dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek to ten sezon co Ronaldinho przyszedł?
4
@Kgorecki2500 ja już dawno się temu sprzeciwiłem
Nie dla maseczek, nie dla szczepionek
1
Potwierdza się to co mi znajoma mówiła pracująca w szpitalu że więcej jest na oiomie zaszczepionych.
5
@Criss18Barca gniot kino bez ambicji
Nie byłem, nie chce i nie będę oglądał takiego ścierwa
0
@Rewolucja123 dwa gole w lm i złota piłka
0
@Katalonbar Bońkowi to głowa siada już
2
@Katalonbar co powiedział?
21
Pany ale trzask usłyszałem
To chyba trzask z czterech liter Bońka i Borka po golach Leo
0
@szkutnik91 Milan Liverpool przez sentyment z finałów LM
Ja tak wybieram
1
Ależ bońka boli wielki Leo
0
@Michael24moze i dobrze ze odpadliśmy wyobraź sobie Bartomeu za sterami po tych sukcesach
0
@DaPidejpi co ty gadasz od sokoła i Ostr nie jeden mógłby się uczyć z tych nowych.
Ze starej szkoły to na bank Tede, Borixon, kaliego nie lubię słuchać
1
@Godlo nigdy jak ludzie z tym porządkuje zrobią
2
@PatrychoO factos.
3
Biedne te moje życie bez tego świstka niedługo będę musiał się prosić o zakup piwka w sklepie, jak za małolata przez żula :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borneo nie nie zemdlałem zdjąłem to coś i odrazu lepiej.
Eh że człowiek doczekał takich czasów że prowadzi dyskusje na temat maseczek lub szczepionek. Masakra
0
@BlaseR9 kupuj tylko nie wypij bo będzie wesele bez wódki
8
@Cwaniak4 ludzie oglądają w tv jakieś warsaw shore wykupują fame mma. Zobaczą z ciekawości jak nasze gwiazdy się dorabiają. Ambitne produkcje xd
0
@analitykTaktyki a ja wierzę nawet z Koemana wierzyłem co było trudne i mecze się ciężko oglądało. U Xaviego widać małą poprawę, ale jeszcze dużo brakuje. Dobry kibic powinien do końca być z zespołem. Wiem ze łatwo nie będzie.
0
@Borneo o zobacz ostatnio założyłem tą szmatkę w Castoramie zacząłem się dusić i męczył mnie suchy kaszel. Ja w tym dziadostwie chodzić nie mogę i jeszcze uszy bolą. Te maseczki powinny być dla ludzi którzy się dobrze czują
0
@barcelonaLM już widzę jak się wszyscy zaszczepią. Medycy wiedza ze to nic nie daje
0
Dobra zobaczę serial kasztanowy ludzik, oglądał ktoś już może?
2
@david89 tak wspaniała że już o czwartej myśle
0
@Pewex Augsburg dał radę z wypoczętym Lewym.
1
Może te Nawcastle kupi Dembele spadek im grozi. Patrzę w kalendarz same ciężkie mecze teraz Leicester, City, Liverpool, United może 3 punkty maksymalnie ugrają 13 punktów po pierwszej rundzie ciężko to widzę
0
@ElKamil to gościu z ambicjami na złotą piłkę nie będzie siedział na trybunach :)
5
@Janiama fajny wywiad zdrówka życzę
https://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ekstraklasa/1022886-udar-nie-boli-udar-zostawia-lad.html
0
@Zoker w sumie dobry ruch przedłużyć z nim kontrakt i wystawić szybko na listę transferową szach mat
2
Ale szczekają na temat złotej piłki
Przegląd sportowy który za dzieciaka kupowałem w kiosku, oj widzę że cztery litery bolą. Właśnie usnąłem ich z fejsa co oni tam wypisują oj boli ich wielki Leo xd