0

@piotrek1315 do ortopedy idź. Nie wiem ciężko ocenić to przez internet, ale może to być ostroga.

1

@NeroTFP więźniowie to cwaniaki którzy kombinują łatwy hajs sporo pewnie poszło siedziec za Andrzeja i dlatego głosowali przeciw Dudzie. Jestem pewien ze jakby Duda nie był prezydentem, a byłby Trzaskowski wynik byłby odwrotny. Na taką statystyke nie ma co patrzeć.

11

@Janiama oj cztery litery bolą. Pomyśl przez minutę co by Trzaskowski zmienił? Tak samo popierał socjal, chciał zdobyć emerytów dając im 200zl. To podbija pod hipokryzje.

2

Dobra mozna spać spokojnie.
Dobranoc

0

@Kremisco ceny w knajpach sa wyższe, ponieważ są podwyżki. To chyba normalne.

1

Komentarz usunięty

0

Czekam na telefon od kogoś z obozu Platformy :)

9

@Azi ta Wieś prędzej obroni Polskę niż korposzczury

0

@rado_Barca tak w Tv niemieckiej.

0

@DaPi A w Koreii Północnej?

9

Tak patrzę na sztab Trzaskowskiego i pytam się gdzie są flagi biało czerwone?

0

@Irmscher10 to głosujcie na Popis xd

10

Następne wybory spiąć się i oddać głos na Konfederację żadne PO

0

@Janiama weź się nie przyznawaj. Bo za parę lat będzie tobie wstyd jak za gajowego xd

4

@justfootball A do Trzaskowskiego jest się sens przyznać?

3

@Kapitan hawk Ja z niecierpliwością czekam na nowy sezon.

0

@PatrykBarca masz chłopaka?
Z dystansem :)

0

@konrad1661 ja przy padającym deszczu i o kulach pojdę na wybory.

0

@barteq według mnie ten karny bardziej słuszny niż ten na Vinicjusie z Sociedad.

0

@dge21 jak złapie formę i wywalczy miejsce w skladze, bedzie mógł ubiegać się o podwyżkę.

1

@Ratamahatta zgadzam się z Tobą w 100% takie zwierzę powinno być wychowywane w swoich naturalnych warunkach. Człowiek to potrafi wszystko zniszczyć. Ten Gościu tylko daje przykład innym ludziom, a jak wiemy człowiek lubi naśladować drugiego. Miejsce tej Pumy jest w dżungli. Tylko ciekawe czy taka Puma poradziła by sobie sama. Eh jak patrzę na ludzkość to aż mi się niedobrze robi.

0

Warto zaznaczyć że kontrowersyjny zarazem

7

@fckbarca zawsze wiedziałem że tvp to najlepsza w Polsce telewizja.

0

Na sts kurs na Dude 1.47
Na Trzaska jakieś 2.60 znając moje szczęście w bukmacherce postawić tak na Rafałka. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MarioVeB! James popchnął Modrica

0

@FCMichalo mamy doświadczonych piłkarzy 30+ damy radę

0

@MarioVeB! O widzę że się uraziłeś. Sorry trochę mnie poniosło. Ale jak widzę tutaj na tej stronie agitacje i wybielanie pewnych polityków to robi się mi nie dobrze i czasami wybucham. Staram się zachowywać spokojnie. Co do tematu lgbt mam swoje zdanie. Nie wiem może przez to że jest o tym głośno za moich czasów tego nie było. Jeszcze raz przepraszam za tego tęczowego postaram sie ogarnąć.

1

@kamilop zobacz statystyki sam Fati ich zjada

1

@Kapitan hawk rośnie u mnie na działce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?