14

Tak patrzę na terminarz juve to mają bardzo trudny wielki Cr7 bez scudetto xd

1

@barcanawieki działa

3

@BoreekxD jaja to były jak wyrywali w ten sposób ligę mistrzów

2

Porto im dadzą w 1/4 potem jakiś druk w półfinale i znając szczęście zidana jeszcze ligę mistrzów wygrają

0

@antonio_ dobre hahaha

2

Oscar ale rośnie nam grajek

8

Hahah rudy już ochrzania sędziego

0

Kurna piłka minęła co za kloc

0

Francuz już faulować chciał
W polu karnym to by zachaczyl

0

@czosnekfcb nie i nie zamierzam.

0

Jest dobrze ale na ten moment jak wchodzę w tabele La ligi brzydko to wygląda jak dwa Madryckie kluby na czele.

0

@AmigoBlancos Eh wszystkie sportowe przeszukałem i nie było. Dobra nie włączam już bo pecha przyniosę.

1

Dlaczego nigdzie nie pokazują meczu Atletico w tv?

1

Wielki mi Ronaldo z nim składzie nie przeszli 1/8 ucl i scudetto mogą nie zdobyć pierwszy raz od 10 sezonów chyba jak mnie pamięć nie myli.

0

@FC1899Barca nie wiem jak narazie mnie ten Dest niczym nie przekonuje

0

@Fanger odpowiedzialny polityk. No nie mogę z śmiechu.

0

@Maciasek O czym my tu mówimy? Specjalny faul to rozumiem, ale przypadkowe nadepnięcie? Wiesz ile takich sytuacji jest w meczu? Również mógł podyktować karnego na Serginho jak bramkarze jego staranował.

3

Eh wchodzę do łazienki a tam Langlet podstawia mi nogę.
Ależ jestem zły na niego co zrobi to zawsze jakiś karny, może gdyby nie to to by Barca bardziej uwierzyła jakby strzeliła pierwsza gola, a tak to podcięło skrzydła. Druga sprawa mam wrażenie że na drugą polowe wyszła Barca mało zmotywowona.

0

@betonito przereklamowany klub Haha to jest bardzo dobra drużyna sprowadzają ciekawych grajków co jakis czas ktoś im podkupuje, gdyby nie to, tych pucharów było by więcej. Eh kolejny mega znawca niczym Tomek Hajto.

2

@VeB 1899 kto to wie różnie może być może Psg zarobi czerwoną kartkę. Wierze w remontade, w Barce bo jestem kibicem chociaż miałem chwile zwątpienia to nigdy nie przestanę wierzyć.

4

@kolomen2 spoko ale myśle ze to kolejny Langlet jak bym miał kogoś kupić to kounde

0

@tristan87 a jak im pomagali to się cieszyli z pucharów hipokryci

0

Przeglądam fejsa,a tam aukcja koszulki Barcelony z figo. Masakra

0

O której kończy się głosowanie i kiedy możemy spodziewać się ogłaszania nowego prezydenta.

1

Ilaix Ilaix moriba

0

Obserwuje tego Desta i jakoś mnie nie przekonuje nawet na rezerwowego gracza

0

Ale po worach dostal

3

@ranger3120 Haha przecież to przydrożne dziki

0

@KacperVEB no co chcesz? Każdy ma swojego eksperta Polsat Hajto my swoich użytkowników. Tez mam taką nadzieje ze Mingueza wskoczy do pierwszego składu.

3

@Filip1212 ja oczekuje od Barcy dobrych meczy takich które chce się oglądać nie zawsze musza wygrywać, ale chce widzieć zaangażowanie a nie człapanie po boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?