dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd właśnie miałem zapytać czy był Umtiti na spotkaniu. Powiedział młody patrz nie robiłem żadnej operacji i jestem sprwny w 100%
1
@LeoMesjasz na wsi nie wyobrażam sobie mieszkać w mieście. Marzy mi się domek w kampinosie
0
@Rewolucja123 myśle ze Xavi i Puyol
3
@Survier paszport jest po to abyś mógł podróżować i wchodzić w zaszczytne miejsca xd służy do segregacji ludzi
6
Ale by było
Jakby Ramos wyrzucił Real z Ligi Mistrzów. Wyobrażacie to sobie?
0
@KacperVEB pod balonem gram
Na mączce
3
Dzisiaj udany dzień Real stracił punkty, wygrałem w tenisa z ziomkiem, Barca wygrała w kosza z Realem i na koniec dnia Barca ważne 3 punkty
0
@Encore stary takiego gola to ty byś trafił z zamkniętymi oczami xd
2
A jednak się potwierdza Że z wielkim Luukiem Barca nie przegrywa
0
@parpe jest jeszcze szansa na 3
0
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo :)
0
@Dosq najpierw tak koparkę trzeba kupić
1
Rany dopiero teraz zobaczyłem pudło napastnika Elche z białymi. Tym to zawsze jakieś szczęście się przytrafi.
1
A ja tam wierze w Ansu. Ten sezon bym odpuścił ewentualnie w końcówce na ostanie minuty. Jest jeszcze młody nie ma co się poddawać i tracić wiary. Kingsley Coman też sporo kontuzji miał, a potem decydujące gole strzelał.
0
@TylkoBarca7273 dembele i umtiti chciałbym być na ich miejscu
0
@AlwaysBlaugrana United jeszcze stać na Dembele
0
@GeneralXavi top 5 jednego nie umiem wybrać Sokół, Pezet, Ostr, Quebo, Paluch
1
Ej działają odloty co straszycie :)
0
@Hubsao co tam się stanęło znowu
Jaka stronę zamknęli?
1
@Michu94 szaman przygotował wywar ototo taka operacja
3
@lucca87 nie mógł by przekazywać informacje z szatni Swojemu tacie
0
@Viajero autor miał na myśli inne porównanie Ckm do IbX
4
@puyol_presidend5 ja się raduję z Polaka rodaka
2
Ile brakuje goli Lewemu do pobicia rekordu goli w Bundeslidze?
1
@Chaoss a skąd wiadomo ze śmieciami pali? U mnie podobnie dymi jak rozpalam w piecu i używam dobrego węgla i suchego drzewa.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@jawor2201 ile mniej bo nie patrzę w te tabelki?
3
@Bunk420 wysoki procent wyszczepienia a podobne statystki jak u nas. Gdzie tu logika?
3
@darek60 życzę tobie dużego podatku od wielkiego prezesa Jarosława
1
@FCB_dimiC wina zaszczepionych bo mają krótsze kwarantanny xd