0

@MrPGG co ten mądry człowiek powiedział? Jakiś link można

5

Fanem jestem Halanda też mi się coś należy za darmo nie będę jego wspierał

0

@BorzyKrzys ja więcej stresu przed polonezem miałem :)

0

@kamyk_23 leci mecz w tv?

1

@Odcinkowy a jaki kalendarz teraz mają
Liverpool, Leicester, City, united i chyba Burnley

0

@RobiS Breaking Bad, drugi ciężko mi wybrać między Kompanią Braci a The Wire

0

@JimMorrisonFCB no właśnie widzę
Masakra to jest mecz za 6 punktów

0

Newcastle co z wami? Bo Kołczinio nie pójdzie grac w championship

0

Pracuje ktoś elektronarzędziami Ryobi?
Myślę zakupić szlifierkę kątową akumulatorową i młotowiertarkę akumulatorową

2

@dawidor9 nie przyjmuje tylko zapytałem :) spokojnie
@Striker o takich odpowiedzi oczekuje zabawnych
@A4ron ty tez super. Spoko nie ma co wpadać w panikę

0

Jak tam odczuwacie strach przed Omicronem?

0

I takiego do tv wezmą nie mogę buła

0

A gdzie lewy z Węgrami?

0

@Ls0811 moja znajoma jest pielęgniarką w szpitalu i podobno najwiecej chorujących w szpitalu to zaszczepieni :) widać że różne przypadki są.

0

@masq poczekaj chwile i złapie tych zaszczepionych

1

@Janiama 3:2 dla Barcelony

2

@Ptasior morgenstern jeszcze kotem był

2

@pt9 bo to debilizm ja pie ….. że ludzie takie coś oglądają. Przecież to ameby umysłowe na fukane ryje.

3

@Peszko07 o odporny na szczepionki
To nie trzeba się będzie szczepić już

2

@Rust_Cohle wiem jedno że sportowcy maja swoich ulubionych dziennikarzy. Przykład Messiego nie każdemu udzieli wywiadu. Ma swoich zaufanych.

2

Fajne te skoki w TVN hehe widowni przed tv nie przyciągną. Ostatnio widziałem wywiad Stocha i według mnie nie chętnie odpowiadał na pytania dziennikarza z tvn. Co jak co TVP była w tym lepsza Kurzajewski fajne wywiady robił

0

@Encore A moje zdanie Iniesta i Xavi to ścisły top5 jaki oni mieli luz 4 razy wygrana liga mistrzów 2 razy euro i mundial i inne tytuły
Wygląda to tak według mnie
1 Messi
2 Cristiano
3 Iniesta
4 Xavi
5 Ronaldinho mógłby być wyżej gdyby się lepiej prowadził
6 dobra dam tego Zidana żeby nie mówili że nieobiektywny

2

@CatalanDream jeju myślałem ze to jakiś chłop

0

@paweldunajecfcb wbijają w okolice kręgosłupa nie wiem nie poczułem tego. A pamietam bałem się tego na sali mnie nastraszył taki gościu co już miał kilka operacji. Wszystko jest ok tylko dwa trzy dni po zabiegu niesamowity ból

0

@paweldunajecfcb państwowo czekałem 4 miesiące przez pandemie przesunęli mi o dwa miesiące. Znieczulenie miejscowe

0

@paweldunajecfcb miałem w czerwcu 2020
Co tam?

1

@Danny Gaucho spoko jak będą tam sportowcy typu Radzikowski który ma zasady to jestem za. Ale tych pijaków, jutuberów takich jak sex masterka wywalić
Chodzi mi o to żeby pokazywali ludzi z klasą, a nie patologie. Tyle

2

@Transu96 poprostu widzę kto na tych galach jest i to mi wystarczy. Umiem lepiej zorganizować sobie czas niż oglądać takie ścierwo
@Danny Gaucho rządu tez nie oglądam. Dlatego warto zaprzestać promować taki gniot. Debili z podwórka omijam szerokim łukiem. Wole na rower wyskoczyć lub zrobić coś koło domu konstruktywnego

0

@Danny Gaucho żadnej nie oglądałem bo tam same jełopy

0

@Transu96 dlaczego niczego? niech zostanie Boks bo tam akurat to są sportowcy, a na tych galach jakieś kasztany co maja problemy z alkoholem i innymi używkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?