0

Nie mogę co my gramy zero pomysłu na grę

0

@Triv44 z Krysztiano.

0

Co się z maszyną stało?

1

@Joe_Pesci niech xypxerdala agent cwaniaczek.

0

@Janiama Hernandeza?

0

@jedrek7000 gun city hiszpańskie kino

0

Maszyna
A Morata nie mogę co gol to spalony xd

0

@Transu96 i alimenty potem znam takie przypadki że dostaje po 4 tyś, ulgi samotna matka, 500 plus i po co takiej pracować?

1

@Janiama ty to premierem powinieneś być.

6

@DonMatteo901 powrót jak u Busqetsa za Setiena i Valverde

5

O rany jak się spasł Amigo:)

1

@IronSanHybrid haha no w końcu Adam wyruxam i spadam :) imie zobowiązuje

0

@mokrychlopiec kolejna do sttystyk:)

0

@TR3YWAY grał z nami taki typ na orliku i opowiadał pucharu z których smiał się sam :)

1

@kuz jest smak i apetyt do lekarza nie idę bo mi koronowirusa wpiszą :)

5

O zimne napoje spowodowały u mnie przeziębienie, uważajcie na siebie.

1

Campeones campeones

0

@czosnekfcb właśnie wracam z biedry i myślałem zobaczyć:)
Znając moje szczęście to jakiś karniak wymuszony:)

1

@Kwiatek67 tak Barca by wróciła na właściwe tory. Widziałeś tą tiki take? To dzìeki Wujkowi piłkarze tak dobrze grają w klubach.

0

@HERORICH2 Colin Mcrae.

1

@cchesterr43 to ja w innej sytuacji z 4paka zostało nic

1

Gdyby AVL była skuteczniejsze to by miała dwucyfrówke

2

@klopx weź lepiej zostań w domu nachla się tak I potem kontuzje są. Przez takiego ancymona zerwałem wiązadło.

6

Casemiro by faulował tak że trzy razy i żółtka by ten pączek nie zobaczył.

1

To jest niemożliwe

0

@Janiama raczej wątpię

0

Lech gra rewanż? Bo już się pogubiłem

2

Leo zobaczył wynik City i pomyślał zamienił stryjek siekierke na kijek.

0

@badej60 Dior Fahrenheit

0

@Coutinho007 Pożyjemy zobaczymy. Narazie zapowiada się genialnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?