dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bamboleo dzieci co wy za badziew oglądacie?
1
@dawo17 Messi, Xavi, Lewandowski
1
@MichalZZZ nie udało się na literę p, to może uda się na r. Nominuję Pole Raksa.
0
@MESSIah16 Dani Alves powinien być
0
@Barcaa12 jak z filmu chłopiec w pasiastej piżamie. Tak mi się kojarzą te koszulki.
7
@masq ja wytrzymałem do bezpieczeństwa kontynentu. Niektórzy tutaj to bajki piszą.
3
@MichalZZZ Pola Raksa
1
@MESSIah16 Ronaldo 2013 tam to był wał dopiero.
1
@chavez znam historię gdzie gościu wyszedł na balkon i dostał zawału. Przyjechało pogotowie i bez badań chcieli wpisać koronowirusa.
0
@koziar Figo, Pepe, Ramos, Carvajal, Casemiro, Cristiano, Contrao.
0
@PatrykBarcelona nie ma dobrych obrońców? Są tylko trzeba umieć szukać taki Alphonso Davies grajek znikąd a już jest top 3 na swojej pozycji.
3
@BarcaInfo jak możesz to daj na priv
1
Jakiś link do meczyku podrzuci ktoś?
21
Jak ten As się tak rozpędził, to mógł napisać ile punktów dał Var.
0
Na którym mecz Psg?
0
@semafor zapytaj Matiego jak jego spotkasz, tylko uważaj, bo agresywny jakiś jest ostatnio. Ja tam uważam co wysyłam.
0
@Coutinho007 Traore da radę widzę w nim potencjał
0
Właśnie wróciłem do domu i myślę włączyć Juve, ale nie czekaj znając moje szczeście, to Ronaldo trafi z karniaczka.
13
@Shapiro a daj spokój wszędzie te wątki lgbt. Netflix mi tak obrzydł, do tego stopnia że miesiąc nic tam nie oglądam.
0
@DonMatteo901 Jaki jeden z moich ulubionych polityków Pisu ładnie wyjaśnia ich.
3
@Adam34622 Do policji się nadajesz oni pod wpływem alkoholu wsiadają za kółko.
7
@MichalZZZ Eva Elfie
0
@KamilZ pamiętaj że jak my i Bayern awansuje to z nami mecz mają. A wiadomo jak teraz Barca gra.
3
@Szpenser Ronald Koeman w finale Pucharu Europy.
0
@macio_944 jak są zarobieni to uwierz że ich stać. Popatrz ile ludzie wkładają do koszy.
0
@tobiasson92 ale za Douglasa był tryplet
0
@macio_944 bardzo dobrze mi się żyje codziennie świeże warzywka z działki. Dzisiaj wjeżdza botwinka, ziemniaczki młode, sałatka z pomidorów, jajko sadzone i na kolacje bób z piwkiem własnej roboty.
Zapasy ropy zrobiłem na cały rok po dobrej cenie. Za peło tak nie było :)
0
Za Zubiego przynajmniej jakieś transfery były. A teraz duża kasa i brak jakości.
1
Eh miałem wrócić z piwka i meczyk włączyć. Eh ta Barca mnie w alkohilizm wprowadzi. Gdzie sie podziała ta Barca?
0
@VenoM weź na narodowym hymn niemiecki :)