dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotruś-BARCA akurat Pique bym oszczędził
2
@gumaz jadę w tenisa pograć
0
@agaFCB tylko śnić nam pozostało
0
@Drozdu7 ja skład mam jakby była jakaś liga proszę o info
2
@Mns21 wstałem jak co dzień rano i się okazało że świat poyexało
2
@tristan87 z kontuzja to on często grał
0
@Songo91 co tam się wydarzyło?
0
@Colon moja ulubiona postać z the wire. Później zacząłem oglądać zakazane imperium i pojawił się Michael fajnie było jego zobaczyć w kolejnym serialu. Szkoda gościa.
6
@AllBundy sprzedawca butów?
0
@PatrykBarca większa koszulkę założył
1
@zadafcb Haha ja tak wczoraj w piąteczek a dzisiaj umieram
3
@WiernyKibic111 biała mewa Cypis
My na balu maturalnym puściliśmy cudownych rodziców mam
0
@Kettger hołownia to pionek
Zobacz kogo ma w sztabie i sam oceń
1
Sezon przejściowy uważam za otwarty
0
10 pewnie będzie dla Aguero
0
@Kgorecki2500 z czym?
0
A może by tak Auba chciał przyjść
1
@horang Haha to samo mailem napisać
1
Gdzieś widziałem ze za Emersona chcą sprowadzić Bellerina
3
Tylu grajków na ławce a ten zmian nie robi
3
@DaPidejpi Messi w wieku 32 lat patrzył jak 20 latek zdobywa mistrzostwo świata
0
Jedziecie na tego Montoye ale trzeba przyznać ze nawet dobry mecz lepiej wyglądał niż Dest
2
Ale Lewy to kot o złotą piłkę powalczy
0
@BarcaInfo Borka brakuje z Ymbappe
0
@FC1899Barca i kontuzja jak Kapustka
1
@zodiak_10 serio nic nie strzelił?
0
@Leooo fan Ronaldo wszystko jasne haha
0
Ależ ten Tebas wytrzymał ciśnienie z Messim odszedł stary przyjdzie nowy grajek. Tebas rozegrał to jak szachista
5
Podobno Jordi Alba już się boi porażki z wielkim Bayernem
0
Tak sobie patrzę na tabele pichichi, a tam Wielki Vinicjus na czele aż oczy przecieram. Jak myślicie odpali?