dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Foton powiem wam trochę przykre jak człowiek w kawałek włoży serce i słucha nie wielka grupa. A taki kizo tekst na kolanie bez flow Haha hotelowa doba w apartamencie ja pier…e kto tego słucha? albo tej całej naćpanej leosi dokąd ten świat zmierza?
0
@LeoMessiah rany co za durny tekst
Kto tego słucha?
2
@Bialyubordowych lekarze się znaleźli xd
1
@Kgorecki2500 no co wszystko podrożało
2
@agaFCB o widzę ze wirus grasuje mnie też dopadło przeziębienie. U mnie herbatka z miodem, z leków to tylko tabletki na gardło do ssania
1
@John_Doe hahah nie mogę ale duże
0
@Vebrol grający trener hehe w wieku 45 lat zmiana na karniaczka
3
@John_Doe Eh myślałem ze zobaczę melony a tutaj nic :)
0
@malicinho ten Liverpool to w pierwszym meczu pokazaliśmy my jak się gra w piłkę, rewanż każdy wie jak wyglądał zabrakło koncentracji nie wiem może strach po Romie, nie wiem. Totenham w grupie mieliśmy tez wygraliśmy z nimi. Zabrakło wtedy czegoś moze gola Dembele
0
@Oskar00 weź przestań ma prawo się wypowiedzieć, tak samo jak ty tutaj. Piłakarze to też ludzie, a nie roboty z tym meczem polecieli w poniedziałek po bandzie
0
@malicinho pseudtikitake powiadasz? Do tego stylu potrzeba dobrego trenera i Xavi to ma, nie ma nic lepszego w piłce niż podania.
0
Busquets niby stary i drepcze ale dużo myśli i dlatego wielu trenerów jego szanuje, to co zrobił wczoraj z tą drugą piłką to szapo ba. Jak sobie teraz przypominam te akcje i wracający ostatkiem sił Mingueza i nie reaguje w takiej sytuacji jeszcze musi się dużo uczyć od takich grajków jak Busi
7
Myślicie że Casemiro dostał drugą żółtą kartkę? Pączuś by się zaśmiał pod nosem i sędzia by powiedział słodki pączusiu uważaj jak grasz.
0
Od razu Vinicjusowi lub Asensio niech przyznają
2
Sędziowanie na poziomie gry Barcy
0
Koeman spal sobie jointa i spier…..
3
Jak sobie przypomnę ze narzekaliśmy na Goatwite i widzę w składzie Luuka to aż mi nóż w kieszeni się otwiera. Fenomeno wracaj szybko
2
@Gwyn lepiej grac bez napastnika i dać szansę Rikiemu lub Cou
Haha albo Langlet w obronie a napastnikiem Nestor
0
Prędzej own goal strzeli niż wspaniały laki luuk Eh gratuluje logiki rudego
1
@IronSanHybrid Pedri lub Fati
0
@Emhyr fajnie jakby Halland przyszedł to przyszłość piłki, Leo to już powoli przeszłość jakby tak zarobił to znakomity ruch ze strony Laporty
0
@ShinobiQWE tsk samo myśle niech Lewy wygra należy sie jemu. A Psg to kasztany niech przegrywają
0
@arkasath jak Olaboga będzie komentował to Nestor
0
@Katalonbar to samo co teraz tylko w drugą stronę
Głosowanie na PiS i po to samo a i ten cały Hołownia to taki sami pionek jak Kukiz zdrajca. Wystarczy zobaczyć kogo Holownia ma w sztabie wyborczym
1
@fcbarcafan19 a tutaj jeden herb= dwa herby na plus
0
@Dior sorki ze tak późno
Rano wyruszyłem pociągiem w stronę Radomia(wykorzystaliśmy dzień bez samochodu darmowe przejazdy) z Radomia do Dęblina, przez Zwoleń, Kazimierz Dolny, Puławy, Dęblin, z Dęblina w swoje miejscowości okolice Warszawy
0
@avexavi powinno się udać ekipa fajna i pogoda jak z bajki
Tylko będę wyglądał jak zombi xd
0
@avexavi z przeziębieniem walczyłem i udało się
0
Kurna rano o 5 ruszam na wyprawę rowerową i zasnąć nie mogę pospałem 2 godzinki może.
0
@Kidd wybacz ale ten Dest mnie nie przekonuje