2

@Foton powiem wam trochę przykre jak człowiek w kawałek włoży serce i słucha nie wielka grupa. A taki kizo tekst na kolanie bez flow Haha hotelowa doba w apartamencie ja pier…e kto tego słucha? albo tej całej naćpanej leosi dokąd ten świat zmierza?

0

@LeoMessiah rany co za durny tekst
Kto tego słucha?

2

@Bialyubordowych lekarze się znaleźli xd

1

@Kgorecki2500 no co wszystko podrożało

2

@agaFCB o widzę ze wirus grasuje mnie też dopadło przeziębienie. U mnie herbatka z miodem, z leków to tylko tabletki na gardło do ssania

1

@John_Doe hahah nie mogę ale duże

0

@Vebrol grający trener hehe w wieku 45 lat zmiana na karniaczka

3

@John_Doe Eh myślałem ze zobaczę melony a tutaj nic :)

0

@malicinho ten Liverpool to w pierwszym meczu pokazaliśmy my jak się gra w piłkę, rewanż każdy wie jak wyglądał zabrakło koncentracji nie wiem może strach po Romie, nie wiem. Totenham w grupie mieliśmy tez wygraliśmy z nimi. Zabrakło wtedy czegoś moze gola Dembele

0

@Oskar00 weź przestań ma prawo się wypowiedzieć, tak samo jak ty tutaj. Piłakarze to też ludzie, a nie roboty z tym meczem polecieli w poniedziałek po bandzie

0

@malicinho pseudtikitake powiadasz? Do tego stylu potrzeba dobrego trenera i Xavi to ma, nie ma nic lepszego w piłce niż podania.

0

Busquets niby stary i drepcze ale dużo myśli i dlatego wielu trenerów jego szanuje, to co zrobił wczoraj z tą drugą piłką to szapo ba. Jak sobie teraz przypominam te akcje i wracający ostatkiem sił Mingueza i nie reaguje w takiej sytuacji jeszcze musi się dużo uczyć od takich grajków jak Busi

7

Myślicie że Casemiro dostał drugą żółtą kartkę? Pączuś by się zaśmiał pod nosem i sędzia by powiedział słodki pączusiu uważaj jak grasz.

0

Od razu Vinicjusowi lub Asensio niech przyznają

2

Sędziowanie na poziomie gry Barcy

0

Koeman spal sobie jointa i spier…..

3

Jak sobie przypomnę ze narzekaliśmy na Goatwite i widzę w składzie Luuka to aż mi nóż w kieszeni się otwiera. Fenomeno wracaj szybko

2

@Gwyn lepiej grac bez napastnika i dać szansę Rikiemu lub Cou
Haha albo Langlet w obronie a napastnikiem Nestor

0

Prędzej own goal strzeli niż wspaniały laki luuk Eh gratuluje logiki rudego

1

@IronSanHybrid Pedri lub Fati

0

@Emhyr fajnie jakby Halland przyszedł to przyszłość piłki, Leo to już powoli przeszłość jakby tak zarobił to znakomity ruch ze strony Laporty

0

@ShinobiQWE tsk samo myśle niech Lewy wygra należy sie jemu. A Psg to kasztany niech przegrywają

0

@arkasath jak Olaboga będzie komentował to Nestor

0

@Katalonbar to samo co teraz tylko w drugą stronę
Głosowanie na PiS i po to samo a i ten cały Hołownia to taki sami pionek jak Kukiz zdrajca. Wystarczy zobaczyć kogo Holownia ma w sztabie wyborczym

1

@fcbarcafan19 a tutaj jeden herb= dwa herby na plus

0

@Dior sorki ze tak późno
Rano wyruszyłem pociągiem w stronę Radomia(wykorzystaliśmy dzień bez samochodu darmowe przejazdy) z Radomia do Dęblina, przez Zwoleń, Kazimierz Dolny, Puławy, Dęblin, z Dęblina w swoje miejscowości okolice Warszawy

0

@avexavi powinno się udać ekipa fajna i pogoda jak z bajki
Tylko będę wyglądał jak zombi xd

0

@avexavi z przeziębieniem walczyłem i udało się

0

Kurna rano o 5 ruszam na wyprawę rowerową i zasnąć nie mogę pospałem 2 godzinki może.

0

@Kidd wybacz ale ten Dest mnie nie przekonuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?