2

@Herato Nie wiem Czy umieściłbym tutaj Griezmana. Gharet Bale tez wysoko nie wiem czy top5 ale top 10 na bank

4

@Comentateiro jak mi dadzą gwarancje i wezmą odpowiedzialność za tą szczepionkę to się wtedy zaszczepię. A narazie nie ufam tym szczepionkom że wyleczy wirusa. Narazie jesteś moim królikiem doświadczalnym :) niech tak zostanie. Będzie szczepionka skuteczna to się zaszczepię. Jasne?

2

@michal26 on i tak tego nie skuma
Wyedukowany liczbami z tv. Wmawiają jemu ze jak się wszyscy zaszczepią wirus zniknie :)

6

Komentarz usunięty

0

@Barca1922 Halland w Barcelonie pobije :)

33

@Comentateiro w Portugalii masz odporność zbiorową i co się tam dzieje? Kiedy wy się obudzicie? Po 10tej dawce :)

0

Tak patrzę ten Jack Grelish to taki Andre Gomes

1

@Danny Gaucho @Barca1922 oby strzelił

0

Ile goli musi strzelić wielki Lewy żeby pokonać rekord Ronalda?

0

10 takich meczy w Arabii i nie będzie wstydu w postaci blamażu z Europejskimi gigantami xd

0

@Momals11 a tu cyk Ramos robi karnego dla Madridistas i cały misterny plan w pi…

0

@Alanooo COVID miłe widziany u lekarzy. Jak chorujesz na cis innego chętnie wpiszą covida

0

@Mr8lack hehe na wagę wiadomo kto.
O piosenki która lepsza

0

@Drozdu7 spójrz na to z innej strony a co jak taki Halland odniesie sukces pobije rekordy Leo. Wtedy uznają jego za najlepszego. Za rok to będzie inna Barcelona. Wszystko się zmienia pamiętaj.

18

@doc Było minęło Messi wiecznie nie będzie grał. To było dobre dla obu stron. Messi walczy o puchary tutaj już by nic nie wygrał, Barca nauczy się życia bez Leo i może się uda zakontraktować młodszego zawodnika.

0

Oliwka brazil czy Dziarma?

1

@Emhyr w ofensywie super, obrona trochę gorzej. Myśle ze warto się o niego starać niż kupować kora w worku.

0

@Emhyr jak przychodził Dest dziwiłem się czemu nie Mazraoui
Dla mnie jeden z lepszych na rynku i w lato opcja za darmo

1

@Rewolucja123 poproszę samca Alfa browar artezan
Będzie piwko będzie głos

1

@socha koeman mówił ze nic nie ugra tym składem i sam ściąga De Jonga
No nie mogę on jest winny tej sytuacji. Widać braki w przygotowaniu zespołu do sezonu

2

@GeneralXavi Haha Sevilla, Betis spuchnąć. My już dawno spuchliśmy

0

Alex Moreno wychowanek Barcy Eh teraz o takim to możemy pomarzyć

0

Skróci mi ktoś wyścig F1

0

Po mojemu tam nie było karnego
Wykorzystał to Ronald

1

Ależ kanał odkryłem
Tacy to pożyją
Rzucić wszystko i wyruszyć w taką podróż



4

@william_wallace Eh że chcialo się tobie takie coś pisać tyle czasu

0

@emil22 a napisz w czym problem może pomożemy

0

Moriba przyspawany do ławki

1

@Encore o rany grał u nas taki piłkarz Carles i jakoś tak mi się chyba zapamiętało
Dzięki za poprawkę

0

A jakby tak Sergio Perez skasował tego cwaniaczka? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?