0

@Tasde z tego co wiem to były wstrzymane zusy i pożyczka. Znam takie osoby co nic nie straciły na pandemi i wzięły pomoc od państwa. Druga sprawa jestem pewien że wielu którzy krytykują rząd pierwsi polecieli po pieniążki.

3

@NaFazieHitman on zawsze wybieli swojego kandydata. Zobacz kogo ma w profilowym. Z takimi ludźmi nigdy tutaj nie będzie dobrze.

0

@MarioVeB! Zawsze jakiś pstryczek znajdziesz w stronę PiS. Zobacz nawet piłkarze będą mieli krótsze urlopy. Sytuacja jest ciężka i nie czas na długie urlopy. Liczy się dobro firmy. Ale łatwo się siedzi i klika w klawiaturę i wbijać szpileczke. Jestem pewny że te twoje PO wielkiej różnicy by nie zrobiło.

3

@Amigo_Blanco Dziękuję
Polityka na bazie kłamstwa. To ciebie przekonuję? Większość z tych obietnic nie spełni. Jedynie co może to vetować wszystko i reprezentować interesy unii. Tego chcesz?
Gratulacje.

3

@FC1899Barca tak samo myślę
Serio nie wiem jak ludzie mogą ufać politykom PO z daleka widać że prowadzą politykę pod wybory. I ten cały program jego śmieszny 2 dni przed wyborami. Takie sytuacje to chyba tylko w Polsce xd

2

@MesQueUnClub96 Fakt Barca gra trochę słabiej niż parę lat temu, ale ja tej drużyny nigdy nie skreśla. Powiem tobie szczerze bardziej dobijają mnie mecze Realu i decyzje sędziów.

0

@Janiama do Białorusi haha jednak piłkarze to mają ciężkie głowy.
Akurat Rosja to dobry przykład silnego liczącego się państwa.

0

@Cwaniak4 kim jest ten Szczygieł?
Pierwsza raz o nim słyszę.
A dobra kojarzę dziennikarz tej Gazety wyborczej haha broni swojego koryta.

2

@Jakchcesz lecze się metodami domowymi. Styczność z lekarzami miałem w tym roku tak przez 10 lat nie byłem u lekarza. Żeby się dostać szybko na operację stawu kolanowego to coś trzeba było załatwić tu i tu i co mam nagrywać telefonem ja nie z tych co donoszą.

8

@Cwaniak4 pod stołem dostają drugie tyle. Powiedz lekarzu co masz w garażu xd

7

@tobiasson92 medycy i zaufanie haha
Każdy prawie w łapę bierze

0

@didzejos Znam sporo osób co głosowali na konfederację i idą na Dude. Jest demokracja i każdy głosuję jak chce. Masz jakiś problem z tym że oddam głos na Dude?

0

@Europejczyk1980 A to zwracam honor xd
Mogę mówić na pan :)
Ja kilka lat młodszy. Wybacz trochę jestem pod denerwowany sytuacją co się tutaj wyprawia. Non stop polityka już mam dosyć tego.

0

@didzejos kto mnie wyjaśnił?
Kółko wzajemnej adoracji?
Weź przestań, po pierwsze jak nie wiesz to nie pisz jaką partie wspieram. Jestem bardziej za konfederacją, a na wybory idę bo został wybór na Dude.
Śmiać mi się chce z tej la rambli ostatnimi czasy. Wrócę po wyborach i popatrzę na płacz zwolennikòw Rafałka.

0

@Europejczyk1980 dorośniesz, to zrozumiesz*
Telefon zmienił

2

@Allbi tak samo w mieście spotkasz nie kumatego. Przejdź się po bulwarach jaka tam inteligentna młodzież.
Jakby Bosak startował to bym oddał głos. Ale na Rafałka? Daj spokój nie trzeba daleko sięgać pamięcią do czego ta partia doprowadziła.

0

@FCMichalo nie kulki już pod real układajOM

0

@fortunate_son Barca i Duda gdzie Trzaskowski weź :)

0

@Europejczyk1980 ten Stonoga to kasztan. Dostaniesz to zrozumiesz. Też jak byłem młodszy to słuchałem jego i Korwina. To są ludzie którzy robią tylko zamieszanie robiąc z siebie klaunów.

4

@didzejos zapomniał wół jak cielęciem był.
Nie przeszkadzało tobie jak PO siła wszędzie propagandę? A teraz głosować chcesz na oszustów którzy Niemcom wszystko chcą sprzedać? Przypominam afery wymienię trzy główne Amber Gold, OFE, reprywatyzacje.

1

@MarioVeB! Nie dam się tobie sprowokować znowu na mnie doniesiesz jak politycy Koalicji na Polskę.

1

@Janiama jakby był Duda Bosak zagłosowałbym na Bosaka, ale jest jak jest to głosuję na Dude. Ten Trzaskowski to nawet dla Warszawy nic nie robi.

0

@tobiasson92 ale był pierwszym wyborem Prezesa.

11

Trzaskowski niema nic do gadania on nawet nie był pierwszym wyborem PO

0

@Kusco15 to pytania niemieckich mediów do Prezydenta.

4

12 lipca wiecie co macie zrobić. Więcej nie będę powtarzał i spamował.
Andrzej Duda mój prezydent. Tu jest Polska.

0

@Chakalaka nie kupuję w Lidlu
Api market, Dino, targ
Czasami w Lidlu i biedzie kupię jakieś narzędzia.

1

@IAmBackCules oni za peło to pół Polski kupili

1

@BarcaInfo Vinicjus podobnie nurkuje jak Neymar

5

@Kompletny Kaczyński

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?