dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MontelQ w mniejszych miejscowościach sporo Ukrainek
Jak w nocy się wyjdzie to jak na Ukrainie
31
Perez to umie transfery oddał zużytego Ramosa, po sezonie weźmie Mbappe za darmo.
1
@Janiama co ty wyobrażasz sobie przychodzisz do najlepszego zawodnika i mówisz żeby grał za darmo. Sorry ale przez szacunek do piłkarza bym tego nie powiedział
5
@HarveySpecter i dobrze jak pomyśle o grze Barcelony, to któregoś grobu bym wpadł
0
@wawfilip16 ja La ligę lubiłem teraz to poziom spadł Eh można powiedzieć ze zostało mi do oglądania mecze słabej Barcelony i czasami jakiś hit premier League, ale nigdy cały zazwyczaj jakaś połowa
3
@Bobo25 ja tych z eurosportu nie mogę słuchać zawsze jak oglądałem to wybierałem TVP. Skoki w TVP fajnie się oglądało, ciekawe wywiady, studio. A na TVN już sobie wyobrażam studio z Geslerowa i pytania co skoczki jedzą xd nie widzę skoków w TVN
8
Ale ten Dale Ali ma dziewczynę
Nie wiedziałem że Pep na taką córkę
0
@Janas11224 Heh możesz chodzić i mówić cukierek albo numerek :)
1
@MesQueUnClub96 gdzie pokazują?
0
@GeneralXavi Pinokio gdzie jego druga Irlandia?
0
@Odcinkowy ja na konfederacje ale jak mam wybierać między PiS a PO to pis
1
@Uukasz_93 koeman to powinien wylecieć po słowach o sezonie przejściowym.
0
@NaFazieHitman tak czarodziej ostatni przyszedł i przez telefon żegna najlepszego piłkarza Barcy. To ma być czarodziej?
0
@Huck Haha co ja czytam xd Xavi na pół roku
0
@Encore wszytko jedno oby tego rudego na ławce nie widzieć
0
@Breakdrowser lepiej po czole niż po żebrach jak Krysztiano
8
Gdybym był prezesem Barcelony, to po tych słowach Ludwiczka wziął bym 12 mln ojro wsadził jemu w cztery litery i nakopał jemu w tłustą d…
Aż mnie nosi i meczów mi się nie chce oglądać ukochanej Barcy. Jak żyć?
1
Jadę na gierkę wcześniej nie mogę na to patrzeć
0
Błagam przegramy to
0
@Bocheno1 a Ciebie jak Lewy?
Rany nie macie co robić?
Dla mnie może wygrać Robert
1
@Krzychuuuu14 serio coś słyszałem ze lewy ma dostać złota piłkę na zagranicznych stronach. Ale coś mi się wydaje że za rok 2020
1
@Coutinho007 A znawcy La Rambli mówią że jak obrońca się dobrze ustawi to nie ma szans żeby przejść xd
2
@Kurkmen o rany jak ktoś kichnie zakaszle to już apokalipsa
Ja się przestałem tym dawno przejmować. Jeżdżę pociągami od kilku lat i nie choruje. Jak zdarzy mi się zachorować to od zimnego piwka i dwa dni gardło mnie boli.
Te maseczki nic nie dają, ludziom w głowach poprzewracali
3
@Bocheno1 nie dzięki niemu mniej na stadion przychodzi
1
@klaunBawarski 1Lewy 2 Messi 3 Salah
2
@Janiama a ja w niego jeszcze wierze nie jest taki zły dobry rezerwowy. Tacy są też potrzebni.
0
@ElTomas Haha a można tez spuścić głowę i powiedzieć pierd….. nie biegnę za nim? Również Depay po stracie mógł kasować
0
@klaunBawarski Psg Bayern Liverpool Chelsea City równe top 5 ciężko wybrać
Z czarnych koni Ajax Napoli
1
@Rewolucja123 przecież Minqueza był przy Vinicjusie tylko minął jego on ma pokrętło w nodze i nie jednego grajka minie. To był wielbłąd Memphisa i tyle
1
@Janiama dobrze mówisz zachował się jak grajek z orlika.
Mam nadzieje że Rudy wypomni to na treningu, a nie kawały będą sobie opowiadać.