1

@BART97 nie wiesz co tracisz :)
Może byś się czegoś nauczył w życiu i jest jeszcze taki kanał jak nie robić :)

0

Ogląda ktoś z was kanały rolnicze na YouTube?
Ja w jakąś manie wpadłem już pięciu youtuberow oglądam :)

3

@Chaoss ale tunel wyjeżdżałbym

2

@Pilka_jest_okragla Pique to za Ryszarda nosi walizkę bo ten nie ma siły i do zdjęć pozuje

0

@Djzordon niech się od żółtej kartki Casemiro odwołają bo on nie faulował. Zawodnik Cadizu trafił w nogę Casemiro

0

@Colon jakoś tak
Ale takie coś nie przystoi mówić
Według mnie mocno przesadził
Eh i weź na nich głosuj.

0

Przy okazji oglądam wiadomości a tam Tusk mówi o prezydencie i linie na gałęzi uginającej się pod ciężarem. Kabaret

3

@paweldunajecfcb na pierwszym
Jak odwrócisz tabele

0

Jak zagrał Xavi Simons?

0

Ter Stegen to coś obroni

0

Tak to jest jak die gra z Luukiem przejął jego moce

1

Haha i nawet lepiej gra głowa od Luuka

0

@Kidd wina TVNu
Lex TVN :)

2

@xVENUMx prawie jak Bogota xd

5

@kuz a mi nawet ostatnio ankiety nie przeprowadzili
Taki o to wirus :)

1

@baartekk97 akurat na racje pierwszy przykład z Psg ręka Ramosa, spalony Kroosa plus symulka. Dalej mi się już nie chce rozpisywać bo zabrakło by czasu tak na szybko mecze z Bayernem i Juve

0

@MarioVeB! To na kogo zagłosujesz?

0

@gumaz jak będziecie psioczyć na PiS to i La ramble zamkną :)

1

@David_Beckham ludwiczek Ronald koeman wysoko

1

@JimMorrisonFCB Kurna na balonach w filmie się skupiłem :)
Masz racje

0

@paweldunajecfcb dwa LL to i

0

Oglądał ktoś na Netflix Ręka Boga?

0

@Rust_Cohle w dzisiejszych czasach normalności wszystkiego trzeba się spodziewać. Media, rząd wprowadzają dezinformacje. Trzeba być czujnym.

0

@Nhyz przez ligę Europy
Kogo pierwszego walimy?
Proponuje Dembele tylko delikatnie żeby nie połamać

0

@Kinginiesta pokazałbym wynik z Bayernem w Lizbonie xd

1

@Kinginiesta nie jestem taki leszcz po drugie nie byłbym sam miałbym ziomeczków z La Rambli. W grupie zawsze mocni :)

3

A może my tak się do Barcelony wybierzemy i damy indywidualny trening naszym
Pokażemy Umtitiemu szacunek :)

0

https://vote.globesoccer.com/vote/best-men-player-final-2021/
Haha jeszcze Krysztiano wygra nagrodę

0

@Pawel13sz w sumie racja te ostanie kontuzje mnie zmyliły

0

@DonMatteo901 tego nadepnięcie to nawet nie poczuł. Neymar to by przeturlał się aż na karnawał do Rio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?