dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio87 a ja od wczoraj hobbita na netflix Eh jak mogłem tyle czekać na Hobbita
18
@Walker u nas na stronie tez są takie mózgi xd
3
@Kgorecki2500 O wow młody przejmie teraz super moce od Luuka
0
Jakbym widział na boisku marco van bastena
1
Rudy się pewnie teraz śmieje
Eh już hatrick powinien być
0
Potrafi to miał nosa rudy
0
Już w kolejkę się ustawiają
0
@Worny fachowcy dobrze mówią warto polecam
0
@El dominatore hahaha leżę
1
@Edoss oj dobrze że nie kiełbasę xd
8
No nie mogę ale foczka mi się śniła, a tu pies mnie obudził liżąc mi rękę
0
Ale laseczki koło króla
0
To jest król zenon
2
Ten dzejson to jak umtiti wyglada
1
@IronSanHybrid jak świnia na szczepienie
1
Miała barca syna jedynego chciała wychować na piłkarza wielkiego
Idealnie do dembele pasuje xd
0
Neymar suarez Amigos Adios bajlando bajlando
3
Hej ty moja góraleczko chodźmy razem na sianecko :)
0
Może się skuszę i wygram kasiorę xd
2
@kacper201 oliwka brazil
1
Ale zabawa w TVP będzie się przy czym bawić lecę po chipsy i fante
Udanej imprezy, udanej imprezy ostrożnie z %
Szczęśliwego nowego roku
0
@tomek8756 Kupiłem grę i będę grał w grę
3
@Bogan on gdzieś ma mundial dla nich liczą się pieniądze
0
@Peszko07 ciekawe co na to szczepionkowcy?
0
@ElTomas PiS u władzy i lepiej się żyje :)
1
@inFamous bocian mi przez gardło nie przejdzie myślałem kiedyś zła partia, ale próbuje znowu i to samo. Jak okazja jest to strumbasa lubię dziabnąć
1
@dniel ja szczerze wolę TVP ale nie oglądam politycznych programów tylko sportowe. Dla mnie TVN mogło by nie być.
0
@paweldunajecfcb nie bój się wszystko będzie ok
Mnie gościu na sali, co leżał ze mną w pokoju przestraszył ze to bolesne i miałem stres, nic nie czuć jakby komar uciął. Jakby co to pytaj coś podpowiem.
3
@deyna2018 tak traktuje jeszcze środkiem do dezynfekcji rąk
1
@paweldunajecfcb około trzy dni będzie ból, dostaniesz leki przeciwbólowe i będzie ok. Tak jak wyżej piszą zabiegu nie poczujesz. Ja byłem do połowy znieczulony i słyszałem co lekarze mówią byłem świadomy. Ale jak się boisz możesz poprosić o Jasia głupiego :)
@ToWinaSedziego ja wróciłem do piłki po 15 miesiącach ale nie jest to co przed kontuzją. Zależy wszytko jak postarasz się przy rehabilitacji. Zabieg to 50 % sukcesu