dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale Lewy to kot o złotą piłkę powalczy
0
@BarcaInfo Borka brakuje z Ymbappe
0
@FC1899Barca i kontuzja jak Kapustka
1
@zodiak_10 serio nic nie strzelił?
0
@Leooo fan Ronaldo wszystko jasne haha
0
Ależ ten Tebas wytrzymał ciśnienie z Messim odszedł stary przyjdzie nowy grajek. Tebas rozegrał to jak szachista
5
Podobno Jordi Alba już się boi porażki z wielkim Bayernem
0
Tak sobie patrzę na tabele pichichi, a tam Wielki Vinicjus na czele aż oczy przecieram. Jak myślicie odpali?
13
Nie wiem jak was, ale mnie ten Dest nie przekonuje.
3
@GeneralXavi paluch szaman
0
@Uukasz_93 rany ile to zasiłku by było xd
6
@Survier chyba wyglądem wywarła te pozytywne wrażenie. Wiedza polityczna to do niczego.
0
@Colon Romario mój idol pamietam jak za dzieciaka na koszulce żółtej pisałem markerem Romario
0
Tak w skrócie co ta babka gadała?
0
Był jakiś kontakt czy tak z siebie?
5
@Ronmes najlepsza tv to ino najlepsza oferta.
0
@DonMatteo901 ile lat miał?
0
@tomcias10 jak masz więcej ambicji to szukaj czegoś innego. Bycie policjantem to wstyd w dzisiejszych czasach.
1
@LeoMessiah Eh dawajcie cię kreatywniejszego na poprawę humoru po naszych niepowodzeniach
6
My z copa del rey Atleti z La Liga a Prześcieradła z czym?
0
@udarpawarotam nie tylko na Jarosława xd
1
@Michael24 masz racje gadanie o niej to tylko napędza hajs zrobiła z siebie co Zrobiła jej sprawa. Trzeba olać temat bo na takim czymś to zrobi hajs. Eh jak ja nie lubię takich dzid. Potem za jakiś czas młodzież weźmie przykład z takich dziewczyn naprzyklad Marta L czy teraz Natsu.
1
Sevilla zapłaci rachunek
0
Ależ się rozkręcił zaraz hatrick
0
Akcja dwóch griezmanów
3
@DonMatteo901 oj panią Magdę sam bym pomacał
0
@Nano22 znam takich co w piłkę grali z objawami covida, a wiec ten wirus aż tak groźny nie jest. Sam pewnie jego przeszedłem już m, bo miałem kiedyś objawy ze mnie kulo w klatce delikatnie.
0
@Rothan1 oj dla mnie sztos i siostra dextera po nocach mi się śniła
0
@Elnuum Dani spoko, ale jakoś wyżej cenię Puyola serducho i mądrość na boisku jak i poza.
3
Spokojnie luksenburg zapłaci rachunek