1

@klaunBawarski 1Lewy 2 Messi 3 Salah

2

@Janiama a ja w niego jeszcze wierze nie jest taki zły dobry rezerwowy. Tacy są też potrzebni.

0

@ElTomas Haha a można tez spuścić głowę i powiedzieć pierd….. nie biegnę za nim? Również Depay po stracie mógł kasować

0

@klaunBawarski Psg Bayern Liverpool Chelsea City równe top 5 ciężko wybrać
Z czarnych koni Ajax Napoli

1

@Rewolucja123 przecież Minqueza był przy Vinicjusie tylko minął jego on ma pokrętło w nodze i nie jednego grajka minie. To był wielbłąd Memphisa i tyle

1

@Janiama dobrze mówisz zachował się jak grajek z orlika.
Mam nadzieje że Rudy wypomni to na treningu, a nie kawały będą sobie opowiadać.

0

@Roafson24 tak samo myślę
To juniorski błąd. Tak można zawodnika na orliku odpuścić, a nie w el clasico. Skoro stoper może pobiec z kontrą, to napastnik musi za nim wracać.

0

@masq przeanalizuj jeszcze raz tą bramkę. Depay stracił piłkę i biegnie razem z Alabą po czym jego odpuszcza. Zawodnik na takim poziomie nie ma prawa zostawić zawodnika i po stracie piłki i jeszcze w tak ważnym meczu. Według mnie powinien zacisnąć żeby i gonić Alabe. On za niego odpowiadał

0

@Bocheno1 gorsi od Ludwiczka nie będą. Chyba mają pojęcie że Luuk do Barcelony nie pasuje.

0

@Janiama według mnie nie ma asekuracji. Pamietam jak za Enrique asekurował Rakitic, a tutaj nic. Jak Real atakował stroną Vinicjusa, to FDJ powinien asekurować ten sektor. Nie wiem ja za Ronalda nie widzę pozytywów.

0

@GeneralXavi Mata ambitna płyta? Hm
Może jeszcze leosia i Żabson

5

Lakers naszpikowane gwiazdami jak Psg i nic nie grają.

0

@AmigoBlancos Iker
Puyol
Carlos
Alves
Busquets
Xavi
Messi
Ronaldo
Fenomeno
Guardiola

1

@MesQueUnClub_87 Breaking Bad 2 Peaky Blinders 3 Prawo ulicy 4 Dexter 5 Gra o tron 6 Narcos 7 synowie anarchii 8 Kompania Braci 9 Banshee 10 zakazane imperium

6

Czujecie el Clasico? Bo ja jakoś straciłem magię tego meczu. Kiedyś tydzień przed meczem organizowałem ze znajomymi meczyk u siebie, a teraz zapomniałem ze mecz jest w niedziele i ustawiłem się na wyprawę rowerową. Kiedyś to było za Mourinho, Guardioli oglądało się kilka dni przed meczem poprzednie klasyki i było czuć po plechach że meczycho nadchodzi.

1

@TheGoldenEleven1 Robert Lewandowski
2Leo Messi
3 Kylian Mbappe
4 N’golo Kante
5 Benzema

0

@tristan87 jeden jakiś tam raper który mało mnie interesuje chodzi inter Bedoesa. Drugi to nie wiem kto to

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wasza ulubiona drużyna NBA?
U mnie Lakers

0

@Dembouz1899 lewy jutro hattricka strzeli

0

Fajnie jakby te Psg odpadło

1

@Azi opowiem tobie inna historię to nie ściema
Kiedyś mojego kumpla żona miała objawy typowo Covidowe przyjechali w tym obraniu Ala kosmici pobrali próbki z nosa i zostawili na parapecie zapomnieli, wychodząc kazali czekać na informacje. Tak z ciekawości zadzwonili później i pytają się jak testy wyszły kobitka powiedziała ze chwile to potrwa przychodzi i bo pewnym czasie mówi ze ma pani Covida Haha ale im się głupio zrobiło jak powiedziała że to nie możliwe po próbki zostawili na parapecie. Cyrk

0

@AmigoBlancos ale żeby tak naszego Polaka rodaka nie lubić? Eh to super grajek pokera Realowi strzelił. Jak byłem młody myślałem że Polska nigdy nie będzie mieć grajka na światowym poziomie. A tu się Lewy pojawił zdobywca ZP i być może przyszłej złotej piłki. Eh powinnismy się cieszyć i doceniać naszego Roberta, bo może być tak ze długo nie będzie takiego grajka.

1

@Roxi Barca Psg to co przeżyłem ciężko opisać

2

@Jakchcesz Robert Mateja

0

@amanter a co to urodziny siostry już?

0

Ręcznik ten Ter Stegen

0

@Foton ciekawy jestem kto wygra

0

Usłyszałem pierwszy raz tą Sarę James powiem wam ma głos dziewczyna zjada Roksanę Węgiel i Wiki Gabor

0

@Sau_Ron Asensio i Vinicjus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?