dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Herato Nie wiem Czy umieściłbym tutaj Griezmana. Gharet Bale tez wysoko nie wiem czy top5 ale top 10 na bank
4
@Comentateiro jak mi dadzą gwarancje i wezmą odpowiedzialność za tą szczepionkę to się wtedy zaszczepię. A narazie nie ufam tym szczepionkom że wyleczy wirusa. Narazie jesteś moim królikiem doświadczalnym :) niech tak zostanie. Będzie szczepionka skuteczna to się zaszczepię. Jasne?
2
@michal26 on i tak tego nie skuma
Wyedukowany liczbami z tv. Wmawiają jemu ze jak się wszyscy zaszczepią wirus zniknie :)
6
Komentarz usunięty
0
@Barca1922 Halland w Barcelonie pobije :)
33
@Comentateiro w Portugalii masz odporność zbiorową i co się tam dzieje? Kiedy wy się obudzicie? Po 10tej dawce :)
0
Tak patrzę ten Jack Grelish to taki Andre Gomes
1
@Danny Gaucho @Barca1922 oby strzelił
0
Ile goli musi strzelić wielki Lewy żeby pokonać rekord Ronalda?
0
10 takich meczy w Arabii i nie będzie wstydu w postaci blamażu z Europejskimi gigantami xd
0
@Momals11 a tu cyk Ramos robi karnego dla Madridistas i cały misterny plan w pi…
0
@Alanooo COVID miłe widziany u lekarzy. Jak chorujesz na cis innego chętnie wpiszą covida
0
@Mr8lack hehe na wagę wiadomo kto.
O piosenki która lepsza
0
@Drozdu7 spójrz na to z innej strony a co jak taki Halland odniesie sukces pobije rekordy Leo. Wtedy uznają jego za najlepszego. Za rok to będzie inna Barcelona. Wszystko się zmienia pamiętaj.
18
@doc Było minęło Messi wiecznie nie będzie grał. To było dobre dla obu stron. Messi walczy o puchary tutaj już by nic nie wygrał, Barca nauczy się życia bez Leo i może się uda zakontraktować młodszego zawodnika.
0
Oliwka brazil czy Dziarma?
1
@Emhyr w ofensywie super, obrona trochę gorzej. Myśle ze warto się o niego starać niż kupować kora w worku.
0
@Emhyr jak przychodził Dest dziwiłem się czemu nie Mazraoui
Dla mnie jeden z lepszych na rynku i w lato opcja za darmo
1
@Rewolucja123 poproszę samca Alfa browar artezan
Będzie piwko będzie głos
1
@socha koeman mówił ze nic nie ugra tym składem i sam ściąga De Jonga
No nie mogę on jest winny tej sytuacji. Widać braki w przygotowaniu zespołu do sezonu
2
@GeneralXavi Haha Sevilla, Betis spuchnąć. My już dawno spuchliśmy
0
Alex Moreno wychowanek Barcy Eh teraz o takim to możemy pomarzyć
0
Skróci mi ktoś wyścig F1
0
Po mojemu tam nie było karnego
Wykorzystał to Ronald
1
Ależ kanał odkryłem
Tacy to pożyją
Rzucić wszystko i wyruszyć w taką podróż
4
@william_wallace Eh że chcialo się tobie takie coś pisać tyle czasu
0
@emil22 a napisz w czym problem może pomożemy
0
Moriba przyspawany do ławki
1
@Encore o rany grał u nas taki piłkarz Carles i jakoś tak mi się chyba zapamiętało
Dzięki za poprawkę
0
A jakby tak Sergio Perez skasował tego cwaniaczka? xd