1

@Nazio87 a ja od wczoraj hobbita na netflix Eh jak mogłem tyle czekać na Hobbita

18

@Walker u nas na stronie tez są takie mózgi xd

3

@Kgorecki2500 O wow młody przejmie teraz super moce od Luuka

0

Jakbym widział na boisku marco van bastena

1

Rudy się pewnie teraz śmieje
Eh już hatrick powinien być

0

Potrafi to miał nosa rudy

0

Już w kolejkę się ustawiają

0

@Worny fachowcy dobrze mówią warto polecam

0

@El dominatore hahaha leżę

1

@Edoss oj dobrze że nie kiełbasę xd

8

No nie mogę ale foczka mi się śniła, a tu pies mnie obudził liżąc mi rękę

0

Ale laseczki koło króla

0

To jest król zenon

2

Ten dzejson to jak umtiti wyglada

1

@IronSanHybrid jak świnia na szczepienie

1

Miała barca syna jedynego chciała wychować na piłkarza wielkiego
Idealnie do dembele pasuje xd

0

Neymar suarez Amigos Adios bajlando bajlando

3

Hej ty moja góraleczko chodźmy razem na sianecko :)

0

Może się skuszę i wygram kasiorę xd

2

@kacper201 oliwka brazil

1

Ale zabawa w TVP będzie się przy czym bawić lecę po chipsy i fante
Udanej imprezy, udanej imprezy ostrożnie z %
Szczęśliwego nowego roku

0

@tomek8756 Kupiłem grę i będę grał w grę

3

@Bogan on gdzieś ma mundial dla nich liczą się pieniądze

0

@Peszko07 ciekawe co na to szczepionkowcy?

0

@ElTomas PiS u władzy i lepiej się żyje :)

1

@inFamous bocian mi przez gardło nie przejdzie myślałem kiedyś zła partia, ale próbuje znowu i to samo. Jak okazja jest to strumbasa lubię dziabnąć

1

@dniel ja szczerze wolę TVP ale nie oglądam politycznych programów tylko sportowe. Dla mnie TVN mogło by nie być.

0

@paweldunajecfcb nie bój się wszystko będzie ok
Mnie gościu na sali, co leżał ze mną w pokoju przestraszył ze to bolesne i miałem stres, nic nie czuć jakby komar uciął. Jakby co to pytaj coś podpowiem.

3

@deyna2018 tak traktuje jeszcze środkiem do dezynfekcji rąk

1

@paweldunajecfcb około trzy dni będzie ból, dostaniesz leki przeciwbólowe i będzie ok. Tak jak wyżej piszą zabiegu nie poczujesz. Ja byłem do połowy znieczulony i słyszałem co lekarze mówią byłem świadomy. Ale jak się boisz możesz poprosić o Jasia głupiego :)
@ToWinaSedziego ja wróciłem do piłki po 15 miesiącach ale nie jest to co przed kontuzją. Zależy wszytko jak postarasz się przy rehabilitacji. Zabieg to 50 % sukcesu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?