dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@robsesh u mnie mama jak chorowała to krótko, a teraz trzyma ją dwa tygodnie. Szczepiona dwoma dawkami phizerem. A więc szczepimy się :)
Dobrze że się nie szczepiłem, nawet jakby mi płacili w tysiącach, to nie przyjmę tego świństwa.
0
@Barwindg Haha kłamca kłamca kłamca
0
Ale pyta zaorała demonstrantów w Warszawie. Jaok dobry w tym jest
0
@Pawel13sz I młodego wysokiego luuka
0
@amanter Zibi mówi po cichu ze Lewy
0
@Rewolucja123 dziękuję w końcu konkretna odpowiedź. Z jaką przewagą?
0
Kto wygrał ankietę na złotą piłkę na La Rambli? Lewy czy Messi?
0
@Dzikowa a ten Wijnalduma gra? Prędzej Geya zobaczysz lub Herrere
0
@Objectivo kiedy 4dawka?
0
@TheNekro94 chyba 10 razy w roku xd
0
@Dzikowa oni kibiców kupują
Musisz się zgłosić i może Ciebie wybiorą.
Eh serio na mecz PSG żeby zobaczyć Leo? A co jak nie zagra?
0
@DonMatteo901 o rany co za ludzie oni się sami kompromitują
Konopnicka to w grobie się przewraca
1
Coś dla fanów Leosi :)
2
@BorzyKrzys 60 tka
7
@Sau_Ron leosia wszystkie utwory
0
Krysztiano Top 3 ZP
0
@TheNekro94 Omar z the wire i Dexter wysoko
0
@Jakchcesz bida w kraju nie na co do garnka włożyć
0
@draxidox niedługo za jazdę na rowerze podatek narzucą
1
@szymon6847 Haha na you tube ostatnio oglądałem best moments SDR
4
@GregSTG to nie chodzi o kasę tylko o zdrowie piłkarzy. Pomyślałeś chociaż o tym przez chwilę?
0
@RR w kosmos jak piłka Ramosa
Przecież to wyraźny spalony. Taki przykład jakby trafiła w bramkę i bramkarz by wypluł i żółw by był na pozycji spalonej, też by nie było spalonego?
11
@FC1899Barca grałeś kiedyś w piłkę co trzy dni, czy tylko w Fife przed monitorem?
Fifia i Uefa robi z piłkarzy maszynki do robienia pieniędzy i nie martwią się o zdrowie piłkarzy.
1
@IronSanHybrid o rany z takim myśleniem to świat zginie
0
@Vebrol zabiłeś mnie haha
1
@Vebrol nie widzę skoków w tvnie Haha Urbański Prokop Gesler Wojewódzki jaka śmietanka w studio skoków xd
1
@don'T.R.I.P.e Powoli pakować? Myślę że już powinna być spakowana i czekać w hali odlotów
3
W Anglii to niedługo liga arabska powstanie
4
@kuz Haha ta on i porządek.
On u siebie w pokoju, kontuzji by się nabawił o własne skarpety
0
@Rick w Polsce Ostr Sokół Pezet Magik Pono Z nowych Quebo