dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@piotrek1315 do ortopedy idź. Nie wiem ciężko ocenić to przez internet, ale może to być ostroga.
1
@NeroTFP więźniowie to cwaniaki którzy kombinują łatwy hajs sporo pewnie poszło siedziec za Andrzeja i dlatego głosowali przeciw Dudzie. Jestem pewien ze jakby Duda nie był prezydentem, a byłby Trzaskowski wynik byłby odwrotny. Na taką statystyke nie ma co patrzeć.
11
@Janiama oj cztery litery bolą. Pomyśl przez minutę co by Trzaskowski zmienił? Tak samo popierał socjal, chciał zdobyć emerytów dając im 200zl. To podbija pod hipokryzje.
2
Dobra mozna spać spokojnie.
Dobranoc
0
@Kremisco ceny w knajpach sa wyższe, ponieważ są podwyżki. To chyba normalne.
1
Komentarz usunięty
0
Czekam na telefon od kogoś z obozu Platformy :)
9
@Azi ta Wieś prędzej obroni Polskę niż korposzczury
0
@rado_Barca tak w Tv niemieckiej.
0
@DaPi A w Koreii Północnej?
9
Tak patrzę na sztab Trzaskowskiego i pytam się gdzie są flagi biało czerwone?
0
@Irmscher10 to głosujcie na Popis xd
10
Następne wybory spiąć się i oddać głos na Konfederację żadne PO
0
@Janiama weź się nie przyznawaj. Bo za parę lat będzie tobie wstyd jak za gajowego xd
4
@justfootball A do Trzaskowskiego jest się sens przyznać?
3
@Kapitan hawk Ja z niecierpliwością czekam na nowy sezon.
0
@PatrykBarca masz chłopaka?
Z dystansem :)
0
@konrad1661 ja przy padającym deszczu i o kulach pojdę na wybory.
0
@barteq według mnie ten karny bardziej słuszny niż ten na Vinicjusie z Sociedad.
0
@dge21 jak złapie formę i wywalczy miejsce w skladze, bedzie mógł ubiegać się o podwyżkę.
1
@Ratamahatta zgadzam się z Tobą w 100% takie zwierzę powinno być wychowywane w swoich naturalnych warunkach. Człowiek to potrafi wszystko zniszczyć. Ten Gościu tylko daje przykład innym ludziom, a jak wiemy człowiek lubi naśladować drugiego. Miejsce tej Pumy jest w dżungli. Tylko ciekawe czy taka Puma poradziła by sobie sama. Eh jak patrzę na ludzkość to aż mi się niedobrze robi.
0
Warto zaznaczyć że kontrowersyjny zarazem
7
@fckbarca zawsze wiedziałem że tvp to najlepsza w Polsce telewizja.
0
Na sts kurs na Dude 1.47
Na Trzaska jakieś 2.60 znając moje szczęście w bukmacherce postawić tak na Rafałka. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MarioVeB! James popchnął Modrica
0
@FCMichalo mamy doświadczonych piłkarzy 30+ damy radę
0
@MarioVeB! O widzę że się uraziłeś. Sorry trochę mnie poniosło. Ale jak widzę tutaj na tej stronie agitacje i wybielanie pewnych polityków to robi się mi nie dobrze i czasami wybucham. Staram się zachowywać spokojnie. Co do tematu lgbt mam swoje zdanie. Nie wiem może przez to że jest o tym głośno za moich czasów tego nie było. Jeszcze raz przepraszam za tego tęczowego postaram sie ogarnąć.
1
@kamilop zobacz statystyki sam Fati ich zjada
1
@Kapitan hawk rośnie u mnie na działce :)