0

@Barca1992 byłem 3 tygodnie temu gościu kupił karmik i stał w 30 metrowej kolejce

0

@michaleu powiedz im żeby tobie zatańczyli bo jesteś tutaj na kwarantannie

8

Ależ serducho tego Polskiego Messiego. Dobry człowiek z niego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Homeopata8989 o to w Hiszpanii też tak można w Madrycie największe ognisko zakażeń i wygrali 13 x ligę mistrzów

2

@KidusFCB właśnie za to nie lubię seriali netflixa. Ale cel swój osiągną młodzi łykną hak pelikany

0

@Janiama dajmy Komorowskiego lub Tuska będzie elegancko Zielona wyspa.

0

@Avada Kedavra dobre dupeczki xd

0

@culesjasiules kwestia czasu i Real obetnie wypłaty

1

@Tuc myślę sobie pewnie jakiś autotune i nawijanie o szmalu A tu szok. Jest dobrze.
Trochę się zawiodłem na innym numerze słucham, a tam aoutotune i ta koszulka Psg :)
Powodzenia życzę.

0

@zodiak_10 taktyk film hiszpański

1

@cchesterr43 klatkę kup żywołapke . Jak kochasz to pojedziesz gdzieś dalej za miasto i wypuścisz do somsiada xd

3

@BaroPodertos na Hołownie tyle głosów i na typa z PSL xd

0

@TR3YWAY dzisiaj zimno :(
W sobotę robiłem tylko nikomu nic nie mów

0

@Hushovt może kwarantanna balkony

1

@cchesterr43 z ogniska wszystko dobrze smakuje nawet chlebek z czosnkiem i masełkiem

0

@cchesterr43 trudne czasy nadeszły. Liczy się że było

4

Ej coś wam powiem właśnie wróciłem z ogniska. Pierwsze w tym sezonie piwerko i kiełbaska ziemniaczki mniam.

1

@barcafan9512 ziemniaki mięso mielone z fasolką czerwoną cukinią i sałatka z pora

0

@Kackiewicz może ktoś się bawił w pirotechnika amatora. Mnie kiedyś taka sytuacja spotkała. Całe niebo rozswietliło. W życiu niewiedziałbym co to gdyby mi taki koleżka nie uprzedził że robi takie amatorskie praktyki :)

0

@Ramos9248 skąd jesteś?

1

@MichVeB Robinho

0

@NaFazieHitman A murzynka robią czarni

0

@tbas kapitan daje przyklad drużynie. Nie wiem może takie odczucie mam. Ale nie jestem tam nie obserwuję tej sytuacji. Wiem że powinni przyjąć to z pokorą i nie dąsać się że zarząd coś źle zaplanował.

0

@mekston A czy ja krytykę tutaj Messiego? Podałem tylko jako przykład. W ķoncu jest kapitanem i powinien dać przykład. Sądzę że jakby on pokazał że obniży zarobki, to inni by też się zgodzili.

1

A Messi kiedyś mówił że mógłby grać za darmo dla Barcy. Ma możliwość się pokazania w tym trudnym momencie. Wszyscy poprzez zarząd zawodników powinni obniżyć pensję o 70%
Korona z głowy im nie spadnie. Co jak co ale piłkarzy na to stać

0

No i cyk samiec alfa wypity
Brakuje jemu do poprzedniej warki, no ale cóż nie ma co narzekać w głowie swoje zrobił :)

0

@FC1899Barca co to za jamnik?
Xd

0

@Wojcio damy radę miałem wcześniej takiego wariata i jego wychowałem. Poradzę sobie i z tym gadem :) trzeba być cierpliwym

0

@msmsms York 6 miesięcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?