dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Woland10 Dest więcej niż Ter Stegen?
Widzę to tak Dest 20 mln
Ter Stegen 30
De jong 75 fajnie jakby barca odzyskała kasę
0
@Janiama ja od początku jestem jego hejterem. Grajek z przebłyskami poziom Semedo. Barca jak kupowała to powinna innego gracza z Ajaxu wziąć Mauzariego
@Azi Ale nie zachowujeu się też jak prawy obrońca, odpuszczając Davisa. Stanął w miejscu
1
@wierbafcb W sumie racja mija ich jak tyczki, kanały zakłada
9
Mam coś na ostudzenie emocji po meczu
Ależ Ciro wszedł niczym Ramos, chyba na treningu zobaczył Sergio
https://x.com/AnkurMessi_/status/1468643918333964289
0
@Gaz od zera w jeden sezon drużyny nie zbudujesz, to nie Fifa
0
@DonMatteo901 ale wstyd by był jakby nas Legia zlała
Boniek to by się zesrał ze śmiechu
1
@DonVincenzo zapakował bym jego i w prezencie jako niespodziankę Umtiti
0
@Gaz akurat Pique i Busiego bym zostawił oni coś jeszcze dają, a byli by pierwsi obniżyć zarobki
0
@Yoshi94 słabych? nie mamy kilku pozycji. I to przychodzi na całą grę
Brak skrzydłowych, wachadłowych i bramkarza z forma odpowiednią
1
@nammah Gdzie jest napisane że nic nie grał? Sfochowany jest gwiazdorek Lewy
0
@Nihas A tam Minqueza jego stroną to nic nie wpadło jeszcze wybronił jak szli 2na1. Dwie bramki strzelone z lewej strony i przez środek Ter Stegen w Kariusa się zabawił
1
@Przemek2323 robotę to zrobił Sanę i Davis. Lewy to dalej sfochowany po gali
4
Trzech graczy którzy mnie najbardziej wkurzyli wczoraj 1 Dest, od dawna nic w nim nie widzę, poza bycie młodym. 2 Ter Stegen. 3 Depay.
0
Wszystko co w brankę to gol
0
Ten Dest to biegać umie?
1
Brawo ter Stegen
0
@POLAK12345 Dudek to zawsze był przeciwko Barcelonie pamietam jak mecz komentował el clasico
Jak jemu mowę odebrało
10
@KrwawiaceoczyVEB zwróć uwagę że sporo piłkarzy przeskoczyło do starszych ekip
3
Ah ten Dudek czterech bramek życzy. Już zapomniał jak z Portugalia cztery wyjmował z siatki. A ten babol Haha do tej pory to pamiętam
0
@Mns21 nie takie niespodzianki w piłce widziałem
@Wilczeq gdzie napisałem wszystkim?
Wiadomo o kogo chodzi o tych co najgłośniej szczekają
0
@RomanHoffer nic nie musisz ściągać to twój telefon
10
Błagam Barcelono kochana moja zamknij tym polskim ekspertom buzie
2
@Deeespacito despacito Ronald Araujo wyjaśni Roberta
0
@FCB24 przynajmniej nie będzie ze trwa że źle skoszona. Zawsze coś nowego
2
@Gitarkafcb ostatnio sobie wykręciłem ze mi nogę amputują, bo krew mi do stopy nie dochodziła. Za dużo się naoglądałem na YouTube. Tego samego dnia do lekarza.
2
Na co ja trafiłem :)
1
@GeneralXavi Generale wątpisz w wielką Barcelonę? Piłka potrafi zrobić dużo niespodzianek dlatego uwielbiam ten sport. Wiem że będzie ciężko, ale wierzę że może się udać
0
Chciałbym zobaczyć minę Bońka po meczu jak wygramy.
0
@LS prywatnie było wzywać przybiegłaby zamiast przyjechać karetka i oszczędniej dla służby zdrowia
0
@LS I co z tego że nieszczepiona? Szczepieni nie chorują?