1

@Kidd właśnie miałem zapytać czy był Umtiti na spotkaniu. Powiedział młody patrz nie robiłem żadnej operacji i jestem sprwny w 100%

1

@LeoMesjasz na wsi nie wyobrażam sobie mieszkać w mieście. Marzy mi się domek w kampinosie

0

@Rewolucja123 myśle ze Xavi i Puyol

3

@Survier paszport jest po to abyś mógł podróżować i wchodzić w zaszczytne miejsca xd służy do segregacji ludzi

6

Ale by było
Jakby Ramos wyrzucił Real z Ligi Mistrzów. Wyobrażacie to sobie?

0

@KacperVEB pod balonem gram
Na mączce

3

Dzisiaj udany dzień Real stracił punkty, wygrałem w tenisa z ziomkiem, Barca wygrała w kosza z Realem i na koniec dnia Barca ważne 3 punkty

0

@Encore stary takiego gola to ty byś trafił z zamkniętymi oczami xd

2

A jednak się potwierdza Że z wielkim Luukiem Barca nie przegrywa

0

@parpe jest jeszcze szansa na 3

0

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo :)

0

@Dosq najpierw tak koparkę trzeba kupić

1

Rany dopiero teraz zobaczyłem pudło napastnika Elche z białymi. Tym to zawsze jakieś szczęście się przytrafi.

1

A ja tam wierze w Ansu. Ten sezon bym odpuścił ewentualnie w końcówce na ostanie minuty. Jest jeszcze młody nie ma co się poddawać i tracić wiary. Kingsley Coman też sporo kontuzji miał, a potem decydujące gole strzelał.

0

@TylkoBarca7273 dembele i umtiti chciałbym być na ich miejscu

0

@AlwaysBlaugrana United jeszcze stać na Dembele

0

@GeneralXavi top 5 jednego nie umiem wybrać Sokół, Pezet, Ostr, Quebo, Paluch

1

Ej działają odloty co straszycie :)

0

@Hubsao co tam się stanęło znowu
Jaka stronę zamknęli?

1

@Michu94 szaman przygotował wywar ototo taka operacja

3

@lucca87 nie mógł by przekazywać informacje z szatni Swojemu tacie

0

@Viajero autor miał na myśli inne porównanie Ckm do IbX

4

@puyol_presidend5 ja się raduję z Polaka rodaka

2

Ile brakuje goli Lewemu do pobicia rekordu goli w Bundeslidze?

1

@Chaoss a skąd wiadomo ze śmieciami pali? U mnie podobnie dymi jak rozpalam w piecu i używam dobrego węgla i suchego drzewa.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@jawor2201 ile mniej bo nie patrzę w te tabelki?

3

@Bunk420 wysoki procent wyszczepienia a podobne statystki jak u nas. Gdzie tu logika?

3

@darek60 życzę tobie dużego podatku od wielkiego prezesa Jarosława

1

@FCB_dimiC wina zaszczepionych bo mają krótsze kwarantanny xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?