dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrPGG co ten mądry człowiek powiedział? Jakiś link można
5
Fanem jestem Halanda też mi się coś należy za darmo nie będę jego wspierał
0
@BorzyKrzys ja więcej stresu przed polonezem miałem :)
0
@kamyk_23 leci mecz w tv?
1
@Odcinkowy a jaki kalendarz teraz mają
Liverpool, Leicester, City, united i chyba Burnley
0
@RobiS Breaking Bad, drugi ciężko mi wybrać między Kompanią Braci a The Wire
0
@JimMorrisonFCB no właśnie widzę
Masakra to jest mecz za 6 punktów
0
Newcastle co z wami? Bo Kołczinio nie pójdzie grac w championship
0
Pracuje ktoś elektronarzędziami Ryobi?
Myślę zakupić szlifierkę kątową akumulatorową i młotowiertarkę akumulatorową
2
@dawidor9 nie przyjmuje tylko zapytałem :) spokojnie
@Striker o takich odpowiedzi oczekuje zabawnych
@A4ron ty tez super. Spoko nie ma co wpadać w panikę
0
Jak tam odczuwacie strach przed Omicronem?
0
I takiego do tv wezmą nie mogę buła
0
A gdzie lewy z Węgrami?
0
@Ls0811 moja znajoma jest pielęgniarką w szpitalu i podobno najwiecej chorujących w szpitalu to zaszczepieni :) widać że różne przypadki są.
0
@masq poczekaj chwile i złapie tych zaszczepionych
1
@Janiama 3:2 dla Barcelony
2
@Ptasior morgenstern jeszcze kotem był
2
@pt9 bo to debilizm ja pie ….. że ludzie takie coś oglądają. Przecież to ameby umysłowe na fukane ryje.
3
@Peszko07 o odporny na szczepionki
To nie trzeba się będzie szczepić już
2
@Rust_Cohle wiem jedno że sportowcy maja swoich ulubionych dziennikarzy. Przykład Messiego nie każdemu udzieli wywiadu. Ma swoich zaufanych.
2
Fajne te skoki w TVN hehe widowni przed tv nie przyciągną. Ostatnio widziałem wywiad Stocha i według mnie nie chętnie odpowiadał na pytania dziennikarza z tvn. Co jak co TVP była w tym lepsza Kurzajewski fajne wywiady robił
0
@Encore A moje zdanie Iniesta i Xavi to ścisły top5 jaki oni mieli luz 4 razy wygrana liga mistrzów 2 razy euro i mundial i inne tytuły
Wygląda to tak według mnie
1 Messi
2 Cristiano
3 Iniesta
4 Xavi
5 Ronaldinho mógłby być wyżej gdyby się lepiej prowadził
6 dobra dam tego Zidana żeby nie mówili że nieobiektywny
2
@CatalanDream jeju myślałem ze to jakiś chłop
0
@paweldunajecfcb wbijają w okolice kręgosłupa nie wiem nie poczułem tego. A pamietam bałem się tego na sali mnie nastraszył taki gościu co już miał kilka operacji. Wszystko jest ok tylko dwa trzy dni po zabiegu niesamowity ból
0
@paweldunajecfcb państwowo czekałem 4 miesiące przez pandemie przesunęli mi o dwa miesiące. Znieczulenie miejscowe
0
@paweldunajecfcb miałem w czerwcu 2020
Co tam?
1
@Danny Gaucho spoko jak będą tam sportowcy typu Radzikowski który ma zasady to jestem za. Ale tych pijaków, jutuberów takich jak sex masterka wywalić
Chodzi mi o to żeby pokazywali ludzi z klasą, a nie patologie. Tyle
2
@Transu96 poprostu widzę kto na tych galach jest i to mi wystarczy. Umiem lepiej zorganizować sobie czas niż oglądać takie ścierwo
@Danny Gaucho rządu tez nie oglądam. Dlatego warto zaprzestać promować taki gniot. Debili z podwórka omijam szerokim łukiem. Wole na rower wyskoczyć lub zrobić coś koło domu konstruktywnego
0
@Danny Gaucho żadnej nie oglądałem bo tam same jełopy
0
@Transu96 dlaczego niczego? niech zostanie Boks bo tam akurat to są sportowcy, a na tych galach jakieś kasztany co maja problemy z alkoholem i innymi używkami.