. Barca jak kupowała to powinna innego gracza z Ajaxu wziąć Mauzariego
@Azi Ale nie zachowujeu się też jak prawy obrońca, odpuszczając Davisa. Stanął w miejscu

1

@wierbafcb W sumie racja mija ich jak tyczki, kanały zakłada

9

Mam coś na ostudzenie emocji po meczu
Ależ Ciro wszedł niczym Ramos, chyba na treningu zobaczył Sergio
https://x.com/AnkurMessi_/status/1468643918333964289


0

@Gaz od zera w jeden sezon drużyny nie zbudujesz, to nie Fifa

0

@DonMatteo901 ale wstyd by był jakby nas Legia zlała
Boniek to by się zesrał ze śmiechu

1

@DonVincenzo zapakował bym jego i w prezencie jako niespodziankę Umtiti

0

@Gaz akurat Pique i Busiego bym zostawił oni coś jeszcze dają, a byli by pierwsi obniżyć zarobki

0

@Yoshi94 słabych? nie mamy kilku pozycji. I to przychodzi na całą grę
Brak skrzydłowych, wachadłowych i bramkarza z forma odpowiednią

1

@nammah Gdzie jest napisane że nic nie grał? Sfochowany jest gwiazdorek Lewy

0

@Nihas A tam Minqueza jego stroną to nic nie wpadło jeszcze wybronił jak szli 2na1. Dwie bramki strzelone z lewej strony i przez środek Ter Stegen w Kariusa się zabawił

1

@Przemek2323 robotę to zrobił Sanę i Davis. Lewy to dalej sfochowany po gali

4

Trzech graczy którzy mnie najbardziej wkurzyli wczoraj 1 Dest, od dawna nic w nim nie widzę, poza bycie młodym. 2 Ter Stegen. 3 Depay.

0

Wszystko co w brankę to gol

0

Ten Dest to biegać umie?

1

Brawo ter Stegen

0

@POLAK12345 Dudek to zawsze był przeciwko Barcelonie pamietam jak mecz komentował el clasico
Jak jemu mowę odebrało

10

@KrwawiaceoczyVEB zwróć uwagę że sporo piłkarzy przeskoczyło do starszych ekip

3

Ah ten Dudek czterech bramek życzy. Już zapomniał jak z Portugalia cztery wyjmował z siatki. A ten babol Haha do tej pory to pamiętam


0

@Mns21 nie takie niespodzianki w piłce widziałem
@Wilczeq gdzie napisałem wszystkim?
Wiadomo o kogo chodzi o tych co najgłośniej szczekają

0

@RomanHoffer nic nie musisz ściągać to twój telefon

10

Błagam Barcelono kochana moja zamknij tym polskim ekspertom buzie

2

@Deeespacito despacito Ronald Araujo wyjaśni Roberta

0

@FCB24 przynajmniej nie będzie ze trwa że źle skoszona. Zawsze coś nowego

2

@Gitarkafcb ostatnio sobie wykręciłem ze mi nogę amputują, bo krew mi do stopy nie dochodziła. Za dużo się naoglądałem na YouTube. Tego samego dnia do lekarza.

2

Na co ja trafiłem :)



1

@GeneralXavi Generale wątpisz w wielką Barcelonę? Piłka potrafi zrobić dużo niespodzianek dlatego uwielbiam ten sport. Wiem że będzie ciężko, ale wierzę że może się udać

0

Chciałbym zobaczyć minę Bońka po meczu jak wygramy.

0

@LS prywatnie było wzywać przybiegłaby zamiast przyjechać karetka i oszczędniej dla służby zdrowia

0

@LS I co z tego że nieszczepiona? Szczepieni nie chorują?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?