0

@DonMatteo901 Haha lider ataku

0

@RomanHoffer z maczetą?

0

@mikiiki Dembele wygrywa

0

@Coutinho007 jak poważne te kontuzje?

0

@Pawlusek what? Co tu jest grane?

0

Kto kontuzjowany dzisiaj ? wróciłem do domku właśnie i nie jestem w temacie. Wyjaśni ktoś?

0

Zobaczę gdzieś retransmisje meczu Barcy Eh do kumpla na ważenie piwa wpadłem i się schodzi

0

@sebqPL po tryplecie

10

@Joe_Barbaro rany kolejny znawca co chyba w życiu piłki nie kopnął. Nasza gra opierała się na podaniach, a w tiki tace za najlepszych czasów kluby imały się różnych sposobów żeby w tym przeszkodzić. Takich jak nie koszenie murawy, właściwe nawodnienie lub faule, głupotą się jest z tego śmiać. To trzeba było podziwiać,bo piłka nożna to gra zespołowa, nikt tego w historii nie opanował lepiej niż Barca.

0

@Wiktoria13 netflix

0

@Colon trzeci ????

1

Jakby co dzisiaj premiera Narcos Meksyk

0

@Ojciec5tkidzieci mam nadzieje ze Polak rodak będzie z złotą piłeczką

0

@Herato to nawet moja stara by wiedziała

1

Eh myślałem ze to żart

0

@Danny Gaucho Valdes Victor jako rezerwowy
może Peruzzi

1

@Barca1992 Haha zaraz Ciebie zjedzą tutaj za takie posty

0

Rozmawiamy o dzieciach młodych imigrantach(oni nie mogą pracować)nie zmieniaj tematu. Jeszcze raz zapytam przygarniesz dwóch młodych imigrantów do domu?

0

@Comentateiro a kto napisał ze mają służyć? Pomoc to nie służenie. Weź się ogarnij i nie rób dymów. To jak przyjmiesz ze dwóch dobrych młodych uchodźców?

3

@Comentateiro weź zejdź na ziemie ty specjalnie tutaj piszesz takie komentarze żeby zrobić dymy?
Jak jesteś taki przejęty tymi uchodźcami, to przygarnij do swojego domu z dwóch, będą tobie pomagać w domowych obowiązkach, znajdziesz z nimi zajęcie i nie będziesz pisał tych postów.

0

0

@AbelKabel a przypadki po szczepieniu znasz co leżą pod tlenem?

0

@AbelKabel zakrzepica zapalenie mięśnia sercowego. Jak ktoś jest w grupie ryzyka Covidowego to niech się szczepi, ja nie muszę od kilku lat nie choruje, jak zachoruje to od zimnych napojów, dwa dni i zdrowy jak ryba.

0

@AbelKabel weź człowieku się ogarnij ta szczepionka nic nie daje mam znajomych którzy mają po niej więcej problemów niż z tym Covidem. Zaszczepię się ok, a kto weźmie odpowiedzialność za tą szczepionkę?

0

@PatrychoO Danjume Onane

0

Specjalnie włączyłem zobaczyć tego waszego gwiazdora Dodiego, a ten na ławce

0

@P93FCB dzięki w fantasy jego miałem a zakladzik z szwagrem o Piwerka

1

Pan trener


0

@KrwawiaceoczyVEB tak ten co z nim?

0

Pamiętam jak kiedyś oglądałem La Promes był tam Gavi on brał udział chyba w dwóch edycjach. Był tam syn Capdevilli chyba Adria ciekawe jak sobie radzi? jak dobrze pamietam to rocznik Gaviego. A dla tych co pamiętają te rozgrywki ja kojarzę jakoś od Xaviego Simonsa i w następnej edycji był taki podobny do niego chłopaczek, kojarzy ktoś jak się nazywał zgarnął nagrodę MVP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?