dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mogę co my gramy zero pomysłu na grę
0
@Triv44 z Krysztiano.
0
Co się z maszyną stało?
1
@Joe_Pesci niech xypxerdala agent cwaniaczek.
0
@Janiama Hernandeza?
0
@jedrek7000 gun city hiszpańskie kino
0
Maszyna
A Morata nie mogę co gol to spalony xd
0
@Transu96 i alimenty potem znam takie przypadki że dostaje po 4 tyś, ulgi samotna matka, 500 plus i po co takiej pracować?
1
@Janiama ty to premierem powinieneś być.
6
@DonMatteo901 powrót jak u Busqetsa za Setiena i Valverde
5
O rany jak się spasł Amigo:)
1
@IronSanHybrid haha no w końcu Adam wyruxam i spadam :) imie zobowiązuje
0
@mokrychlopiec kolejna do sttystyk:)
0
@TR3YWAY grał z nami taki typ na orliku i opowiadał pucharu z których smiał się sam :)
1
@kuz jest smak i apetyt do lekarza nie idę bo mi koronowirusa wpiszą :)
5
O zimne napoje spowodowały u mnie przeziębienie, uważajcie na siebie.
1
Campeones campeones
0
@czosnekfcb właśnie wracam z biedry i myślałem zobaczyć:)
Znając moje szczęście to jakiś karniak wymuszony:)
1
@Kwiatek67 tak Barca by wróciła na właściwe tory. Widziałeś tą tiki take? To dzìeki Wujkowi piłkarze tak dobrze grają w klubach.
0
@HERORICH2 Colin Mcrae.
1
@cchesterr43 to ja w innej sytuacji z 4paka zostało nic
1
Gdyby AVL była skuteczniejsze to by miała dwucyfrówke
2
@klopx weź lepiej zostań w domu nachla się tak I potem kontuzje są. Przez takiego ancymona zerwałem wiązadło.
6
Casemiro by faulował tak że trzy razy i żółtka by ten pączek nie zobaczył.
1
To jest niemożliwe
0
@Janiama raczej wątpię
0
Lech gra rewanż? Bo już się pogubiłem
2
Leo zobaczył wynik City i pomyślał zamienił stryjek siekierke na kijek.
0
@badej60 Dior Fahrenheit
0
@Coutinho007 Pożyjemy zobaczymy. Narazie zapowiada się genialnie