0

@Worny A ja tak jak Grali razem zawsze wyżej ceniłem Solera.
Moje przewidywania się sprawdzają :)
To samo dotyczy Adamy. Pamietam jak mnie wyśmiano z opcja Adamy w Barcelonie. Nawet nie chce mi się grzebać komentarzy żeby zobaczyć kto tam taki mądry był :)

0

Niżej było pytanie czy zamieniłbyś frenkiego na Solera?
A ja zadam pytanie czy zamieniłbyś Ferana Toresa na Solera?

2

Tego gola co strzelił Pedri La liga zaliczyła Aubie?

4

@tomek8756 serio ironii nie wyczuwasz?

0

@Kurkmen somsiadowi stodołe zerwało

3

@dmcteam ja skacze na jednej nodze i przechylam szyje w bok które ucho zatkane. Na bank pomoże

0

Człowiek wraca z roboty z myślą o meczu, a tutaj viaplay. Brak słów. Może ktoś wie gdzie zobaczę mecz? Pomocy!

0

Kurtuła między nogami

3

Jedyne komu kibicuje w tym meczu to Leo.

1

@Kusco15 jak Adama trafił Lopeza to chyba jemu dziurę zrobił

1

@Joe_Pesci panie męczę się już kilka tygodni. Jak znajdziesz sposób to pamiętaj o mnie. Ja chyba na zastrzyki pójdę.

5

Takimi meczami zdobywa się top 4

1

@Janiama 1:4 dla Barcy pierwszy gol Ferana

1

@David_Beckham zrobić dziurę w ścianie xd

0

U szwagra w rodzinie wszyscy przeszli Covida, moja siostra, jego siostra, rodzice, dodam ze nikt nie był zaszczepiony. Covida przeszli łagodnie. Siostra szwagra chyba zaraziła typa w pracy który był zaszczepiony i przechodzi Covida ciężko. A mówili zaszczep się łagodniej przejdziesz.

2

@Azacca jakiś pechowy ten kolega
I co szczepionka przed zawałem miała uratować? Nie mogę co za bzdury

1

@Hubsao to ja się pytam
Ja przeoczyłem te uderzenie

0

Kto trafił w poprzeczkę? Chodzi mi o akcje po golu Araujo?

0

@tbas ja wiem ze Adama sobie poradzi. Widać ze ma głowę na karku, a nie jak Dembele

0

Ależ odbijali się piłkarze Atleti od Adamy jak od sciany.

3

Uwaga porobiłem screene tych którzy hejtowali Traore. Ja w niego wierzyłem jak grał w wilkach. Taki ktoś nam potrzebny.

5

@ObiwanKenobi Chciała obostrzenia to ma :) nie żal mi jej wcale. Widać zero myślenia.

0

@marko111122 udał się Tobie ten żart widzę że ludzie już sobie żarty z tego Covida robią.

3

@GeneralXavi Nie szczepiony i czuję się bardzo dobrze zero kataru. Zero kaszlu. Porównanie mam u mamy okaz zdrowia nigdy nie chorowała to po szczepieniu co chwile coś ją rozkłada. Siostra nie szczepiona test pokazał Covida, ale przechodzi łagodnie i się cieszy że będzie ozdrowieńcem. W podobnej sytuacji szwagier i jego siostra oraz rodzice. Druga siostra po szczepieniu żeby moc na wakacje wyjechać chora była na covida, przechodziła tak samo jak ta bezszczepienia.

1

@KrychaFCB pewnie pegasus
Hejtujesz Jarka w necie?

0

@dasouzar11 Wyszło interesowanie się francuska piłką

1

Porażka united porażka Realu jeszcze tylko porażka Psg do Hatricka

0

@Jakchcesz jeszcze chwila i do Ciebie na przypomnienie przyjdzie na Czwartą dawkę. Wspomnisz moje słowa

0

@Damian11 pazerność na kasę jeszcze

1

@ChiChihaha zaraz się zleci takich dwóch nawet zapomniałem jak się nazywają Eh chciałem ich oznaczyć żeby pod dymić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?