dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@analitykTaktyki a ja wierzę nawet z Koemana wierzyłem co było trudne i mecze się ciężko oglądało. U Xaviego widać małą poprawę, ale jeszcze dużo brakuje. Dobry kibic powinien do końca być z zespołem. Wiem ze łatwo nie będzie.
0
@Borneo o zobacz ostatnio założyłem tą szmatkę w Castoramie zacząłem się dusić i męczył mnie suchy kaszel. Ja w tym dziadostwie chodzić nie mogę i jeszcze uszy bolą. Te maseczki powinny być dla ludzi którzy się dobrze czują
0
@barcelonaLM już widzę jak się wszyscy zaszczepią. Medycy wiedza ze to nic nie daje
0
Dobra zobaczę serial kasztanowy ludzik, oglądał ktoś już może?
2
@david89 tak wspaniała że już o czwartej myśle
0
@Pewex Augsburg dał radę z wypoczętym Lewym.
1
Może te Nawcastle kupi Dembele spadek im grozi. Patrzę w kalendarz same ciężkie mecze teraz Leicester, City, Liverpool, United może 3 punkty maksymalnie ugrają 13 punktów po pierwszej rundzie ciężko to widzę
0
@ElKamil to gościu z ambicjami na złotą piłkę nie będzie siedział na trybunach :)
5
@Janiama fajny wywiad zdrówka życzę
https://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ekstraklasa/1022886-udar-nie-boli-udar-zostawia-lad.html
0
@Zoker w sumie dobry ruch przedłużyć z nim kontrakt i wystawić szybko na listę transferową szach mat
2
Ale szczekają na temat złotej piłki
Przegląd sportowy który za dzieciaka kupowałem w kiosku, oj widzę że cztery litery bolą. Właśnie usnąłem ich z fejsa co oni tam wypisują oj boli ich wielki Leo xd
0
@Emhyr tak i będzie płacz w biurze jak z Bravo
0
Le cabaret ta formuła
0
@Kamiloza91 zależy na kogo trafi w tej parze jak ktoś trundny typu Psg to odpadną w następnej rundzie
Maks 1/4
0
@Criss18Barca Trzeba pokazać światu ze śmiercionośny wirus szaleje
0
@Oskar00 Alba daje radę i młody Gavi i Nico bym wyróżnił reszta słabo
1
Trzy mocne punkty Realu Kurtuła zjada Ter Stegena, wyciąga takie piłki których inny by nie wyciągnął. Drugi mocny to Vinicjus u nas widać brak Ansu. Trzeci mocny Benzema tutaj nie ma co porównywać.
0
@hoeniker Akurat Puig zagrał w miare ok. Najbardziej irytował mnie Depay i Dest
1
@Chaoss odpuszcza żeby w Polsce i w Niemczech nie płakali za Złotą piłką
0
Zdrajca. Kubo
0
Czerwons powinna być dla Lodiego
0
Dawać Mallorca prawym atakować
Lodi nie ma siły
0
@RomanHoffer Dałeś grunt pod tą zaprawę?
2
@Rastafarnianin a gdzie śliniak?
Tamten pies był mega fajny i te gierki z Leo. A tutaj jakiś francuski piesek.
1
@MESSIah16 zapłacisz prywatnie będą po nogach całować
3
@Comfortable_ pazerny dwa razy traci. Teraz pora na Dembele
1
O widzę ze Moriby nawet na ławce nie ma
0
@Colon panie weź się decyduj między Messim a Iniesta
Dobra biorę Andrzejka nie chce być w cieniu Messiego
1
@MesQueUnClub96 niemożliwe nie istnieje
0
Skoki w TVP i odrazu lepiej skaczą