1

@inFamous bocian mi przez gardło nie przejdzie myślałem kiedyś zła partia, ale próbuje znowu i to samo. Jak okazja jest to strumbasa lubię dziabnąć

1

@dniel ja szczerze wolę TVP ale nie oglądam politycznych programów tylko sportowe. Dla mnie TVN mogło by nie być.

0

@paweldunajecfcb nie bój się wszystko będzie ok
Mnie gościu na sali, co leżał ze mną w pokoju przestraszył ze to bolesne i miałem stres, nic nie czuć jakby komar uciął. Jakby co to pytaj coś podpowiem.

3

@deyna2018 tak traktuje jeszcze środkiem do dezynfekcji rąk

1

@paweldunajecfcb około trzy dni będzie ból, dostaniesz leki przeciwbólowe i będzie ok. Tak jak wyżej piszą zabiegu nie poczujesz. Ja byłem do połowy znieczulony i słyszałem co lekarze mówią byłem świadomy. Ale jak się boisz możesz poprosić o Jasia głupiego :)
@ToWinaSedziego ja wróciłem do piłki po 15 miesiącach ale nie jest to co przed kontuzją. Zależy wszytko jak postarasz się przy rehabilitacji. Zabieg to 50 % sukcesu

1

@adiczak ziomkowi na wakacjach podkładałem ręczniki pod szyję.

0

@kejdzi okna przed mrozem

0

Jak tam u was z temperaturą? U mnie -12 mazowieckie powiat pruszkowski

3

@Quahoo głupi żart

0

@escarabajo casemiro

0

@Momals11 1985

0

Siła w internecie, udostępnijcie


0

@tomek8756 Haha obyczaj w bombce Antonella nie ma bielizny :)

0

@Persyfl No i co z tego tańczyć nie może? Nie porównuj Bosaka do tego Kasztana. Zjada jego na śniadanie swoją wiedzą. Po drugie się nie zrobiliśmy pionek to znaczy ze ktoś nim steruje. Sprawdź sobie kto jest w jego sztabie, to dostaniesz odpowiedz kto tam pociąga za sznurki. Kolejna marionetka

1

@baja1899 a w innych partiach ekspertem od szczepionek kto jest?
Tutaj też są eksperci gdzie coś tam przeczytają usłyszą bez badań doświadczeń. Potrzebne są zmiany od lat popis rządzi i żadnych zmian. Tylko nie dajcie się zrobić na pionka Hołownie celebrytę tvnu

1

@Ghotti kiedyś dojdą małymi krokami przyjdą dobre czasy. Tylko oby nie było za późno. Widać że ludzie śpią

2

@Ghotti to ja zacznę napinkę zrobię dymy na Konfederacje innej partii nie widzę. Wszystko inne było przy korycie.

1

@Gaucho ludwiczka bym wziął

0

A ja uwielbiam rodzynki
Nawet wymrażanego Argusa portera robiłem z rodzynkami :)

11

@Cvzx ależ na Polce się nie trzeba znać żeby takie bzdury pisać
Leo tyle sytuacji wypracował, tylko brak szczęścia

2

52 Dębiec tak to szło Peace Love Alcohol
52 Dębiec tak to szło peace love alkohol

0

@Jakub1513 tez sandacza uwielbiam

4

@KarwanLaMasia serio o polityce w święta?

0

@ElKamil nie już mnie drażnią
Ale poprawiaja mi humor pierogi

0

@El dominatore weź najpierw się dowiedz co to foliarz dzieciaku, a potem komentuj

18

Jak mogli wiedzieć jak laska z eskort :)

2

@LukaszFan nie zachorowałem
Ja z 10 lat nie choruje

45

Jechałem autem i w radiu trąbią żeby spędzać spędzać święta w małym gronie i najlepiej z osobami zaszczepionymi. Masakra walić te media debilne
Motają ludziom w głowach. Pamietam jak na początku tez dałem się oszukać akcja zostań w domu

0

Fokus śmiga na głośnikach ale sztos

1

@FC1899Barca u podobnie miałem jak w kukurydzy lataliśmy. Rodzice w nocy nas szukali z latarkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?