3

Wchodzi nasza nadzieja

0

@tobiasson92 98% hm toż to jak dobry spirytus xd

1

@szela1899 życie jak w Madrycie. Rany jak oni tam puchną jak pączki na drożdzach

3

Ale szukają. Haha nie mogę

1

Złota piłka loading

5

Dawaj Łoniaki jeszcze brameczkę

0

@socha jak nie mi się podobał wychodził z pod pressingu ładnie

0

@Unikatowy lepiej prowadź ciężarówkę a nie na La Rambli prześladujesz

0

@Admin030 piłka Sterlinga z dzisiejszego meczu

1

@BarcaFan17 człowiek miał nadzieje a on gorszy od Gomesa

2

Trincao świeży gościu a wraca tempem Busquetsa

0

O cholera Ryszard Puć

15

Ronald pięć zmian ma a ten dwie wykorzystuje

0

Pedri pedrito pedrinho

1

Zaczyna się.
Co ten kumam robi na ławce to ja nie wiem

0

@czosnekfcb Barca zepsuje xd

1

@MesQueUnClub_87 zobacz przeżył złego diabli nie wezmą

0

@stone80 najdziwniejsze to jest ze kantory będą zamknięte

0

Ciężko się ogląda mecze Ukochanej Barcy

0

Dobra wracam do żywych po sylwestrze. Opowie mi ktoś jak tam sylwester u Kaczora? był ktoś?

2

Grilla robię z ziomkiem tylko nikomu nie mówcie xd

1

Firpo dzisiaj nawet fajnie gra wyróżnia sie

1

Nie chciało wpaść
Wejdzie Trincao i nas zbawi

0

Brak słów

0

Nie mogę co my gramy zero pomysłu na grę

0

@Triv44 z Krysztiano.

0

Co się z maszyną stało?

1

@Joe_Pesci niech xypxerdala agent cwaniaczek.

0

@Janiama Hernandeza?

0

@jedrek7000 gun city hiszpańskie kino

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?