dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Haha lider ataku
0
@RomanHoffer z maczetą?
0
@mikiiki Dembele wygrywa
0
@Coutinho007 jak poważne te kontuzje?
0
@Pawlusek what? Co tu jest grane?
0
Kto kontuzjowany dzisiaj ? wróciłem do domku właśnie i nie jestem w temacie. Wyjaśni ktoś?
0
Zobaczę gdzieś retransmisje meczu Barcy Eh do kumpla na ważenie piwa wpadłem i się schodzi
0
@sebqPL po tryplecie
10
@Joe_Barbaro rany kolejny znawca co chyba w życiu piłki nie kopnął. Nasza gra opierała się na podaniach, a w tiki tace za najlepszych czasów kluby imały się różnych sposobów żeby w tym przeszkodzić. Takich jak nie koszenie murawy, właściwe nawodnienie lub faule, głupotą się jest z tego śmiać. To trzeba było podziwiać,bo piłka nożna to gra zespołowa, nikt tego w historii nie opanował lepiej niż Barca.
0
@Wiktoria13 netflix
0
@Colon trzeci ????
1
Jakby co dzisiaj premiera Narcos Meksyk
0
@Ojciec5tkidzieci mam nadzieje ze Polak rodak będzie z złotą piłeczką
0
@Herato to nawet moja stara by wiedziała
1
Eh myślałem ze to żart
0
@Danny Gaucho Valdes Victor jako rezerwowy
może Peruzzi
1
@Barca1992 Haha zaraz Ciebie zjedzą tutaj za takie posty
0
Rozmawiamy o dzieciach młodych imigrantach(oni nie mogą pracować)nie zmieniaj tematu. Jeszcze raz zapytam przygarniesz dwóch młodych imigrantów do domu?
0
@Comentateiro a kto napisał ze mają służyć? Pomoc to nie służenie. Weź się ogarnij i nie rób dymów. To jak przyjmiesz ze dwóch dobrych młodych uchodźców?
3
@Comentateiro weź zejdź na ziemie ty specjalnie tutaj piszesz takie komentarze żeby zrobić dymy?
Jak jesteś taki przejęty tymi uchodźcami, to przygarnij do swojego domu z dwóch, będą tobie pomagać w domowych obowiązkach, znajdziesz z nimi zajęcie i nie będziesz pisał tych postów.
0
@SkilledHydra16 figo?
0
@AbelKabel a przypadki po szczepieniu znasz co leżą pod tlenem?
0
@AbelKabel zakrzepica zapalenie mięśnia sercowego. Jak ktoś jest w grupie ryzyka Covidowego to niech się szczepi, ja nie muszę od kilku lat nie choruje, jak zachoruje to od zimnych napojów, dwa dni i zdrowy jak ryba.
0
@AbelKabel weź człowieku się ogarnij ta szczepionka nic nie daje mam znajomych którzy mają po niej więcej problemów niż z tym Covidem. Zaszczepię się ok, a kto weźmie odpowiedzialność za tą szczepionkę?
0
@PatrychoO Danjume Onane
0
Specjalnie włączyłem zobaczyć tego waszego gwiazdora Dodiego, a ten na ławce
0
@P93FCB dzięki w fantasy jego miałem a zakladzik z szwagrem o Piwerka
1
Pan trener
0
@KrwawiaceoczyVEB tak ten co z nim?
0
Pamiętam jak kiedyś oglądałem La Promes był tam Gavi on brał udział chyba w dwóch edycjach. Był tam syn Capdevilli chyba Adria ciekawe jak sobie radzi? jak dobrze pamietam to rocznik Gaviego. A dla tych co pamiętają te rozgrywki ja kojarzę jakoś od Xaviego Simonsa i w następnej edycji był taki podobny do niego chłopaczek, kojarzy ktoś jak się nazywał zgarnął nagrodę MVP