0

@MontelQ w mniejszych miejscowościach sporo Ukrainek
Jak w nocy się wyjdzie to jak na Ukrainie

31

Perez to umie transfery oddał zużytego Ramosa, po sezonie weźmie Mbappe za darmo.

1

@Janiama co ty wyobrażasz sobie przychodzisz do najlepszego zawodnika i mówisz żeby grał za darmo. Sorry ale przez szacunek do piłkarza bym tego nie powiedział

5

@HarveySpecter i dobrze jak pomyśle o grze Barcelony, to któregoś grobu bym wpadł

0

@wawfilip16 ja La ligę lubiłem teraz to poziom spadł Eh można powiedzieć ze zostało mi do oglądania mecze słabej Barcelony i czasami jakiś hit premier League, ale nigdy cały zazwyczaj jakaś połowa

3

@Bobo25 ja tych z eurosportu nie mogę słuchać zawsze jak oglądałem to wybierałem TVP. Skoki w TVP fajnie się oglądało, ciekawe wywiady, studio. A na TVN już sobie wyobrażam studio z Geslerowa i pytania co skoczki jedzą xd nie widzę skoków w TVN

8

Ale ten Dale Ali ma dziewczynę
Nie wiedziałem że Pep na taką córkę

0

@Janas11224 Heh możesz chodzić i mówić cukierek albo numerek :)

1

@MesQueUnClub96 gdzie pokazują?

0

@GeneralXavi Pinokio gdzie jego druga Irlandia?

0

@Odcinkowy ja na konfederacje ale jak mam wybierać między PiS a PO to pis

1

@Uukasz_93 koeman to powinien wylecieć po słowach o sezonie przejściowym.

0

@NaFazieHitman tak czarodziej ostatni przyszedł i przez telefon żegna najlepszego piłkarza Barcy. To ma być czarodziej?

0

@Huck Haha co ja czytam xd Xavi na pół roku

0

@Encore wszytko jedno oby tego rudego na ławce nie widzieć

0

@Breakdrowser lepiej po czole niż po żebrach jak Krysztiano

8

Gdybym był prezesem Barcelony, to po tych słowach Ludwiczka wziął bym 12 mln ojro wsadził jemu w cztery litery i nakopał jemu w tłustą d…
Aż mnie nosi i meczów mi się nie chce oglądać ukochanej Barcy. Jak żyć?

1

Jadę na gierkę wcześniej nie mogę na to patrzeć

0

Błagam przegramy to

0

@Bocheno1 a Ciebie jak Lewy?
Rany nie macie co robić?
Dla mnie może wygrać Robert

1

@Krzychuuuu14 serio coś słyszałem ze lewy ma dostać złota piłkę na zagranicznych stronach. Ale coś mi się wydaje że za rok 2020

1

@Coutinho007 A znawcy La Rambli mówią że jak obrońca się dobrze ustawi to nie ma szans żeby przejść xd

2

@Kurkmen o rany jak ktoś kichnie zakaszle to już apokalipsa
Ja się przestałem tym dawno przejmować. Jeżdżę pociągami od kilku lat i nie choruje. Jak zdarzy mi się zachorować to od zimnego piwka i dwa dni gardło mnie boli.
Te maseczki nic nie dają, ludziom w głowach poprzewracali

3

@Bocheno1 nie dzięki niemu mniej na stadion przychodzi

1

@klaunBawarski 1Lewy 2 Messi 3 Salah

2

@Janiama a ja w niego jeszcze wierze nie jest taki zły dobry rezerwowy. Tacy są też potrzebni.

0

@ElTomas Haha a można tez spuścić głowę i powiedzieć pierd….. nie biegnę za nim? Również Depay po stracie mógł kasować

0

@klaunBawarski Psg Bayern Liverpool Chelsea City równe top 5 ciężko wybrać
Z czarnych koni Ajax Napoli

1

@Rewolucja123 przecież Minqueza był przy Vinicjusie tylko minął jego on ma pokrętło w nodze i nie jednego grajka minie. To był wielbłąd Memphisa i tyle

1

@Janiama dobrze mówisz zachował się jak grajek z orlika.
Mam nadzieje że Rudy wypomni to na treningu, a nie kawały będą sobie opowiadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?