2

@Bamboleo dzieci co wy za badziew oglądacie?

1

@dawo17 Messi, Xavi, Lewandowski

1

@MichalZZZ nie udało się na literę p, to może uda się na r. Nominuję Pole Raksa.

0

@MESSIah16 Dani Alves powinien być

0

@Barcaa12 jak z filmu chłopiec w pasiastej piżamie. Tak mi się kojarzą te koszulki.

7

@masq ja wytrzymałem do bezpieczeństwa kontynentu. Niektórzy tutaj to bajki piszą.

3

@MichalZZZ Pola Raksa

1

@MESSIah16 Ronaldo 2013 tam to był wał dopiero.

1

@chavez znam historię gdzie gościu wyszedł na balkon i dostał zawału. Przyjechało pogotowie i bez badań chcieli wpisać koronowirusa.

0

@koziar Figo, Pepe, Ramos, Carvajal, Casemiro, Cristiano, Contrao.

0

@PatrykBarcelona nie ma dobrych obrońców? Są tylko trzeba umieć szukać taki Alphonso Davies grajek znikąd a już jest top 3 na swojej pozycji.

3

@BarcaInfo jak możesz to daj na priv

1

Jakiś link do meczyku podrzuci ktoś?

21

Jak ten As się tak rozpędził, to mógł napisać ile punktów dał Var.

0

Na którym mecz Psg?

0

@semafor zapytaj Matiego jak jego spotkasz, tylko uważaj, bo agresywny jakiś jest ostatnio. Ja tam uważam co wysyłam.

0

@Coutinho007 Traore da radę widzę w nim potencjał

0

Właśnie wróciłem do domu i myślę włączyć Juve, ale nie czekaj znając moje szczeście, to Ronaldo trafi z karniaczka.

13

@Shapiro a daj spokój wszędzie te wątki lgbt. Netflix mi tak obrzydł, do tego stopnia że miesiąc nic tam nie oglądam.

0

@DonMatteo901 Jaki jeden z moich ulubionych polityków Pisu ładnie wyjaśnia ich.

3

@Adam34622 Do policji się nadajesz oni pod wpływem alkoholu wsiadają za kółko.

7

@MichalZZZ Eva Elfie

0

@KamilZ pamiętaj że jak my i Bayern awansuje to z nami mecz mają. A wiadomo jak teraz Barca gra.

3

@Szpenser Ronald Koeman w finale Pucharu Europy.

0

@macio_944 jak są zarobieni to uwierz że ich stać. Popatrz ile ludzie wkładają do koszy.

0

@tobiasson92 ale za Douglasa był tryplet

0

@macio_944 bardzo dobrze mi się żyje codziennie świeże warzywka z działki. Dzisiaj wjeżdza botwinka, ziemniaczki młode, sałatka z pomidorów, jajko sadzone i na kolacje bób z piwkiem własnej roboty.
Zapasy ropy zrobiłem na cały rok po dobrej cenie. Za peło tak nie było :)

0

Za Zubiego przynajmniej jakieś transfery były. A teraz duża kasa i brak jakości.

1

Eh miałem wrócić z piwka i meczyk włączyć. Eh ta Barca mnie w alkohilizm wprowadzi. Gdzie sie podziała ta Barca?

0

@VenoM weź na narodowym hymn niemiecki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?