dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny A ja tak jak Grali razem zawsze wyżej ceniłem Solera.
Moje przewidywania się sprawdzają :)
To samo dotyczy Adamy. Pamietam jak mnie wyśmiano z opcja Adamy w Barcelonie. Nawet nie chce mi się grzebać komentarzy żeby zobaczyć kto tam taki mądry był :)
0
Niżej było pytanie czy zamieniłbyś frenkiego na Solera?
A ja zadam pytanie czy zamieniłbyś Ferana Toresa na Solera?
2
Tego gola co strzelił Pedri La liga zaliczyła Aubie?
4
@tomek8756 serio ironii nie wyczuwasz?
0
@Kurkmen somsiadowi stodołe zerwało
3
@dmcteam ja skacze na jednej nodze i przechylam szyje w bok które ucho zatkane. Na bank pomoże
0
Człowiek wraca z roboty z myślą o meczu, a tutaj viaplay. Brak słów. Może ktoś wie gdzie zobaczę mecz? Pomocy!
0
Kurtuła między nogami
3
Jedyne komu kibicuje w tym meczu to Leo.
1
@Kusco15 jak Adama trafił Lopeza to chyba jemu dziurę zrobił
1
@Joe_Pesci panie męczę się już kilka tygodni. Jak znajdziesz sposób to pamiętaj o mnie. Ja chyba na zastrzyki pójdę.
5
Takimi meczami zdobywa się top 4
1
@Janiama 1:4 dla Barcy pierwszy gol Ferana
1
@David_Beckham zrobić dziurę w ścianie xd
0
U szwagra w rodzinie wszyscy przeszli Covida, moja siostra, jego siostra, rodzice, dodam ze nikt nie był zaszczepiony. Covida przeszli łagodnie. Siostra szwagra chyba zaraziła typa w pracy który był zaszczepiony i przechodzi Covida ciężko. A mówili zaszczep się łagodniej przejdziesz.
2
@Azacca jakiś pechowy ten kolega
I co szczepionka przed zawałem miała uratować? Nie mogę co za bzdury
1
@Hubsao to ja się pytam
Ja przeoczyłem te uderzenie
0
Kto trafił w poprzeczkę? Chodzi mi o akcje po golu Araujo?
0
@tbas ja wiem ze Adama sobie poradzi. Widać ze ma głowę na karku, a nie jak Dembele
0
Ależ odbijali się piłkarze Atleti od Adamy jak od sciany.
3
Uwaga porobiłem screene tych którzy hejtowali Traore. Ja w niego wierzyłem jak grał w wilkach. Taki ktoś nam potrzebny.
5
@ObiwanKenobi Chciała obostrzenia to ma :) nie żal mi jej wcale. Widać zero myślenia.
0
@marko111122 udał się Tobie ten żart widzę że ludzie już sobie żarty z tego Covida robią.
3
@GeneralXavi Nie szczepiony i czuję się bardzo dobrze zero kataru. Zero kaszlu. Porównanie mam u mamy okaz zdrowia nigdy nie chorowała to po szczepieniu co chwile coś ją rozkłada. Siostra nie szczepiona test pokazał Covida, ale przechodzi łagodnie i się cieszy że będzie ozdrowieńcem. W podobnej sytuacji szwagier i jego siostra oraz rodzice. Druga siostra po szczepieniu żeby moc na wakacje wyjechać chora była na covida, przechodziła tak samo jak ta bezszczepienia.
1
@KrychaFCB pewnie pegasus
Hejtujesz Jarka w necie?
0
@dasouzar11 Wyszło interesowanie się francuska piłką
1
Porażka united porażka Realu jeszcze tylko porażka Psg do Hatricka
0
@Jakchcesz jeszcze chwila i do Ciebie na przypomnienie przyjdzie na Czwartą dawkę. Wspomnisz moje słowa
0
@Damian11 pazerność na kasę jeszcze
1
@ChiChihaha zaraz się zleci takich dwóch nawet zapomniałem jak się nazywają Eh chciałem ich oznaczyć żeby pod dymić :)