dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BART97 nie wiesz co tracisz :)
Może byś się czegoś nauczył w życiu i jest jeszcze taki kanał jak nie robić :)
0
Ogląda ktoś z was kanały rolnicze na YouTube?
Ja w jakąś manie wpadłem już pięciu youtuberow oglądam :)
3
@Chaoss ale tunel wyjeżdżałbym
2
@Pilka_jest_okragla Pique to za Ryszarda nosi walizkę bo ten nie ma siły i do zdjęć pozuje
0
@Djzordon niech się od żółtej kartki Casemiro odwołają bo on nie faulował. Zawodnik Cadizu trafił w nogę Casemiro
0
@Colon jakoś tak
Ale takie coś nie przystoi mówić
Według mnie mocno przesadził
Eh i weź na nich głosuj.
0
Przy okazji oglądam wiadomości a tam Tusk mówi o prezydencie i linie na gałęzi uginającej się pod ciężarem. Kabaret
3
@paweldunajecfcb na pierwszym
Jak odwrócisz tabele
0
Jak zagrał Xavi Simons?
0
Ter Stegen to coś obroni
0
Tak to jest jak die gra z Luukiem przejął jego moce
1
Haha i nawet lepiej gra głowa od Luuka
0
@Kidd wina TVNu
Lex TVN :)
2
@xVENUMx prawie jak Bogota xd
5
@kuz a mi nawet ostatnio ankiety nie przeprowadzili
Taki o to wirus :)
1
@baartekk97 akurat na racje pierwszy przykład z Psg ręka Ramosa, spalony Kroosa plus symulka. Dalej mi się już nie chce rozpisywać bo zabrakło by czasu tak na szybko mecze z Bayernem i Juve
0
@MarioVeB! To na kogo zagłosujesz?
0
@gumaz jak będziecie psioczyć na PiS to i La ramble zamkną :)
1
@David_Beckham ludwiczek Ronald koeman wysoko
1
@JimMorrisonFCB Kurna na balonach w filmie się skupiłem :)
Masz racje
0
@paweldunajecfcb dwa LL to i
0
Oglądał ktoś na Netflix Ręka Boga?
0
@Rust_Cohle w dzisiejszych czasach normalności wszystkiego trzeba się spodziewać. Media, rząd wprowadzają dezinformacje. Trzeba być czujnym.
0
@Nhyz przez ligę Europy
Kogo pierwszego walimy?
Proponuje Dembele tylko delikatnie żeby nie połamać
0
@Kinginiesta pokazałbym wynik z Bayernem w Lizbonie xd
1
@Kinginiesta nie jestem taki leszcz po drugie nie byłbym sam miałbym ziomeczków z La Rambli. W grupie zawsze mocni :)
3
A może my tak się do Barcelony wybierzemy i damy indywidualny trening naszym
Pokażemy Umtitiemu szacunek :)
0
https://vote.globesoccer.com/vote/best-men-player-final-2021/
Haha jeszcze Krysztiano wygra nagrodę
0
@Pawel13sz w sumie racja te ostanie kontuzje mnie zmyliły
0
@DonMatteo901 tego nadepnięcie to nawet nie poczuł. Neymar to by przeturlał się aż na karnawał do Rio