0

Ryoyu po COVIDzie pierwsze miejsce w kwalifikacjach. Tak teraz patrzę.

1

@kazbychu ha orteze odstawiłem po 4 tygodniach o jednej kuli przez tydzień chodziłem jeszcze. Wszystko zależy od rehabilitacji trzeba poświecić czasu sporo skupić się na odbudowaniu mięśni, pracować nad zagięciem kolana. Pierwszy sport do jakiego powróciłem to siatkówka plażowa po roku czasu, do Piłki po 15 miesiącach ale to na spokojnie ostrożnie gram bez większych obciążeń

2

@takisobiektos przecież Max zjada tego pupilka Hamiltona

0

@Criss18Barca o rany wstałem zaspany i nie doczytałem że piłkarzy
Ale chyba część słyszała już kiedyś hymn ligi Europy,Langlet w Sevilli naprzyklad, Umtiti w Lyonie chyba, tak na szybko sprawdziłem jeszcze Memphis Depay 35 występów

0

@Criss18Barca nie Mam viaplay i nie mam zamiaru tego wykupywać

0

Gdzie oglądacie kosza Barca Real?

0

@kazbychu dasz radę kiedyś musi być pierwszy raz :)
Ja miałem w tamtym roku
Gdzie miałeś operacje?
Poweodzenia

0

@Encore gdzie mecz jest?

0

Dzisiaj el clasico w kosza pokazują gdzieś w tv?

2

@Arkon serio udasz takim źródłom?
Zaszczepiłeś się to dobrze. Daj innym decydować o swoim zdrowiu.

0

@Emhyr szukam piłkarzy typu Onana, Mauzari, walczę z całych sił o Halanda
Sprzedaje szrot za rozsądną cenę

0

Kurczę Pedro ładujący nam gola
A on to potrafi w finałach
Kolejny cios byłego piłkarza Barcy

0

@Lionel_Messi10 ładna ładna ale na pytanie co robisz w sylwestra odpowiedz była będę grała w grę

17

@GeneralXavi Hołownia to pionek tvnowski nim by sterowali jak Kaczor Dudą

0

@antymadridista100 antymadrista na100%

1

@Janiama oj Stasiu to był technik szkoda że tak życie się jemu ułożyło. Fajnie było z nim o piłce podyskutować jak spacerował lub na rowerze jeździł. Pierwsze korki które miałem to od niego. Chciał otworzyć szkółkę, starał się żeby gmina pomogła zero zainteresowania było z strony miasta. Wspaniały człowiek dzięki niemu pokochałem piłkę.

3

@Adi123456789 ja Man dość kup eleven bo La liga, kup Polsat sport bo liga mistrzów, kup viaplay bo liga Europy
A niech spi…,., zaraz się wkurzę i wszystko skasuje ewentualnie eleven przez neta dla La ligi

5

@Momals11 Memphis to musi oglądać codziennie przed snem, żeby znowu nie odpuścił tak jak Alaby

2

@Janiama fajna sprawa grać z kimś dobrym, ja za dzieciaka podpatrywałem Stasia Terleckiego rany jak on nami kręcił. Po paru gierkach z nim stałem się jednym z lepszych grajków w szkole.

0

Dandjuma co za kot

0

Brawo villarreal

1

Ter Stegen by to wpuścił
Co wyjął Rulli

1

@mekston talizmanem był Douglas i dużo tanszym

0

@pawello10 to boty Bartomeu xd

0

@Jonyx niby kto?
Z góry odpisze pewnie Pique widziałeś jego zaangażowanie nawet przy porażce 3:0?

0

@Messibestplayerintheworld dojdzie Fati i Pedri a i jeszcze Araujo i Nico czyli 7 potrzeba

1

@horang a co zaszczepiony nie będzie miał podobnych objawów?
Pod respiratorem nie leżał. Nie wiadomo ile zaszczepionych ma podobne objawy.

0

@Woland10 Dest więcej niż Ter Stegen?
Widzę to tak Dest 20 mln
Ter Stegen 30
De jong 75 fajnie jakby barca odzyskała kasę

0

@Janiama ja od początku jestem jego hejterem. Grajek z przebłyskami poziom Semedo. Barca jak kupowała to powinna innego gracza z Ajaxu wziąć Mauzariego
@Azi Ale nie zachowujeu się też jak prawy obrońca, odpuszczając Davisa. Stanął w miejscu

1

@wierbafcb W sumie racja mija ich jak tyczki, kanały zakłada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?