0

@analitykTaktyki a ja wierzę nawet z Koemana wierzyłem co było trudne i mecze się ciężko oglądało. U Xaviego widać małą poprawę, ale jeszcze dużo brakuje. Dobry kibic powinien do końca być z zespołem. Wiem ze łatwo nie będzie.

0

@Borneo o zobacz ostatnio założyłem tą szmatkę w Castoramie zacząłem się dusić i męczył mnie suchy kaszel. Ja w tym dziadostwie chodzić nie mogę i jeszcze uszy bolą. Te maseczki powinny być dla ludzi którzy się dobrze czują

0

@barcelonaLM już widzę jak się wszyscy zaszczepią. Medycy wiedza ze to nic nie daje

0

Dobra zobaczę serial kasztanowy ludzik, oglądał ktoś już może?

2

@david89 tak wspaniała że już o czwartej myśle

0

@Pewex Augsburg dał radę z wypoczętym Lewym.

1

Może te Nawcastle kupi Dembele spadek im grozi. Patrzę w kalendarz same ciężkie mecze teraz Leicester, City, Liverpool, United może 3 punkty maksymalnie ugrają 13 punktów po pierwszej rundzie ciężko to widzę

0

@ElKamil to gościu z ambicjami na złotą piłkę nie będzie siedział na trybunach :)

0

@Zoker w sumie dobry ruch przedłużyć z nim kontrakt i wystawić szybko na listę transferową szach mat

2

Ale szczekają na temat złotej piłki
Przegląd sportowy który za dzieciaka kupowałem w kiosku, oj widzę że cztery litery bolą. Właśnie usnąłem ich z fejsa co oni tam wypisują oj boli ich wielki Leo xd

0

@Emhyr tak i będzie płacz w biurze jak z Bravo

0

Le cabaret ta formuła

0

@Kamiloza91 zależy na kogo trafi w tej parze jak ktoś trundny typu Psg to odpadną w następnej rundzie
Maks 1/4

0

@Criss18Barca Trzeba pokazać światu ze śmiercionośny wirus szaleje

0

@Oskar00 Alba daje radę i młody Gavi i Nico bym wyróżnił reszta słabo

1

Trzy mocne punkty Realu Kurtuła zjada Ter Stegena, wyciąga takie piłki których inny by nie wyciągnął. Drugi mocny to Vinicjus u nas widać brak Ansu. Trzeci mocny Benzema tutaj nie ma co porównywać.

0

@hoeniker Akurat Puig zagrał w miare ok. Najbardziej irytował mnie Depay i Dest

1

@Chaoss odpuszcza żeby w Polsce i w Niemczech nie płakali za Złotą piłką

0

Zdrajca. Kubo

0

Czerwons powinna być dla Lodiego

0

Dawać Mallorca prawym atakować
Lodi nie ma siły

0

@RomanHoffer Dałeś grunt pod tą zaprawę?

2

@Rastafarnianin a gdzie śliniak?
Tamten pies był mega fajny i te gierki z Leo. A tutaj jakiś francuski piesek.

1

@MESSIah16 zapłacisz prywatnie będą po nogach całować

3

@Comfortable_ pazerny dwa razy traci. Teraz pora na Dembele

1

O widzę ze Moriby nawet na ławce nie ma

0

@Colon panie weź się decyduj między Messim a Iniesta
Dobra biorę Andrzejka nie chce być w cieniu Messiego

1

@MesQueUnClub96 niemożliwe nie istnieje

0

Skoki w TVP i odrazu lepiej skaczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?