0

@Lisek to ten sezon co Ronaldinho przyszedł?

4

@Kgorecki2500 ja już dawno się temu sprzeciwiłem
Nie dla maseczek, nie dla szczepionek

1


Potwierdza się to co mi znajoma mówiła pracująca w szpitalu że więcej jest na oiomie zaszczepionych.

5

@Criss18Barca gniot kino bez ambicji
Nie byłem, nie chce i nie będę oglądał takiego ścierwa

0

@Rewolucja123 dwa gole w lm i złota piłka

0

@Katalonbar Bońkowi to głowa siada już

2

@Katalonbar co powiedział?

21

Pany ale trzask usłyszałem
To chyba trzask z czterech liter Bońka i Borka po golach Leo

0

@szkutnik91 Milan Liverpool przez sentyment z finałów LM
Ja tak wybieram

1

Ależ bońka boli wielki Leo

0

@Michael24moze i dobrze ze odpadliśmy wyobraź sobie Bartomeu za sterami po tych sukcesach

0

@DaPidejpi co ty gadasz od sokoła i Ostr nie jeden mógłby się uczyć z tych nowych.
Ze starej szkoły to na bank Tede, Borixon, kaliego nie lubię słuchać

1

@Godlo nigdy jak ludzie z tym porządkuje zrobią

2

@PatrychoO factos.

3

Biedne te moje życie bez tego świstka niedługo będę musiał się prosić o zakup piwka w sklepie, jak za małolata przez żula :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borneo nie nie zemdlałem zdjąłem to coś i odrazu lepiej.
Eh że człowiek doczekał takich czasów że prowadzi dyskusje na temat maseczek lub szczepionek. Masakra

0

@BlaseR9 kupuj tylko nie wypij bo będzie wesele bez wódki

8

@Cwaniak4 ludzie oglądają w tv jakieś warsaw shore wykupują fame mma. Zobaczą z ciekawości jak nasze gwiazdy się dorabiają. Ambitne produkcje xd

0

@analitykTaktyki a ja wierzę nawet z Koemana wierzyłem co było trudne i mecze się ciężko oglądało. U Xaviego widać małą poprawę, ale jeszcze dużo brakuje. Dobry kibic powinien do końca być z zespołem. Wiem ze łatwo nie będzie.

0

@Borneo o zobacz ostatnio założyłem tą szmatkę w Castoramie zacząłem się dusić i męczył mnie suchy kaszel. Ja w tym dziadostwie chodzić nie mogę i jeszcze uszy bolą. Te maseczki powinny być dla ludzi którzy się dobrze czują

0

@barcelonaLM już widzę jak się wszyscy zaszczepią. Medycy wiedza ze to nic nie daje

0

Dobra zobaczę serial kasztanowy ludzik, oglądał ktoś już może?

2

@david89 tak wspaniała że już o czwartej myśle

0

@Pewex Augsburg dał radę z wypoczętym Lewym.

1

Może te Nawcastle kupi Dembele spadek im grozi. Patrzę w kalendarz same ciężkie mecze teraz Leicester, City, Liverpool, United może 3 punkty maksymalnie ugrają 13 punktów po pierwszej rundzie ciężko to widzę

0

@ElKamil to gościu z ambicjami na złotą piłkę nie będzie siedział na trybunach :)

0

@Zoker w sumie dobry ruch przedłużyć z nim kontrakt i wystawić szybko na listę transferową szach mat

2

Ale szczekają na temat złotej piłki
Przegląd sportowy który za dzieciaka kupowałem w kiosku, oj widzę że cztery litery bolą. Właśnie usnąłem ich z fejsa co oni tam wypisują oj boli ich wielki Leo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?